Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Weegschaal
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse weegschaal Salter platform Machine Engeland van 100 gram tot 50 KG. Messing wijzerplaat en gietijzeren bewerkte voet in goede staat

Antiek gewerenrek
Startprijs 200 EUR

Eikenhouten 19e eeuws gewerenrek voor 9 geweren met opbergkist in goede staat 136x73x40cm.

8-Delig geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 200 EUR

Origineel 8-delig geelkoperen sluitgewicht (250gr.) geheel compleet. Genummerd en voorzien van onbekende keuren.

2x Pelikan M 1000
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Pelikan (Duitsland) vulpennen, in goede originele staat. 12-14cm.

4 Miniaturen
Resultaat: 200 EUR

Vier oude Duitse miniaturen met ivoren lijsten en geschilderde portretten o.a: Richard Wagner, Franz Liszt, Mozart en Beethoven 12x14,5cm. Cond.: G

4 Fotolijsten
Startprijs 200 EUR

Vier Antieke fotolijsten met geschilderde portretten, een zilveren lijst, 800/000, ovaal 34x28 een ronde lijst met getorste rand, 333/000, ø 34 mm en twee onedele ovale lijsten, 60x53 mm, geelmetaal e...

Marmeren zuil
Startprijs 200 EUR

Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.

Marmeren zuil
Startprijs 200 EUR

Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.

Fossiel, reuzenmossel
Startprijs 200 EUR

Groot fossiel van een reuzenmossel (2-delig) ca. 150 miljoen jaar oud 25x16x17cm. Cond.: G

Sierkistje
Resultaat: 200 EUR

Boulle sieradenkist 19e eeuw met lade en zakhorloge-houder onder schuin deksel. Schildpad op het deksel is gerestaureerd 15x19x12cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 180 EUR

Grote oude kristallen (amandelslijpsel) 6-lichts kroonluchter met pegels ca. 1930. In goede originele staat 80xø60cm.

Reisikoon Rusland
Startprijs 190 EUR

Bronzen Russisch 19e eeuws bewerkt reisikoon, 3-luik met emaille 35x13,5cm. Cond.: G

Christus op voet
Resultaat: 200 EUR

Groot 18e eeuwse houtgestoken kruisbeeld (vermoedelijk Spanje) met originele rest-polychromie in goede staat (4 vingers missen) 140x72x18cm.

Hollandse octant
Resultaat: 180 EUR

Hollandse ebbenhouten met koperen octant, L.J. Hart Amsterdam ca. 1900 in goede staat 32x26x11cm.

Art Deco barometer
Startprijs 180 EUR

Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G

Pijlenkoker Afrika
Startprijs 180 EUR

Oude Afrikaanse houten met lederen pijlenkoker met 7 pijlen van bamboe en ijzer 73cm. Cond.: G

Jurk
Startprijs 180 EUR

Oude Arabische avondjurk met hoed Cond.: G

Arabische tondeldoos
Startprijs 180 EUR

Antieke Arabische tondeldoos van leder, koper en metaal in goede originele staat 5x11x1,5cm.

2 Bronzen kaarskandelaars
Startprijs 180 EUR

Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.

Katana zwaard
Resultaat: 175 EUR

Oud Japans katana samurai zwaard, gemerkt M.P. 2e helft 20e eeuw met vleermuis op de heft 99cm. Cond.: G

Bronzen wierookvat
Startprijs 175 EUR

Chinees bronzen 19e eeuwse wierookbrander met decor van flora en draken. Figuur op het deksel mist 37xø20cm. Cond.: G

2 Paarse olielampen
Startprijs 170 EUR

Twee Japanse keramieken petroleumlampen ca. 1890 met messing armaturen en bloemendecor 60xø15cm. Cond.: G

Sabel
Startprijs 160 EUR

Hollandse sabel ca. 1900, gemerkt ijzerhouwer met bronzen vergulde heft met leeuwenkop. In goede originele staat 106cm.

6 Pennen Mont Blanc
Resultaat: 170 EUR

Zes oude Duitse Mont-Blanc pennen, w.o. met gouden schrijftip. In goede originele staat. 13.5cm.