Hollands 18e-19e eeuws lepelrek, origineel beschilderd met 12 gelijke gemerkte tinnen lepels in goede staat 50x28x7cm.
Twee grote tinnen barok kaarskandelaars 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.
Oud 4- delig tinnen moccaset ca. 1920 (gemerkt) in goede staat 7-26cm.
Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G
Oude boedhistische bewerkte vaas met Foohonden, vogels, ramskoppen etc. 20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G
Decoratief Chinese sieradenkist met leder bekleed en handbeschilderd met Chinees decor in goede staat 23x30x22cm.
Chinese plated 19e eeuwse bewerkte geurdoos met decor van figuren in landschap 13x12x11cm.
Drie delige Chinese marmeren pagode, 20e eeuw, licht beschadigd. 50x34x43 Cond. Goed
Twee oude Chinese of Japanse rode lakwerk bewerkte snuffbottles mert decor van draken en figuren 20e eeuw, 7,5-8cm. Cond.: G
Twee oude Japanse of Chinese lakwerk snuffbottles 20e eeuw 6-6,5cm. Cond.: G
Japanse lakdoos met fijn parelmoer inleg, voorstellend een landschap met huizen ca. 1900, gevuld met Japanse sigaretten 13x2x8cm. Cond.: G
Japanse beschilderde lakdozen ca. 1930, 1 doos bevat een spel/ fiches (van been?), 24-30cm. Cond.: R-G
Oude Chinese spaanhouten beschilderde hoedendoos met tekens en bloemendecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 28xø32cm.
Groot oud/antiek houtsnijwerk met floraal decor opengewerkt 180x49x3cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden wandplaquette met pauw-voorstelling 20e eeuw 51x40cm. Cond.: G
Oude hoorngesneden Indonesische bruidsdracht (gedetailleerd uitgesneden) 20e eeuw (haardracht) 80x16x16cm. Cond.: G
Majolica hang-petroleumlamp ca. 1900 Jugendstil met landschapsdecor 36xø14cm. en blaker petroleumlamp met koperen armaturen 60xø38cm. Cond.: G
Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880 met groenglazen kap in goede staat (1 chip) 42xø26cm.
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880 met florale decors 70cm. Cond.: G
Klein porseleinen petroleumlampje ca. 1900 met decor van spelende kinderen en koperen monturen in goede staat 37cm.
Twee oude petroleumlampen ca. 1900-1940: 1x opaline glas 2-kleurig en 1x met koperen voet 46x53cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 (kaprand iets beschadigd) 58xø26cm. Cond.: G
Oude majolica hangpetroleumlamp 2e helft 20e eeuw 65xø47cm. Cond.: G
Porseleinen handbeschilderde lamp ca. 1900 met bronzen monturen in goede staat 68xø40cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp ca. 1900 met florale decors met origineel binnen glas 46x19cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp ca. 1900 met twee vazen in goede originele staat 26-63cm.
Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G
Olielamp ca. 1920 met koperen monturen en glazen reservoir 50xø13cm. Cond.: G
Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse Biedermeier theestoof met ketel (beschadigd) 43xø36cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse koperen emmers: 1x grote kopergenagelde hengselbak, 1x kleinere kopergenagelde hengselbak en 1x koperen bak met grepen 24-ø45cm. Cond.: G
Vijf delen antiek brons: 1x grote vijzel met stamper, 1x kleine vijzel met stamper en 3x (bewerkte) houders 6-26cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuws Hollands messing: 2x snotneus, 2x vijzel en 1x olielamp 10-33cm. Cond.: G
Zes delen antiek koperwerk: 1x koffiemaler, 1x strijkbout, 2x kraantjeskan (incompleet), 1x lepel en 1x tang 16-31cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Twee boeken met antieke ingekleurde gravures 18e-19e eeuw: 1x bijzondere gravures in 1 boek (25 stuks) van mooie kwaliteit, ingekleurde gravures (moetrand verwijderd) 28x22x4cm. en 1x Engels boek met ...
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (27 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Jacob Cats: "Alle de wercken", Amsterdam, Schipper, 1655. Alle 19 in de titelpagina genoemde titels zijn aanwezig. Ogenschijnlijk compleet. Titelvignet, titelblad en schutbladen gerestaureerd. Verluch...
Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...
Constantijn Huygens - Korenbloeme. - tweede druk. - Eerste deel en Tweede deel ( in één band) - 't Amstelredam, Johannes van Ravesteyn, 1672. Compleet en in goede staat met een fraaie, lichtelijk gere...
Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...
P.C. Hooft - Nederlandsche Historien, sedert de Ooverdraght der heerschappije van Kaizar Kaarel den Vyfden Kooning Philips zynen Zoon, tot de doodt des Prinsen van Oranje met het vervolgh tot het eind...
Dictionnaire complet Francois & Hollandois comprenant tous let mots de l'usage de l'Academie Fracoise. - par P. Marin/Compleet Fransch en Nederduitsch woordenboek - Amsterdam, 1710. Compleet exemplaar...