Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen trompetvaas
Startprijs 60 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.

Cloisonne met figuren
Startprijs 40 EUR

Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G

Hallamp, pegels
Resultaat: 85 EUR

Messing hallamp met kristallen pegels ca. 1920 in Louis Seize stijl 26xø38cm. Cond.: G

Chinese schrijfdoos, brons
Startprijs 40 EUR

Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G

Japanse bel in standaard
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G

Bronzen schemerlamp
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 (omgebouwd tot tafellamp) met decor van draken, schildpad, roofvogel en roofvogelkoppen (heeft een deuk) 55xø25cm. Cond.: R

Luciferhouder met kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Messing blaker ca. 1880 met lucifershouder (Historisme) 23x19x13cm. Cond.: G

Chinese schrijfdoos, tin
Startprijs 50 EUR

Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.

Lampje, pegelvorm
Resultaat: 100 EUR

Plafondlamp ca. 1900 met facetgeslepen glas, guirlandes en ramskoppen (messing) 35xø17cm. Cond.: G

Ikoon houder
Startprijs 20 EUR

Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.

Onderscheiding, Korea
Startprijs 15 EUR

Oude Hollandse onderscheiding voor verrichtingen in Korea in goede staat 9x4x0,3cm.

Parelmoer theekistje
Startprijs 100 EUR

Parelmoer met been 19e eeuwse theekist, zonder binnendeksel met origineel slotje. Minimale beschadigingen aan parelmoer 10x8,5x12,5cm. Cond.: R

Tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G

Adelaar met horloge
Startprijs 50 EUR

Oude houtgestoken zakhorloge-houder met zakhorloges ca. 1930, voorstellen een American eagle. Zakhorloge is Russisch en defect 18x15x9cm. Cond.: G

Bronzen vaas
Startprijs 220 EUR

Grote oude Perzische bewerkte bronzen vaas 20e eeuw in goede staat 37xø21cm. Cond.: G

Bronzen wierookpotje
Startprijs 50 EUR

Chinees bronzen wierookpotje ca. 1900 met Foohond op deksel en lotusbloem-decor (hengsel mist) 13,5xø8cm.

3 Delen religieus
Startprijs 20 EUR

Drie oude/antieke religieuze wandplaquettes: 1x Maria, 1x hoofd van Jezus en 1x Corpus Christie in lijst onder bol glas 20-36cm. Cond.: G

Geweer 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Oosterse 19e eeuwse voorlader 99cm. Cond.: R

Mauser
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G

Mauser
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G

Karabijn, Turkije
Resultaat: 80 EUR

Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G

Karabijn, Turkije
Resultaat: 80 EUR

Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1936 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G

Geweer klein, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oosterse 19e eeuwse voorlader (mechanisme defect) 95cm. Cond.: R-G

Geweer groot, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse voorlader 127cm. Cond.: R-G

2 Messing houtbakken
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.

2 Pianokandelaars
Startprijs 15 EUR

Twee koperen 19e eeuwse pianokandelaars in Gothische vormgeving. Zonder montuur aan de piano 21x20x8cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Startprijs 30 EUR

Twee oude 3-lichts wandlampen 2e helft 20e eeuw met prismen glas, spiegel en messing. In goede originele staat 41x37x18cm.

3 Delen Aziatica
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinese bureauaccessoires 1e helft 20e eeuw; 1x inktpotje rondom bewerkt met diverse decors van koper ca. 1900, 1x lakwerk cassette (bovenin een kompas) en 1x koperen briefopener (bewerkt) 6...

3 Delen Chin. lakwerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen Chinees houten lakwerk 1e helft 20e eeuw; 2x dekseldozen met floraal decor en 1x presenteerschaal met floraal- en drakendecor (chips) ø14,5-ø30,5cm. Cond.: R-G

Aziatisch paneel
Startprijs 20 EUR

Chinees 19e eeuws handgestoken paneel met figurendecor met originele vergulding en ossenbloed. In goede originele staat 30x23,5x1,5cm. Cond.: G

Chin. lakwerk voorraad-vat
Startprijs 15 EUR

Oude Chinees lakwerk 4-delige voorraadhouder 1e helft 20e eeuw (verf laat op sommige plekken los) 56xø28cm. Cond.: R-G

Gehamerd dekseldoosje
Startprijs 15 EUR

Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.

Houtgesneden inktstel
Resultaat: 35 EUR

Grote eikenhout gesneden 3-delige bureauset ca. 1910 met inkthouders, stempelkussen en brievenverzwaarder. Allen met vogeldecor in goede staat 40x25x27cm.

