Twee oude wortelnoten lijsten met Empire stijl prenten 60x33cm. Cond.: R-G
Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G
Bronzen hengsel-vuurpot staande op 3 poten, mogelijk 17e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G
Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G
Mahoniehouten schoenpoets-kist ca. 1900 met lade en ingebouwde borstels in originele staat 36x23x40cm.
Bronzen Joodse menora 7-lichts kaarskandelaar ca. 1900 met zeskantige voet in redelijke staat 28x26x11,5cm.
Groot antiek notenhouten snijwerk op plaquette (beschadigd) 18e-19e eeuw (3-delig) 110x47cm. Cond.: R
Grote marmeren leeuwenkop met vernikkelde ring (voor handdoek) 2e helft 20e eeuw 19x17x9cm. Cond.: G
Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G
Kavel van 6 antieke heilige kruizen 19e- 1e heflt 20e eeuw in redelijk tot goede staat 20-46cm.
Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R
Prachtige 19e eeuwse piece de milieu ca. 1880, historisme, met geslepen en gegraveerd glas, 2-delig, met min. chip. 52xø26cm., Cond.:G
Antiek paardentuig en boom gemaakt van leder en eikenhout 85-90cm. Cond.: G
Oude weegschaal (post) ca. 1940 Duitsland, gemerkt Lancaster 29x23x12cm. Cond.: G
Zes antiquarische boeken "Geschiedenis der Wereld in woord en beeld" door uitgeverij Olanda 1928. Met lederen band in goede staat 23x17x3cm.
Bijbel ca. 1900 "The Illustrated National Family Bible", Scott + Henry Biblical Literature tothe United Presbyterian Church met gekleurde platen en messing beslag 33x27x10cm. Cond.: G
Bijbel ca. 1900 "Browns Self Interpreting Family Bible", John G. Murdoch London. Bevat gekleurde prenten 10x33x28cm. Cond.: R
Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Bijbel ca. 1900 "The Holy Bible", William Collins, Sons + Co Glasgow (Chrome lithography) met vele illustraties, gekleurd en messing en beslag Cond.: G
Bijbel ca, 1900 "The Holy Bible", W.R.M. Phun en Son Glasgow, London" met gekleurde illustraties en messing beslag 17x27x34cm. Cond.: G
Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G
Oude vooroorlogse lederen politiehoed in goede originele staat 18x22x32cm.
Veertien delen antiek bestek o.a: 11 fruitmesjes met parelmoer heft, 1x botermesje met parelmoer heft, 1x messenvijl met ivoren heft en 1x grote vork met ivoren heft 16-29cm.
Kavel antiquarische albums 1e helft 20e eeuw Holland met plakplaatjes o.a: Artis, scheepvaart, luchtvaart, landen etc. Cond.: G
Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.
Drie delen 19e eeuws koperwerk: 1x roodkoper met geelkoperen doofpot, 1x vijzel en 1x tabaksdoos.
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.
Vijf delen oud/antiek messing: 1x ketel, 1x koffiemolen, 1x snotneus, 1x koffiekan en 1x bloempot 10-33cm. Cond.: G
Parelmoer portemonnee 19e eeuw in schelpvorm (scharnier zit los) 8x3x5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG
Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G
Twee Art Deco boekensteunen van goudfazanten ca. 1930 op natuursteen 13x17x8cm. Cond.: G
Prachtige Humidore (sigaren opbergkist) ca. 1880 met messing beslag (pallisander of notenhout). Compleet met sleutel in goede originele staat 19x19x29cm.
Kroonluchter ca. 1900 met kristallen pegels in goede staat (3 pegels gebroken) 45x47cm. Cond.: R-G
Art Deco stijl hanglamp (Tiffany stijl) met glas-in-lood 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x40x40cm.
Messing plafondlamp met contragewicht 2e helft 20e eeuw in goede staat 110xø30cm.
Duitse 19e eeuwse vijzel met stamper en tekst "Durch Krieg zum Zieg" 11xø13cm. Cond.: G
Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G
Aziatische houtgestoken koffiestamper met houten vijzel 20e eeuw in goede staat 29xø23cm.
Drie antieke sloten 18e-19e eeuw, compleet met sleutel in goede originele staat 9-11cm. Cond.: G
Antireke toilet-cassette met 22 delen schildpad voorwerpen ca. 1910 in goede staat 52x30x7cm.
Prachtige antieke Boulle sieradenkist met koperinleg, schildpad en parelmoer inleg ca. 1870. Kleine oude restauratie, inlegwerk is goed 21x6x16cm. Cond.: G
Oude/Antieke Arabische baby-hangmat in leder gebonden en met houten balken 130x90cm. Cond.: G
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Diverse bronzen figuren 20e eeuw: kikker, zwaan, haasje, zeepaard, hert en jongen handstand. 3-6cm., Cond.:G
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Oude vooroorlogse Chello met etiket "Golden Strad imported by Boosey & Hawkes London", Made in Hungary. Inclusief strijkstok in goede staat 85x32x18cm.
