Oude wortelnoten fineer sigarenkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 6x12x24cm.
Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G
Antieke Hollandse sabel (wandelsabel) 1e helft 20e eeuw met leeuwenkop, gemerkt IJzerhouwer in zeer goede originele staat 108cm.
Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.
Oud koppensnellers mes met houten/lederen schede en houten handvat met koperdraad in originele staat 63cm.
Oud koppensnellers kapmes met houten handvat 19e-20e eeuw met bewerkt lemmet 73cm. Cond.: G
Oud koppensnellers mes met rieten/lederen schede en houten handvat 1e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.
Oude bajonet, gemerkt Mundlos nr. 9314.6, Duitsland WO II, in goede staat 41cm.
Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G
Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars in empire stijl 20-25cm. Cond.: R-G
Grote oude tin gegoten plaquette 20e eeuw, voorstelling van een 17e eeuws portret met hoed 48x40x3cm. Cond.: G
Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.
Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkan met bewerkt deksel en duimrust in goede staat 22xø11,5cm.
Twee antieke tinnen klepkannen met duimrust, 19e eeuw (1 reparatie). 19-26cm., Cond.: G