Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Wortelnoten lijsten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude wortelnoten lijsten met Empire stijl prenten 60x33cm. Cond.: R-G

Diverse tabakspijpen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G

Bronzen vuurpotje
Resultaat: 100 EUR

Bronzen hengsel-vuurpot staande op 3 poten, mogelijk 17e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G

Antiek zijde kunstwerk
Startprijs 30 EUR

Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G

Schoenpoets kist
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten schoenpoets-kist ca. 1900 met lade en ingebouwde borstels in originele staat 36x23x40cm.

Menora kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Joodse menora 7-lichts kaarskandelaar ca. 1900 met zeskantige voet in redelijke staat 28x26x11,5cm.

Antiek snijwerk
Resultaat: 40 EUR

Groot antiek notenhouten snijwerk op plaquette (beschadigd) 18e-19e eeuw (3-delig) 110x47cm. Cond.: R

Wandornament
Startprijs 30 EUR

Grote marmeren leeuwenkop met vernikkelde ring (voor handdoek) 2e helft 20e eeuw 19x17x9cm. Cond.: G

Beeld-lamp
Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G

6 Heilige kruizen
Startprijs 30 EUR

Kavel van 6 antieke heilige kruizen 19e- 1e heflt 20e eeuw in redelijk tot goede staat 20-46cm.

3 Messen + speer
Resultaat: 25 EUR

Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R

Piece de milieu
Startprijs 140 EUR

Prachtige 19e eeuwse piece de milieu ca. 1880, historisme, met geslepen en gegraveerd glas, 2-delig, met min. chip. 52xø26cm., Cond.:G

Paardentuig + boom
Startprijs 25 EUR

Antiek paardentuig en boom gemaakt van leder en eikenhout 85-90cm. Cond.: G

Weegschaal
Startprijs 20 EUR

Oude weegschaal (post) ca. 1940 Duitsland, gemerkt Lancaster 29x23x12cm. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 30 EUR

Zes antiquarische boeken "Geschiedenis der Wereld in woord en beeld" door uitgeverij Olanda 1928. Met lederen band in goede staat 23x17x3cm.

Antieke bijbel
Startprijs 80 EUR

Bijbel ca. 1900 "The Illustrated National Family Bible", Scott + Henry Biblical Literature tothe United Presbyterian Church met gekleurde platen en messing beslag 33x27x10cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Startprijs 30 EUR

Bijbel ca. 1900 "Browns Self Interpreting Family Bible", John G. Murdoch London. Bevat gekleurde prenten 10x33x28cm. Cond.: R

Antieke bijbel
Startprijs 40 EUR

Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R

Antieke bijbel
Startprijs 60 EUR

Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G

Antieke bijbel
Startprijs 40 EUR

Bijbel ca. 1900 "The Holy Bible", William Collins, Sons + Co Glasgow (Chrome lithography) met vele illustraties, gekleurd en messing en beslag Cond.: G

Antieke bijbel
Startprijs 80 EUR

Bijbel ca, 1900 "The Holy Bible", W.R.M. Phun en Son Glasgow, London" met gekleurde illustraties en messing beslag 17x27x34cm. Cond.: G

4 Delen Martinet
Startprijs 100 EUR

Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G

Politie hoed
Startprijs 80 EUR

Oude vooroorlogse lederen politiehoed in goede originele staat 18x22x32cm.

14 Delen bestek
Startprijs 30 EUR

Veertien delen antiek bestek o.a: 11 fruitmesjes met parelmoer heft, 1x botermesje met parelmoer heft, 1x messenvijl met ivoren heft en 1x grote vork met ivoren heft 16-29cm.

Doos met albums
Startprijs 40 EUR

Kavel antiquarische albums 1e helft 20e eeuw Holland met plakplaatjes o.a: Artis, scheepvaart, luchtvaart, landen etc. Cond.: G

Koekplank
Startprijs 15 EUR

Houtgestoken koekplank met schaap, haan, dame en hond 46x14,5x4cm. Cond.: G

2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 750 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.

Divers koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk: 1x roodkoper met geelkoperen doofpot, 1x vijzel en 1x tabaksdoos.

2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 750 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.

5 Delen messing
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen oud/antiek messing: 1x ketel, 1x koffiemolen, 1x snotneus, 1x koffiekan en 1x bloempot 10-33cm. Cond.: G

Portemonnee, schelpvorm
Startprijs 30 EUR

Parelmoer portemonnee 19e eeuw in schelpvorm (scharnier zit los) 8x3x5cm. Cond.: G

2 Bronzen schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG

Pors. barometer met beeldje
Startprijs 20 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

2x Boekensteun, fazant
Startprijs 50 EUR

Twee Art Deco boekensteunen van goudfazanten ca. 1930 op natuursteen 13x17x8cm. Cond.: G

Humidor
Startprijs 225 EUR

Prachtige Humidore (sigaren opbergkist) ca. 1880 met messing beslag (pallisander of notenhout). Compleet met sleutel in goede originele staat 19x19x29cm.

