Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Oude Japanse lakdoos rood/zwart met waaierdecor, ingesneden 20e eeuw 10x32x23cm. Cond.: G
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Antieke mijnwerkerslamp en twee oude bronzen kaarskandelaars 20e eeuw 29-31cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.
Grote oude tuin bloempot 20e eeuw van gegoten beton (beschilderd) 63xø60cm. Cond.: G
Oude Russische samovaar, vernikkeld en bewerkt 2e helft 20e eeuw in goede staat 38x30x30cm.