Kanonshuls 1916
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil gegraveerde kanonshuls van 1916. Messing met 2 handgrepen, floraal decor met gegraveerde elf in goede staat 51cm.

Mahonie barometer
Resultaat: 20 EUR

Barometer ca. 1930 van mahoniehout en Duits opschrift in goede originele staat 40x19x6cm.

Messing lampevoet
Startprijs 10 EUR

Oude messing lampenvoet 20e eeuw in goede staat 69cm.

Russisch kruis
Resultaat: 35 EUR

Russisch bronzen heilig kruis met schrift en emaille 19e eeuw in goede originele staat 11,5x20x1cm.

Wand kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Italiaanse vergulde wandkandelaar 20e eeuw in goede staat 50x40x22cm.

Wanddecoratie, hout
Startprijs 20 EUR

Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G

Schaaltje, 3 kinderen
Resultaat: 75 EUR

Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 75 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met compositie metalen voet in zeer goede staat 57xø44cm.

Asbak + varken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Oude laboranten weegschaal ca. 1950, nr. 1 ijkwezen, fijne weging nr. 249A, Reyers en Zoon Amsterdam. Met set chroom gewichten in goede originele staat 40x33x18cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 10 EUR

-Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-7cm.

Bordenrek
Startprijs 45 EUR

Eikenhouten 19e eeuws handgestoken bordenrek ca. 1870 (Frankrijk) in goede staat 66x86x9cm.

Heilig Hart beeld
Resultaat: 150 EUR

Groot terracotta Heilig Hart beeld uit de 19e eeuw (afkomstig uit de kerk van Denekamp) met originele polychromie. 1 Hand mist, verder in goede originele staat H.: 150cm. Cond.: R-G

2 Wandkandelaars
Resultaat: 25 EUR

Twee grote houtgestoken wandkandelaars (3-arms), bronskleurig 2e helft 20e eeuw 46x32x57cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen wandlampen (identiek, echter 1 zonder electrisch) ca. 1900 in Louis Seize stijl. In goede originele staat 32x28x20cm.

2 Notenhouten bakken
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten bakken met koperen bank, 1x met pootjes en ringbeslag, 1x zonder. Beide in goede originele staat 14-21cm.

3 Delen brons
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.

Bureauset, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Twee delen 19e eeuwse bureauset; 1x notenhout en notenhout fineer (1 cup beschadigd) met bandintarsia 16x30x19cm. en 1x marmer met bronzen luciferhouder met klauwpoten 11xø11,5cm. Cond.: R-G

Messing haardset
Startprijs 20 EUR

Messing 4-delige haardset 19e eeuw in goede staat 49-60cm.

2 Tuinbeelden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude cement gegoten tuinbeelden, voorstellend een Griekse vrouw met kruik en een Griekse (armloze) vrouw 20e eeuw 73-95cm. Cond.: R-G

2 Wandlampjes
Startprijs 15 EUR

Twee oude/antieke wandlampen met druivenranken decor 1e helft 20e eeuw van messing, koud beschilderd 23x43x28cm. Cond.: R-G

4 Diverse kandelaren
Startprijs 15 EUR

Vier oude kaarskandelaren 20e eeuw; 1x groot van brons (kaarspin mist), 2x messing in lyra-vorm en 1x composiet (brons gepatineerd) 17-46cm. Cond.: G

Buste vrouw
Resultaat: 60 EUR

Buste van een Griekse godin van cement gegoten tuinbeeld 20e eeuw 51cm. Cond.: R-G

Hoeden kapstok
Resultaat: 15 EUR

Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G

Tuibeeld, putti met bak
Startprijs 150 EUR

Groot oud cement gegoten tuinbeeld ca. 1900, voorstellend een putti met mand (beschadigd) 116cm. Cond.: R

Tuibeeld, vrouw
Resultaat: 475 EUR

Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G

Tuinbeeld, religieus
Resultaat: 25 EUR

Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R

2 Landkaarten
Startprijs 30 EUR

Twee grote landkaarten uit de 50-er jaren; 1x Russisch (Kyrillisch) 190x180cm. en 1x Europa door Luinge Stegeman Nonnekens, Noordhof Groningen 177x107cm. Cond.: R-G

Bronzen vaas
Startprijs 40 EUR

Chinees bronzen 19e eeuwse bewerkte vaas met decor van bloemen en vogels, meerkleurig. Bodem gerepareerd 24,5xø14cm. Cond.: R-G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G

2 Inktpotjes
Resultaat: 40 EUR

Twee inkthouders ca. 1880; 1x vrouw met korf (zonder reservoir) 9x9x7,5cm. en 1x jonge smid (compleet met reservoir) 18x11x11cm. Cond.: G

2 Wandconcoles, schelp
Startprijs 30 EUR

Twee decoratieve goudkleurige kunststoffen wandconsoles in schelpvorm 21e eeuw in zeer goede staat 36x40x18cm.

