Origineel 8-delig geelkoperen sluitgewicht (250gr.) geheel compleet. Genummerd en voorzien van onbekende keuren.
Twee oude Pelikan (Duitsland) vulpennen, in goede originele staat. 12-14cm.
Boulle sieradenkist 19e eeuw met lade en zakhorloge-houder onder schuin deksel. Schildpad op het deksel is gerestaureerd 15x19x12cm. Cond.: G
Bronzen Russisch 19e eeuws bewerkt reisikoon, 3-luik met emaille 35x13,5cm. Cond.: G
Groot 18e eeuwse houtgestoken kruisbeeld (vermoedelijk Spanje) met originele rest-polychromie in goede staat (4 vingers missen) 140x72x18cm.
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Oude Afrikaanse houten met lederen pijlenkoker met 7 pijlen van bamboe en ijzer 73cm. Cond.: G
Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.
Chinees bronzen 19e eeuwse wierookbrander met decor van flora en draken. Figuur op het deksel mist 37xø20cm. Cond.: G
Hollandse sabel ca. 1900, gemerkt ijzerhouwer met bronzen vergulde heft met leeuwenkop. In goede originele staat 106cm.
Zes oude Duitse Mont-Blanc pennen, w.o. met gouden schrijftip. In goede originele staat. 13.5cm.