Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.
Prachtige oude cloissonee vaas met Boedhistische figuur met 4 armen. Fijn uitgewerkt. 20e eeuw. H. 15cm., Cond.:G
Messing hallamp met kristallen pegels ca. 1920 in Louis Seize stijl 26xø38cm. Cond.: G
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Oude Japanse bronzen bewerkte bel in houten standaard met koperdraad inleg 20e eeuw (drakendecor) Cond.: G
Antieke Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 (omgebouwd tot tafellamp) met decor van draken, schildpad, roofvogel en roofvogelkoppen (heeft een deuk) 55xø25cm. Cond.: R
Messing blaker ca. 1880 met lucifershouder (Historisme) 23x19x13cm. Cond.: G
Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.
Plafondlamp ca. 1900 met facetgeslepen glas, guirlandes en ramskoppen (messing) 35xø17cm. Cond.: G
Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.
Oude Hollandse onderscheiding voor verrichtingen in Korea in goede staat 9x4x0,3cm.
Parelmoer met been 19e eeuwse theekist, zonder binnendeksel met origineel slotje. Minimale beschadigingen aan parelmoer 10x8,5x12,5cm. Cond.: R
Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G
Oude houtgestoken zakhorloge-houder met zakhorloges ca. 1930, voorstellen een American eagle. Zakhorloge is Russisch en defect 18x15x9cm. Cond.: G
Grote oude Perzische bewerkte bronzen vaas 20e eeuw in goede staat 37xø21cm. Cond.: G
Chinees bronzen wierookpotje ca. 1900 met Foohond op deksel en lotusbloem-decor (hengsel mist) 13,5xø8cm.
Drie oude/antieke religieuze wandplaquettes: 1x Maria, 1x hoofd van Jezus en 1x Corpus Christie in lijst onder bol glas 20-36cm. Cond.: G
Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G
Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1936 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Oosterse 19e eeuwse voorlader (mechanisme defect) 95cm. Cond.: R-G
Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.
Twee koperen 19e eeuwse pianokandelaars in Gothische vormgeving. Zonder montuur aan de piano 21x20x8cm. Cond.: G
Twee oude 3-lichts wandlampen 2e helft 20e eeuw met prismen glas, spiegel en messing. In goede originele staat 41x37x18cm.
Drie oude Chinese bureauaccessoires 1e helft 20e eeuw; 1x inktpotje rondom bewerkt met diverse decors van koper ca. 1900, 1x lakwerk cassette (bovenin een kompas) en 1x koperen briefopener (bewerkt) 6...
Drie delen Chinees houten lakwerk 1e helft 20e eeuw; 2x dekseldozen met floraal decor en 1x presenteerschaal met floraal- en drakendecor (chips) ø14,5-ø30,5cm. Cond.: R-G
Chinees 19e eeuws handgestoken paneel met figurendecor met originele vergulding en ossenbloed. In goede originele staat 30x23,5x1,5cm. Cond.: G
Oude Chinees lakwerk 4-delige voorraadhouder 1e helft 20e eeuw (verf laat op sommige plekken los) 56xø28cm. Cond.: R-G
Chinese kopergeslagen gesigneerde en bewerkte dekseldoos ca. 1900 in goede originele staat 5x14x10,7cm.
Grote eikenhout gesneden 3-delige bureauset ca. 1910 met inkthouders, stempelkussen en brievenverzwaarder. Allen met vogeldecor in goede staat 40x25x27cm.
Antieke Jugendstil gegraveerde kanonshuls van 1916. Messing met 2 handgrepen, floraal decor met gegraveerde elf in goede staat 51cm.
Barometer ca. 1930 van mahoniehout en Duits opschrift in goede originele staat 40x19x6cm.
Russisch bronzen heilig kruis met schrift en emaille 19e eeuw in goede originele staat 11,5x20x1cm.
Grote oude Italiaanse vergulde wandkandelaar 20e eeuw in goede staat 50x40x22cm.
Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met compositie metalen voet in zeer goede staat 57xø44cm.
Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G
Oude laboranten weegschaal ca. 1950, nr. 1 ijkwezen, fijne weging nr. 249A, Reyers en Zoon Amsterdam. Met set chroom gewichten in goede originele staat 40x33x18cm.
Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.
-Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-7cm.
Eikenhouten 19e eeuws handgestoken bordenrek ca. 1870 (Frankrijk) in goede staat 66x86x9cm.
Groot terracotta Heilig Hart beeld uit de 19e eeuw (afkomstig uit de kerk van Denekamp) met originele polychromie. 1 Hand mist, verder in goede originele staat H.: 150cm. Cond.: R-G
Twee grote houtgestoken wandkandelaars (3-arms), bronskleurig 2e helft 20e eeuw 46x32x57cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen (identiek, echter 1 zonder electrisch) ca. 1900 in Louis Seize stijl. In goede originele staat 32x28x20cm.