Zware oude messing waterpomp 1e helft 20e eeuw 61x35xø10cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse messing bewerkte beddepannen in zeer goede staat 104-107cm.
Grote 19e eeuwse roodkoperen samovaar in Empire stijl in goede staat 41x32xø24cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.
Antiek bestek in stoffen houder 19e eeuw met monogram en gemerkt "H. Schulz Bremerhaven" (25 messen) 77x35cm. Cond.: G
Leuk antiek inktstel (4-delig), kristallen houders met zilveren monturen 19e eeuw. Houten houder met hengsel en lade 20x30x22cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame 19e eeuwse houten wijndecanter met houtintarsia. In zeer goede originele staat 21x24x13cm.
Set 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren in goede staat 22cm.
Twee 19e eeuwse tafelstukken met plated voet en bewerkt glas ca. 1870 in goede originele staat 37-40cm.
Engelse 19e eeuwse 7-delige scheermessen-set in originele cassette. Heften van imitatie-ivoor, F.S. Hill en CS Londoon 4x17x8cm. Cond.: G
Vooroorlogse lederen koffer met Art Deco presenteertablet met achterglas-schildering. gesigneerd Polma of Tolma? ca. 1930 in goede staat 41-60cm.
Bijzonder groot 17e-18e eeuws smeedijzeren schuifslot met sleutel (functionerend). Schuif is van latere datum 41x4x18cm. Cond.: G
Drie oude borduurwerken (merklappen) 1e helft 20e eeuw in goede staat, 43x32cm. 78x53cm. en 74x52cm.
Drie delen oud koper: 2x ketel Oosters en 1x vaas Oosters 22-26cm. Cond>: G
Groot schuifslot 17e-18e eeuw van smeedijzer met sleutel, functionerend 23x17x4cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Messing blaker 19e eeuw met lontknipschaar in goede originele staat 14x17x18cm.
Grote zware bronzen wandlamp ca. 1880 Historisme met vliegende draak 36x17x28cm. Cond.: G
Antieke Amerikaanse gietijzeren beschilderde mechanische spaarpot 1e helft 20e eeuw "Hometown Battery" 18x237cm. Cond.: G
Drie Tiffany stijl wandlampen 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 21x24x12cm.
Theedoos 19e eeuw met twee porseleinen theebussen. Handbeschilderd met Chinese figuren en gouddecor (1 stop is kapot). Pallisander kistje met intarsia in goede staat 13x16x11cm. Cond.: R-G
Antieke plated messenset in cassette, Sheffield 3x21x6cm. Cond.: G
Amerikaanse "Hood ornament" van een Dodge Royal '54 in originele goede staat (lichte oxidatie) 35x3,5x8cm. Cond.: G
Groot oud houtgesneden Afrikaans masker 20e eeuw (mooie geëboniseerde patina) 75cm. Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Bakelieten doos met Russische gewichtenset (incompleet) ca. 1950 5x15x7cm. Cond.: G
Twee messing fotolijsten ca. 1880; 1x historisme met putti en 1x met rocailles 16,5-18cm. Cond.: G
Twee antieke lampen; 1x bureaulamp Art Deco en 1x wandlamp Jugendstil 30-37cm. Cond.: R-G
Grote oude/antieke houten waterhaal-bak met ijzeren ring voor waterput ca. 1900 46x50x40cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x70x13cm.
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Oude kopergeslagen paraplubak 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 62xø21cm.
Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x60x15cm.
Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G
IJzeren Art Deco allesbrander ca. 1930, gemerkt Permanent Kookhard, met bovenop twee kookplaten in goede originele staat 71x51x32cm.
Ongesigneerde plaquette, pallisander met intarsia 20e eeuw met een bijbelse voorstelling 32,5x19,5cm. Cond.: G
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Grote 19e eeuwse koperen appelketel voor fornuis (zakketel) in goede staat 32x38xø24cm.
Oude koperen religieuze plaquette op eikenhout ca. 1920, voorstellend Maria met kindje Jezus en engelen 18x14x3cm. Cond.: G
Oude bronzen tafellamp 1e helft 20e eeuw, gemonteerd op houtgestoken voet 47x35x35cm.
Twee Chinese houtgestoken verdeelschalen met deksel, handbeschilderd met decor van vogels en bloemen 20e eeuw in goede staat. 7xø28cm. en 7,5xø28,5cm.
Aparte plafondlamp gemaakt van diverse kunstglazen plaquettes, ca. 1960, 29xø 40cm., Cond.:G 2 met breuk.