Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Vijf delen oud/antiek tin en brons: 1x grote bronzen 18e eeuwse vijzel, 1x tinnen brandewijnkom 17e-18e eeuw, 1x suikerpot 19e eeuw, 1x tinnen pul 20e eeuw en 1x tinnen lepel 20e eeuw 14-18cm. Cond.: ...
Antieke viool uit Sachsen van Schuster en Co ca. 1900 met strijkstok 61cm. Cond.: G
Drie sets 19e eeuwse messing stijgbeugels 20-30cm. Cond.: G
Oude zak kroonluchter 20e eeuw met kristal en brons in goede staat (6 lichts) 80xø60cm.
Twee grote decoratieve beelden met natuurstenen voet en gipsen consoles 2e helft 20e eeuw. Beelden zijn van een soort composiet H.: 110cm. Cond.: G
Vijf delen divers oud/antiek: 1x bewerkte Turkse bronzen dekselpot, 1x bronzen kistje (bewerkt), 1x aparte bronzen houder, 1x dekseldoosje met glazen deksel (bewerkt), 1x inktstel van latoenkoper ca. ...
Grote kruideniers-koffiemolen ca. 1900 van gietijzer met hout en messing. In goede originele staat 50x40x28cm.
Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G
Kleine antieke ijzeren geldkist ca. 1900 met sleutel en slot in goede staat 9,5x8x12cm.
Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.
Zeldzaam handgeschreven psalmboek, gesigneerd Samuel Kretschner 1712 Zutphen. Laatste blad gesigneerd Gerrit van Marokestijn en Willem Dijkman. geheel in goede originele staat 23x11x2cm.
Diverse Oranje onderscheidingen o.a.: Prinses Juliana, Prins Bernard, Bernard-Julianan, Emma, totaal ca. 30 stuks 1-4cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten hangvitrine kastje met verzameling van ca. 50 delen Limoges porselein 2e helft 20e eeuw (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Twee oude bronzen cloisone vazen 20e eeuw (China of Japan) 31xø18cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met decor van libelle en mozaïek in goede staat 63xø41cm.
Vijf oude/antieke koperen steelpannen in goede originele staat ø12-ø21cm.
Antiek 19e eeuws kistje met porseleinen medaillon, rozendecor en koperen beslag in goede staat (slot mist) 10X15X22CM.
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een auto. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x48x17cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten kist met bronzen beslag en origineel slot. geheel in zeer goede staat 13x21x12cm.