Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Barok lijstje
Resultaat: 70 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse houtgestoken lijst met rocailles, bloemen en originele vergulding (kleine beschadigingen) 29x20x5cm. Cond.: G

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke ivoren miniaturen, handgeschilderde portretten. gesigneerd CAM of CAN met ivoren lijst 13x15cm. Cond.: G

2 Fotolijstjes
Startprijs 40 EUR

Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.

Miniatuurtje
Startprijs 40 EUR

Antieke ivoren wortelnoten miniatuur, voorstellend een damesportret op ivoor geschilderd 12,5x11,5cm. Cond.: G

Miniatuurtje
Startprijs 30 EUR

Antiek ivoren met noten miniatuur, geschilderd herenportret 14,5x12cm. Cond.: G

3 Miniaturen
Startprijs 60 EUR

Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G

Miniatuur, Roi de Rome
Startprijs 50 EUR

Miniatuur met ivoren lijst 1e helft 20e eeuw, miniatuurportret jongen 11,5x10,5cm. Cond.: G

Zijde kunst
Resultaat: 20 EUR

Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G

4 Houten doosjes
Resultaat: 35 EUR

Vier oude houten opbergdoosjes: 3x Japans lakwerk met vogeldecor en 1x toiletkistje met spiegel ca. 1930, 8-20cm. Cond.: G

Hollandse helm
Resultaat: 50 EUR

Nederlandse helm uit WO II (1940) met origineel lederen binnenwerk in goede originele staat 15x20x28,5cm. Cond.: G

Messing petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G

Kachel, U Bahn
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.

Revolver, dubbelloops
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met 8-kantige loop 19,5x11x2,5cm. Cond.: G

Revolver, dubbelloops
Resultaat: 190 EUR

Dubbelloops pistool ca. 1780 met barok gravure en bewerkte loop 18x3,5x10cm. Cond.: G

Revolver
Resultaat: 110 EUR

Pistool 19e eeuw met 8-katinge loop (kolf mogelijk vervangen) 16cm. Cond.: G

Revolver
Startprijs 90 EUR

Pistool 19e eeuw met 8-kantige loop (stukje van haan af) 18cm. Cond.: R-G

Windbuks
Startprijs 575 EUR

Oude vooroorlogse windbuks met Winchester mechaniek, vernikkeld met 8-kantige loop (ongemerkt). Oscar Will Luftgewehr (Duits van oorsprong), caliber 6,3mm. L.: 106cm. Cond.: G

Kris
Startprijs 20 EUR

Oude Indonesische kris met koperen bewerkte schede 20e eeuw in redelijke staat 51cm.

Geweer
Startprijs 80 EUR

Arabisch 19e eeuws geweer L.: 100cm. Cond.: R-G

Kris, Indonesië
Startprijs 50 EUR

Oude Indonesische kris met benen heft (bewerkt) en messing bewerkte schede 20e eeuw in goede staat 50cm.

10 Delen malachiet
Resultaat: 80 EUR

Tien delen oud malachiet o.a. ei, kikker, olifanten asbak. 4-19cm., Cond.:R/G

Koperen gordijnstangen
Resultaat: 30 EUR

Lot van 5 antieke koperen gordijnstangen ca. 1900 met accessoires 180-200cm. Cond.: G

3-Delige gordijnset
Resultaat: 100 EUR

Drie-delige 19e eeuwse zijde gordijnset (oker-goudkleurig met blauw), ongereinigd 310x50cm. en 285x60cm. Cond.: R-G

2x Gobelin versieringen
Resultaat: 150 EUR

Twee lange gobelin wandversieringen ca. 1870 met rozendecor (ongereinigd en 1x beschadiging) 292x102cm. Cond.: R-G

4x Gobelin versieringen
Resultaat: 85 EUR

Vier lange gobelin wandversieringen ca. 1880, Historisme Duitsland (ongereinigd) 392x52cm., 287x43cm., 317x67cm. en 317x67cm. Cond.: R-G

Kris, Indonesië
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in goede staat 38cm.

Kerstboom voet
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke 19e eeuwse gietijzeren kerstboomstandaard met restvergulding. In goede staat. 21x23x23cm.

Divers antiek
Startprijs 20 EUR

Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...

Divers antiek
Startprijs 20 EUR

Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...

Messing tabaksdoos
Startprijs 300 EUR

Hollandse ovale messing tabakdoos, ca.1700, voor-en achterzijde bewerkt met Bijbelse voorstelling en inscriptie. 15x8x4cm.

