Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G
Geweer 19e eeuw met bewerkte kolf. Kruitstamper mist, verder in goede staat 145cm.
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Prachtige 19e eeuwse ingelegde theedoos van pallisander met bandintarsia en inlegwerk 11x12x15cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mis-dekselbeker, plated en verguld in goede originele staat 30xø14,5cm.
Koperen Jugendstil kan ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede staat 30cm.
Drie delen 19e eeuws beschilderd blik: 2x dekseldoos en 1x schaal (1 voetje stukje af) 13-35cm. Cond.: G
Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G
Oude compositie metalen 9-lichts lamp met putti 20e eeuw 48xø53cm. Cond.: G
Grote bronzen vijzel 16e-17e eeuw in goede originele staat met mooie patina 14xø18cm.
Antieke laboratorium weegschaal ca. 1900 van hout, messing en marmer (marmer heeft breuk). Gemerkt E. Sartorius 29x39x49cm. Cond.: R-G
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.