Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lakdoos
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse lakdoos rood/zwart met waaierdecor, ingesneden 20e eeuw 10x32x23cm. Cond.: G

Mahonie kistje
Resultaat: 95 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten kist met bronzen beslag en origineel slot. geheel in zeer goede staat 13x21x12cm.

Japanse lakdoos
Startprijs 40 EUR

Japanse lakdoos met fijn parelmoer inleg, voorstellend een landschap met huizen ca. 1900, gevuld met Japanse sigaretten 13x2x8cm. Cond.: G

Japanse lakdoos
Resultaat: 60 EUR

Oude Japanse lakwerk sieraden/naaidoos ca. 1930 met parelmoer inleg en decor van flora en vogels (beetje inleg mist) 16x31x22cm. Cond.: R-G

Antiek pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Geweer
Startprijs 500 EUR

Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.

2 Pistolen
Startprijs 300 EUR

Twee pistolen ca. 1800, gegraveerd en in goede staat 16-17cm.

Damast geweer
Startprijs 150 EUR

Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G

Antiek geweer
Resultaat: 80 EUR

Enkelloops 19e eeuws (hagelschot) damesgeweer met knikloop ca. 1850. Mechanisch in orde en in goede staat 100cm.

Koppel pistolen
Startprijs 1.900 EUR

Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.

Zwaard/Sabel met anker
Resultaat: 450 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G

3-Tands lans
Startprijs 600 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.

2 Oosterse sabels
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse sabels in goede originele staat (oxidatie) 85cm.

Officiers sabel
Resultaat: 260 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G

Officiers sabel
Startprijs 125 EUR

Antieke sabel met bronzen en houten heft, voorstelling van leeuwenkop en wapenschild met gekruisde geweren (oxidatie lemmet) 94cm. Cond.: R-G

Sabel
Resultaat: 85 EUR

Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G

Mes
Resultaat: 40 EUR

Oude Argentijnse plated dolk, bewerkt met floraal decor en opschrift "induseria Alfaga Argentina La Movediro" ca. 1900 35,5cm. Cond.: G

2 Tinnen borden
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen borden, gemerkt ø24,5cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

Tinnen klepkan
Resultaat: 50 EUR

Grote Duitse antieke tinnen Jugendstil jacht-klepkan met Auerhaan op het deksel. Decor van jacht en sweepslag. gemerkt Imperial Zinn B en G. Licht bedeukt en poten Auerhaan gebroken 38cm. Cond.: R-G

Divers plated/tin
Resultaat: 30 EUR

Divers plated en tin o.a: servies, karaffen (zilvertin), schaaltjes, comfoor etc. 20e eeuw in goede staat 6-32cm.

Tinnen snavelkan, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkan met bewerkt deksel en duimrust in goede staat 22xø11,5cm.

Tinnen kraankan
Startprijs 25 EUR

Tinnen kraantjeskan 1e helft 19e eeuw in goede staat 38cm.

6 Heilige kruizen
Startprijs 20 EUR

Kavel van 6 antieke heilige kruizen 19e- 1e heflt 20e eeuw in redelijk tot goede staat 20-46cm.