Twee 19e eeuwse notenhouten bakken met koperen bank, 1x met pootjes en ringbeslag, 1x zonder. Beide in goede originele staat 14-21cm.
Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.
Twee delen 19e eeuwse bureauset; 1x notenhout en notenhout fineer (1 cup beschadigd) met bandintarsia 16x30x19cm. en 1x marmer met bronzen luciferhouder met klauwpoten 11xø11,5cm. Cond.: R-G
Twee oude cement gegoten tuinbeelden, voorstellend een Griekse vrouw met kruik en een Griekse (armloze) vrouw 20e eeuw 73-95cm. Cond.: R-G
Twee oude/antieke wandlampen met druivenranken decor 1e helft 20e eeuw van messing, koud beschilderd 23x43x28cm. Cond.: R-G
Vier oude kaarskandelaren 20e eeuw; 1x groot van brons (kaarspin mist), 2x messing in lyra-vorm en 1x composiet (brons gepatineerd) 17-46cm. Cond.: G
Buste van een Griekse godin van cement gegoten tuinbeeld 20e eeuw 51cm. Cond.: R-G
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Groot oud cement gegoten tuinbeeld ca. 1900, voorstellend een putti met mand (beschadigd) 116cm. Cond.: R
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R
Twee grote landkaarten uit de 50-er jaren; 1x Russisch (Kyrillisch) 190x180cm. en 1x Europa door Luinge Stegeman Nonnekens, Noordhof Groningen 177x107cm. Cond.: R-G
Chinees bronzen 19e eeuwse bewerkte vaas met decor van bloemen en vogels, meerkleurig. Bodem gerepareerd 24,5xø14cm. Cond.: R-G
Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G
Twee inkthouders ca. 1880; 1x vrouw met korf (zonder reservoir) 9x9x7,5cm. en 1x jonge smid (compleet met reservoir) 18x11x11cm. Cond.: G
Twee decoratieve goudkleurige kunststoffen wandconsoles in schelpvorm 21e eeuw in zeer goede staat 36x40x18cm.
Decoratieve bronzen lampenvoet met 17e eeuws figuur in kledendracht, 2e helft 20e eeuw H.: 45cm. Cond.: G
Oude messing historisme stijl bijzettafel 20e eeuw met zeemonster-koppen in goede staat 65xø32cm.
Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G
Duitse pronkschaal ca. 1880 historisme (compositie metaal) in de vorm van een nautilus-schelp, in goede originele staat 26x31x11cm.
Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G
Duitse WMF ijshouder ca. 1900 met messing omranding en compositie metalen figuur 15x20x19cm. Cond.: R-G
Twee Chinese houtgehakte wandplaquettes ca. 1900 met benen figuren in goede staat 39x24x1cm.
Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...
19e Eeuwse sabel met gegraveerd lemmet en Zwitsers kruis, gemerkt met een weegschaal en ACS. Heft, schede en lemmet in goede originele staat, oude patina 110cm.
Zes oude/antieke presenteertablets; 4x houten (1x Hindelopen beschilderd), 1x taart-presenteertablet ca. 1920 en 1x tinnen presenteertablet 2e helft 20e eeuw 30-57cm. Cond.: G
Twee oude bronzen wandluchters 20e eeuw in barokstijl 30x3016cm. Cond.: G
Grote zware bronzen kandelaar 1e helft 20e eeuw in barokstijl (1 stukje af, maar is erbij) 113cm. (26x27cm.) Cond.: R-G
Vijf delen 19e eeuw; 1x weegschaal met gewichten, 3x strijkijzer en 1x blaasbalg 8-63cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Oude stofzuiger en stormlamp 1e helft 20e eeuw; 1x stofzuiger, compleet met verlengstukken, gemerkt EMO Basto Dordrecht (bakeliet) 48xø20cm. en 1x gaslamp, geëmailleerd en gemerkt "standard" 31xø25cm....
Grote zware massief marmeren piedestal-zuil (groen/grijs) 20e eeuw in goede staat, balluster vormig 105x27x27cm.
Twee 19e eeuwse doofpotten van koper en messing met porseleinen grepen en knoppen. In redelijk tot goede staat 36-37cm.
Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.
Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.
Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Engelse kaarskandelaars; De grote set is in goede staat, de kleinere set is beschadigd 22-25cm. Cond.: R-G
Eikenhouten archiefkist ca. 1900 met vakverdeling en messing grepen 60x22x28cm. Cond.: G
Grote keramieken tabakspot Varinas en gemerkt Oldenkott ca. 1900 met koperen deksel 30xø19cm.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp (naderhand geëlectrificeerd) 50xø24cm. Cond.: R
Oud Indonesisch houtgestoken paard met beschildering (1 oor afgebroken) 60x52x13cm. Cond.: R
Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.
Militaire uitrusting in plunjebaal met o.a: helm, kleding, schep, veldvles, pannen, schep etc. etc. (Koninklijke landmacht) 2e helft 20e eeuw 90xø50cm. Cond.: G
Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G