Bronzen beeld, lamp
Startprijs 70 EUR

Decoratieve bronzen lampenvoet met 17e eeuws figuur in kledendracht, 2e helft 20e eeuw H.: 45cm. Cond.: G

Plantentafel
Startprijs 70 EUR

Oude messing historisme stijl bijzettafel 20e eeuw met zeemonster-koppen in goede staat 65xø32cm.

Tafellamp met beeld
Startprijs 120 EUR

Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G

Tafelstuk in schelpvorm
Resultaat: 50 EUR

Duitse pronkschaal ca. 1880 historisme (compositie metaal) in de vorm van een nautilus-schelp, in goede originele staat 26x31x11cm.

Vijzel + wijwater-emmer
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G

WMF Schaal met figuur
Startprijs 40 EUR

Duitse WMF ijshouder ca. 1900 met messing omranding en compositie metalen figuur 15x20x19cm. Cond.: R-G

2 Chinese plaquettes
Startprijs 30 EUR

Twee Chinese houtgehakte wandplaquettes ca. 1900 met benen figuren in goede staat 39x24x1cm.

Pronkvitrine, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...

Zwitserse officiers sabel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.

6 Tablets
Resultaat: 25 EUR

Zes oude/antieke presenteertablets; 4x houten (1x Hindelopen beschilderd), 1x taart-presenteertablet ca. 1920 en 1x tinnen presenteertablet 2e helft 20e eeuw 30-57cm. Cond.: G

2 Bronzen wandluchters
Startprijs 20 EUR

Twee oude bronzen wandluchters 20e eeuw in barokstijl 30x3016cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote zware bronzen kandelaar 1e helft 20e eeuw in barokstijl (1 stukje af, maar is erbij) 113cm. (26x27cm.) Cond.: R-G

5 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen 19e eeuw; 1x weegschaal met gewichten, 3x strijkijzer en 1x blaasbalg 8-63cm. Cond.: G

Pot
Startprijs 20 EUR

Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G

Stofzuiger + stormlamp
Resultaat: 20 EUR

Oude stofzuiger en stormlamp 1e helft 20e eeuw; 1x stofzuiger, compleet met verlengstukken, gemerkt EMO Basto Dordrecht (bakeliet) 48xø20cm. en 1x gaslamp, geëmailleerd en gemerkt "standard" 31xø25cm....

Marmeren zuil
Resultaat: 110 EUR

Grote zware massief marmeren piedestal-zuil (groen/grijs) 20e eeuw in goede staat, balluster vormig 105x27x27cm.

2 Doofpotten
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse doofpotten van koper en messing met porseleinen grepen en knoppen. In redelijk tot goede staat 36-37cm.

Joodse kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.

Messing kroonlamp
Startprijs 30 EUR

Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.

2 Kandelaren, boedha
Resultaat: 30 EUR

Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G

4 Messing kandelaars
Startprijs 20 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse kaarskandelaars; De grote set is in goede staat, de kleinere set is beschadigd 22-25cm. Cond.: R-G

Documenten kistje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten archiefkist ca. 1900 met vakverdeling en messing grepen 60x22x28cm. Cond.: G

Tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken tabakspot Varinas en gemerkt Oldenkott ca. 1900 met koperen deksel 30xø19cm.

Opaline lamp
Startprijs 15 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp (naderhand geëlectrificeerd) 50xø24cm. Cond.: R

Paard, Indonesië
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch houtgestoken paard met beschildering (1 oor afgebroken) 60x52x13cm. Cond.: R

2 Pianokandelaars + pot
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.

Pfanzer baal + uitrusting
Startprijs 40 EUR

Militaire uitrusting in plunjebaal met o.a: helm, kleding, schep, veldvles, pannen, schep etc. etc. (Koninklijke landmacht) 2e helft 20e eeuw 90xø50cm. Cond.: G

Borstelset + diversen
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G

Pokenset
Resultaat: 25 EUR

Messing 5-delige haardset ca. 1880 in goede originele staat 72x22x18cm.

Eiken bordenrek
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G