Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw (veranderd van 2-lichts naar 1-lichts) in goede staat 55x40x25cm.
Grote antieke Duitse Historisme bowlpot met rocailles, leeuwekop en familiewapen. Compositie metaal en glazen reservoir in goede originele staat 45x38xø24cm.
Vergulde Russische bronzen ikoon, 19e eeuw, met russische teksten, figuren en Corpus Christy. 27x12x1 cm Cond. Goed
Grote antieke bronzen scheeps-patrijspoort met speciaal glas (thoughened glass) ca. 1900 15xø44cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Kavel oude/antieke lijsten o.a: ovaal en rechthoekig 19e-20e eeuw (met en zonder inhoud) 11-43cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kisten: 1x theekist palissander fineer met intarsia "Thé" en 1x schrijfkistje met inktpotje en zandstrooier (mahonie hout). Beide in goede originele staat 10,5x18,5x13cm.
Enkelloops 19e eeuws (hagelschot) damesgeweer met knikloop ca. 1850. Mechanisch in orde en in goede staat 100cm.
Albasten opengewerkte schaal 19e eeuw in Empire stijl met 5 mediallons. Bij 1 mediallon is de omranding gerestaureerd 21x24x3,5cm. Cond.: G
Oude Duitse contra barometer ca. 1950 in goede staat 100cm.
Oude kroonluchter 20e eeuw met kristallen pegels in goede staat 41xø60cm.
Vijf delen oude houten Afrikaanse artifacts: 3x maskers, 1x pijlenkoker van leer met diverse pijlen en 1x slagwapen (20e eeuw) 25-68cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Biedermeier theestoven met koperen binnenwerk, appelketel en klontentang 36xø28cm. en 44xø34cm. Cond.: G
Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.