2 Gegraveerde vensters
Resultaat: 20 EUR

Twee oude mat gegraveerde glazen vensters met houten omlijsting 1e helft 20e eeuw 53x48x50cm. Cond.: G

Chinese dekselpot, koper
Startprijs 30 EUR

Chinese kopergeslagen 19e eeuwse dekselpot met Foo-Hond op het deksel en 4 koppen (hengsels missen). Bodem gescheurd 23x23cm. Cond.: R

3 Oude blikken
Resultaat: 50 EUR

Drie oude (blikken) voorraadblikken 1e helft 20e eeuw: 1x Gulden Vlies sigaren (groot), 1x Koffie K. ten Have Thee (groot) 1n x Drostes Cacao 19-56cm. Cond.: R

Diverse beelden en maskers
Resultaat: 50 EUR

Diverse oude Afrikaanse figuren en maskers van aardewerk en houtgesneden 20e eeuw (26 delen) 10-40cm. Cond.: G

Erres radio
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Erres radio met pickup ca. 1960 met mahoneihouten kast. Geheel in goede originele staat 38x55x35cm.

3 Albums langspeelplaten
Startprijs 15 EUR

Drie oude verzamelalbums met bakelieten langspeelplaten; 1x Stephen Foster album, 1x On parade en 1x diversen 27-31cm. Cond.: G

Accordeon
Resultaat: 40 EUR

Duitse accordeon 19e eeuw in uitstekende staat 31x26x15cm.

Electrisch figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude electrische kinetische golfspeler van de firma Bradt (Gordon Bradt) 2e helft 20e eeuw 30x27x12cm. Cond.: G

Antieke saxofoon
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Duitse saxofoon (parelmoer toetsen) in originele koffer met accesoires, plated (ongepoetst). gemerkt Mark Oswald Adler Markneukirchen. In originele staat 93x23x14cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 220 EUR

Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige loop. Graveerwerk onder de kolf en bij trekker, in goede staat 36cm.

Wandelstok met klok
Startprijs 150 EUR

Decoratieve wandelstok 2e helft 20e eeuw en uurwerk in de knop (Quarts uurwerk), functies niet getest 93cm. Cond.: G

Hertenvanger
Resultaat: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

Pistool
Resultaat: 220 EUR

Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige gegraveerde loop in goede staat 37cm.

4 Houten ornamenten
Resultaat: 35 EUR

Kavel diverse 18e eeuwse houten ornamenten, verguld en met polychromie 30-50cm. Cond.: R

Barometer, beer
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse houtgesneden barometer ca. 1940, beer met glazen ogen. 24,5x16x7cm. Cond.: G

Barometer, gesneden figuren
Startprijs 80 EUR

Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G

Barometer
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten fineer barometer met bandintarsia, tinnen gegraveerde wijzerplaten, twee spiegels en benen knopjes (Nederlandse tekst). In goede originele staat 99x26x5cm.

Duitse steengoed kruik
Resultaat: 20 EUR

Duitse steengoed kruik ca. 1800 in goede staat 44xø23cm.

Belgische plank barometer
Resultaat: 325 EUR

Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.

Hollandse bakbarometer
Startprijs 220 EUR

Oude Hollandse bakbarometer met tinnen plaat. Notenhout met intarsia. "By Rosselli", naar antiek voorbeeld 130cm. Cond.: G

Eiken barometer
Resultaat: 40 EUR

Engelse gestoken 19e eeuwse eikenhouten barometer in zeer goede staat 80cm.

Barometer als stuurwiel
Startprijs 20 EUR

Oude messing barometer in de vorm van een stuurwiel Aqua-Ris ca. 1950 in goede staat 7xø22cm.

Wandkandelaar
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse messing wandkandelaar in Gothische stijl 56x13x30cm. Cond.: G

Messing godslamp
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vergulde godslamp in Gothische stijl met rondom draken in zeer goede staat 50x44x40cm. Cond.: G

Ronde koperen barometer
Resultaat: 40 EUR

Oude messing barometer 1e helft 20e eeuw voor de scheepvaart met ophangoog 5,5x12,5cm.

Barometer
Startprijs 30 EUR

Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.

Hollandse octant
Startprijs 200 EUR

Hollandse ebbenhouten met koperen octant, L.J. Hart Amsterdam ca. 1900 in goede staat 32x26x11cm.

Microscoop
Resultaat: 40 EUR

Messing microscoop "Household improved microscope" ca. 1900 in goede staat 25cm.

Engels meetlint
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels meetlint in lederen houder, gemerkt Sheffield Chestermann England ca. 1900. In goede originele staat 3xø15cm.

2 Messing lampjes
Startprijs 30 EUR

Twee moderne messing tafellampen 2e helft 20e eeuw 54cm. Cond.: G

2 Tafellampen
Startprijs 25 EUR

Twee grote tafellampen 2e helft 20e eeuw: 1x koper en 1x metaal (2-lichts met kappen) 87-105cm. Cond.: G

Lampje
Resultaat: 20 EUR

Oud tafellampje met geslepen glazen kap en glazen pegels. Compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw 38xø15cm. Cond.: G

Lampje met prismen
Resultaat: 30 EUR

Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.