Antieke plafondlamp
Resultaat: 120 EUR

Kroonluchter ca. 1900 met kristallen pegels in goede staat (3 pegels gebroken) 45x47cm. Cond.: R-G

Tiffany hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Art Deco stijl hanglamp (Tiffany stijl) met glas-in-lood 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x40x40cm.

Hang/Treklamp
Startprijs 50 EUR

Messing plafondlamp met contragewicht 2e helft 20e eeuw in goede staat 110xø30cm.

Vijzel
Startprijs 30 EUR

Duitse 19e eeuwse vijzel met stamper en tekst "Durch Krieg zum Zieg" 11xø13cm. Cond.: G

Koffiebrander
Startprijs 30 EUR

Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G

Koffiestamper
Startprijs 40 EUR

Aziatische houtgestoken koffiestamper met houten vijzel 20e eeuw in goede staat 29xø23cm.

2 Zuilen van gips
Startprijs 80 EUR

Twee gipsen zuilen (piedestals) 21e eeuw 75xø28cm. Cond.: G

3 Sloten
Startprijs 100 EUR

Drie antieke sloten 18e-19e eeuw, compleet met sleutel in goede originele staat 9-11cm. Cond.: G

Doos met schildpad
Startprijs 60 EUR

Antireke toilet-cassette met 22 delen schildpad voorwerpen ca. 1910 in goede staat 52x30x7cm.

Boulle kistje
Startprijs 175 EUR

Prachtige antieke Boulle sieradenkist met koperinleg, schildpad en parelmoer inleg ca. 1870. Kleine oude restauratie, inlegwerk is goed 21x6x16cm. Cond.: G

Baby hangmat
Resultaat: 100 EUR

Oude/Antieke Arabische baby-hangmat in leder gebonden en met houten balken 130x90cm. Cond.: G

Schild + Speer
Resultaat: 245 EUR

Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.

6 Diverse beeldjes
Startprijs 30 EUR

Diverse bronzen figuren 20e eeuw: kikker, zwaan, haasje, zeepaard, hert en jongen handstand. 3-6cm., Cond.:G

Sierstuk met spiegel
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G

Chello
Startprijs 380 EUR

Oude vooroorlogse Chello met etiket "Golden Strad imported by Boosey & Hawkes London", Made in Hungary. Inclusief strijkstok in goede staat 85x32x18cm.

Messing waterpomp
Resultaat: 40 EUR

Zware oude messing waterpomp 1e helft 20e eeuw 61x35xø10cm. Cond.: G

2 Beddepannen
Resultaat: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing bewerkte beddepannen in zeer goede staat 104-107cm.

Roodkoperen samovaar
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse roodkoperen samovaar in Empire stijl in goede staat 41x32xø24cm.

Mahonie brievenkist
Startprijs 140 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.

Divers bestek
Resultaat: 90 EUR

Antiek bestek in stoffen houder 19e eeuw met monogram en gemerkt "H. Schulz Bremerhaven" (25 messen) 77x35cm. Cond.: G

Inktstel, zilv. doppen
Startprijs 40 EUR

Leuk antiek inktstel (4-delig), kristallen houders met zilveren monturen 19e eeuw. Houten houder met hengsel en lade 20x30x22cm. Cond.: G

Mahonie wijnkist houder
Startprijs 140 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse houten wijndecanter met houtintarsia. In zeer goede originele staat 21x24x13cm.

2 Koperen kandelaren
Startprijs 30 EUR

Set 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren in goede staat 22cm.

2 Tafelstukken
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse tafelstukken met plated voet en bewerkt glas ca. 1870 in goede originele staat 37-40cm.

Scheermessen set
Startprijs 195 EUR

Engelse 19e eeuwse 7-delige scheermessen-set in originele cassette. Heften van imitatie-ivoor, F.S. Hill en CS Londoon 4x17x8cm. Cond.: G

Koffer + tablet
Resultaat: 20 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met Art Deco presenteertablet met achterglas-schildering. gesigneerd Polma of Tolma? ca. 1930 in goede staat 41-60cm.

Schuifslot 17e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Bijzonder groot 17e-18e eeuws smeedijzeren schuifslot met sleutel (functionerend). Schuif is van latere datum 41x4x18cm. Cond.: G

3 Borduurwerken
Resultaat: 70 EUR

Drie oude borduurwerken (merklappen) 1e helft 20e eeuw in goede staat, 43x32cm. 78x53cm. en 74x52cm.

