Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...
Twee antieke Sinfonien von L. von Beethoven partitur Leipzig v. Winterthur J. Rieter - Biedermann nr. 600-608. pr: 1 Thlr: 15 Hgr: netto no: 6 pastoral - sinfonie op 68 durch Fr. Chrysander op 68 durc...
Antieke 67e partitur Symphonie á grand Orchestre ausgabe 4302 Leipzig Breitkopf @ härtel L. van Beethoven (mogelijk een eerste druk) nr. 5.c-mol 67. Band ligt uit elkaar en vochtvlekken 27x18x2cm. Con...
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Koppel percussie pistolen 19e eeuw groot kaliber (gemerkt) met notenhouten kolf in goede staat 28cm.
Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G
Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.
Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.
Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Bijzonder antiek muziekboek 1818: Pracktische orgelschule door Ch. h. Rinck grossherzorgl, Hessischer Cantor Hof-organist bei W. Simrock in Bonn. Geschenk a.d. Köningklicher majestät Darmstädt 1818. A...
Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Zeldzaam groot geelkoperen sluitgewicht met diverse versieringen (mist 1 klein gewichtje). 16KG met fraai bewerkt hengsel en sluiting als eendekop. Bevat diverse onbekende merken en keuren
Prachtige antieke plafondlamp ca. 1890 met grote zware bronzen engel die een fakkel draagt 95x25x20cm. Cond.: G
Oude vooroorlogse windbuks met Winchester mechaniek, vernikkeld met 8-kantige loop (ongemerkt). Oscar Will Luftgewehr (Duits van oorsprong), caliber 6,3mm. L.: 106cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.