Koperen godslamp
Startprijs 90 EUR

Oude messing godslamp 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø30cm.

Lamp
Resultaat: 80 EUR

Oude kristallen 6-lichts kroonluchter ca. 1950 in goede staat 43x53x45cm.

Lamp
Resultaat: 30 EUR

Kleine oude kristallen plafondlamp ca. 1940 in goede staat 35xø19cm.

Hanglamp
Startprijs 175 EUR

Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G

Hallampjes
Startprijs 40 EUR

Antieke koperen hallamp ca. 1900 in goede staat 37xø17cm.

Hallamp
Startprijs 30 EUR

Antieke ijzeren hallamp ca. 1920 in goede staat 27x22x21cm.

Hanglamp
Startprijs 20 EUR

Oude bronzen hanglamp met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 40xø43cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Startprijs 60 EUR

Twee oude messing wandlampen, 20e eeuw. In goede staat. 26x10x22cm.

Stormlamp + scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke messing petroleumlampen ca. 1900: 1x stormlamp en 1x lamp met hengsel 26-33cm.

Camee lampje
Startprijs 35 EUR

Oude camee schelp tafellamp met Italiaans landschapsdecor van Napoli 20e eeuw H.: 16cm. Cond.: G

Microscoop
Startprijs 130 EUR

Grote oude Carl Zeiss Jena microscoop nr. 261043 ca. 1930 van gezwart ijzer met chrome. In originele houten kist met accessoires, geheel in zeer goede staat 38x24x30cm.

Klokkenstolp, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse glazen stolp in goede staat 55x33x17cm.

7 Bodemvondsten
Startprijs 50 EUR

Zeven delen antiek aardewerk (o.a. oudheid): 1x kannetje groen glazuur, 1x olielampje, 1x potje met beschildering, 4x schaaltjes bruin glazuur 7,5-14cm. Cond.: G

Wandconsole
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten wandconsole ca. 1900 met vrouwengezicht in goede staat 60cm.

Hanglamp, pegels
Startprijs 35 EUR

Oude plafondlamp 2e helft 20e eeuw met glazen facetgeslepen pegels in goede staat 30xø60cm.

Houten beeld met lamp
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.

4 Speelballen, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vier antieke houten met ivoren kegelballen, gemerkt Thomas Taylor Glasgow ca. 1900, ø11cm. Cond.: R-G

Kopergeslagen hengselpan
Startprijs 30 EUR

Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G

Lamp, vogels
Resultaat: 50 EUR

Art Deco tafellamp ca. 1930 met marmeren voet en compositie metalen sternen in goede staat 20x35x10cm.

Beschilderde fles
Resultaat: 30 EUR

Oude beschilderde glazen fles met dorpsgezicht 1e helft 20e eeuw 60xø33cm. Cond.: G

6 Wandelstokken
Resultaat: 30 EUR

Zes oude/antieke wandelstokken 1e helft 20e eeuw met handvaten van hoorn, plated en hout 80-95cm. Cond.: G

Antieke koffiemolen
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke koffiemolen, gemerkt Elma 38x25x33cm.

Blauwe hanglamp
Startprijs 100 EUR

Aparte plafondlamp, gemaakt van brons en honderden blauwglazen parels 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 40xø28cm.

Weegschaal
Startprijs 160 EUR

Duitse dubbelzijdige Duplex Haushalt Wage ca. 1880. Originele beschildering en aan 1 zijde mist de wijzer 29x18x12cm. Cond.: G

Lampevoet
Startprijs 200 EUR

Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G

Asbak, bronzen jongentje
Resultaat: 40 EUR

Antieke travertin asbak, ca. 1920, met bronzen duiveltje, gesign.: Schmid Felling (Duitsland). 15x17x13.5cm., In goede staat.

Lampje met Pierrot
Startprijs 275 EUR

Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.

Emmer + Doofpot
Resultaat: 60 EUR

Twee delen koperwerk 19e eeuw: 1x messing hengselemmer en 1x roodkoperen met messing doofpot. Beide in goede staat 27x42cm.

Staande schemerlamp
Startprijs 30 EUR

Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G

Ovaal tablet
Startprijs 30 EUR

Ovaal antiek messing dienblad met eiken, messing spiegel, asbak van Manneken Pis en 5 delen Deco messing. 8-35cm. Cond.: G

Lampje met vrouwenhoofden
Startprijs 120 EUR

Bronzen lampenvoet met vrouwenkoppen en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G

Divers messing
Startprijs 20 EUR

Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G

Gewei van een bok
Resultaat: 35 EUR

Oud gewei van een bok 20e eeuw in goede staat 41x30x12cm. Cond.: G