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud koper: 2x ketel Oosters en 1x vaas Oosters 22-26cm. Cond>: G

Schuifslot 17e eeuw
Startprijs 100 EUR

Groot schuifslot 17e-18e eeuw van smeedijzer met sleutel, functionerend 23x17x4cm. Cond.: G

Weegschaal, houten stang
Startprijs 20 EUR

Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.

Slot
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek slot 18e eeuw compleet met sleutel in goede staat 14x3x11cm.

Koperen blaker
Resultaat: 30 EUR

Messing blaker 19e eeuw met lontknipschaar in goede originele staat 14x17x18cm.

Bronzen wandlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote zware bronzen wandlamp ca. 1880 Historisme met vliegende draak 36x17x28cm. Cond.: G

Spaarpot
Startprijs 120 EUR

Antieke Amerikaanse gietijzeren beschilderde mechanische spaarpot 1e helft 20e eeuw "Hometown Battery" 18x237cm. Cond.: G

3 Wandlampjes tiffany stijl
Resultaat: 50 EUR

Drie Tiffany stijl wandlampen 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 21x24x12cm.

Theedoos
Startprijs 195 EUR

Theedoos 19e eeuw met twee porseleinen theebussen. Handbeschilderd met Chinese figuren en gouddecor (1 stop is kapot). Pallisander kistje met intarsia in goede staat 13x16x11cm. Cond.: R-G

Doosje met mesjes
Startprijs 15 EUR

Antieke plated messenset in cassette, Sheffield 3x21x6cm. Cond.: G

Car Hood, Dodge Royal
Resultaat: 30 EUR

Amerikaanse "Hood ornament" van een Dodge Royal '54 in originele goede staat (lichte oxidatie) 35x3,5x8cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 35 EUR

Groot oud houtgesneden Afrikaans masker 20e eeuw (mooie geëboniseerde patina) 75cm. Cond.: G

Staande messing lamp
Startprijs 70 EUR

Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G

Mariabeeld, zeepsteen
Startprijs 30 EUR

Zeepstenen Mariabeeld ca. 1900, Lourdes. 37cm. Cond.: G

Doosje, Russische gewichten
Startprijs 30 EUR

Bakelieten doos met Russische gewichtenset (incompleet) ca. 1950 5x15x7cm. Cond.: G

2 Antieke lijstjes
Startprijs 50 EUR

Twee messing fotolijsten ca. 1880; 1x historisme met putti en 1x met rocailles 16,5-18cm. Cond.: G

2 Lampjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke lampen; 1x bureaulamp Art Deco en 1x wandlamp Jugendstil 30-37cm. Cond.: R-G

Ovale houten bak
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke houten waterhaal-bak met ijzeren ring voor waterput ca. 1900 46x50x40cm. Cond.: G

Engelse voorzet haard
Startprijs 50 EUR

Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x70x13cm.

Bronzen reisikoon
Resultaat: 50 EUR

Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.

Koperen paraplubak
Resultaat: 25 EUR

Oude kopergeslagen paraplubak 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 62xø21cm.

Engelse voorzet haard
Startprijs 50 EUR

Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x60x15cm.

Kleine gobelin
Startprijs 30 EUR

Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G

Kachel
Resultaat: 100 EUR

IJzeren Art Deco allesbrander ca. 1930, gemerkt Permanent Kookhard, met bovenop twee kookplaten in goede originele staat 71x51x32cm.

Kandelaar
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse 5-lichts bronzen kaarskandelaar in goede staat 71cm.

Plaquette intarsia
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerde plaquette, pallisander met intarsia 20e eeuw met een bijbelse voorstelling 32,5x19,5cm. Cond.: G

Monstrans
Resultaat: 80 EUR

Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.

Ketel
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse koperen appelketel voor fornuis (zakketel) in goede staat 32x38xø24cm.

Plaquette Maria
Resultaat: 15 EUR

Oude koperen religieuze plaquette op eikenhout ca. 1920, voorstellend Maria met kindje Jezus en engelen 18x14x3cm. Cond.: G

Staande lamp
Startprijs 120 EUR

Oude bronzen tafellamp 1e helft 20e eeuw, gemonteerd op houtgestoken voet 47x35x35cm.

2 Chinese huwelijskdozen
Resultaat: 35 EUR

Twee Chinese houtgestoken verdeelschalen met deksel, handbeschilderd met decor van vogels en bloemen 20e eeuw in goede staat. 7xø28cm. en 7,5xø28,5cm.

Hanglamp
Resultaat: 30 EUR

Aparte plafondlamp gemaakt van diverse kunstglazen plaquettes, ca. 1960, 29xø 40cm., Cond.:G 2 met breuk.

Lampevoet
Startprijs 25 EUR

Oude lampenvoet 2e helft 20e eeuw van gegoten materiaal, voorstellend een jongedame met kind 46cm. Cond.: G