Prachtige 18e-19e eeuwse houtgestoken lijst met rocailles, bloemen en originele vergulding (kleine beschadigingen) 29x20x5cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren miniaturen, handgeschilderde portretten. gesigneerd CAM of CAN met ivoren lijst 13x15cm. Cond.: G
Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.
Antieke ivoren wortelnoten miniatuur, voorstellend een damesportret op ivoor geschilderd 12,5x11,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren met noten miniatuur, geschilderd herenportret 14,5x12cm. Cond.: G
Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G
Miniatuur met ivoren lijst 1e helft 20e eeuw, miniatuurportret jongen 11,5x10,5cm. Cond.: G
Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G
Vier oude houten opbergdoosjes: 3x Japans lakwerk met vogeldecor en 1x toiletkistje met spiegel ca. 1930, 8-20cm. Cond.: G
Nederlandse helm uit WO II (1940) met origineel lederen binnenwerk in goede originele staat 15x20x28,5cm. Cond.: G
Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G
Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met 8-kantige loop 19,5x11x2,5cm. Cond.: G
Dubbelloops pistool ca. 1780 met barok gravure en bewerkte loop 18x3,5x10cm. Cond.: G
Pistool 19e eeuw met 8-katinge loop (kolf mogelijk vervangen) 16cm. Cond.: G
Pistool 19e eeuw met 8-kantige loop (stukje van haan af) 18cm. Cond.: R-G
Oude vooroorlogse windbuks met Winchester mechaniek, vernikkeld met 8-kantige loop (ongemerkt). Oscar Will Luftgewehr (Duits van oorsprong), caliber 6,3mm. L.: 106cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris met koperen bewerkte schede 20e eeuw in redelijke staat 51cm.
Oude Indonesische kris met benen heft (bewerkt) en messing bewerkte schede 20e eeuw in goede staat 50cm.
Tien delen oud malachiet o.a. ei, kikker, olifanten asbak. 4-19cm., Cond.:R/G
Lot van 5 antieke koperen gordijnstangen ca. 1900 met accessoires 180-200cm. Cond.: G
Drie-delige 19e eeuwse zijde gordijnset (oker-goudkleurig met blauw), ongereinigd 310x50cm. en 285x60cm. Cond.: R-G
Twee lange gobelin wandversieringen ca. 1870 met rozendecor (ongereinigd en 1x beschadiging) 292x102cm. Cond.: R-G
Vier lange gobelin wandversieringen ca. 1880, Historisme Duitsland (ongereinigd) 392x52cm., 287x43cm., 317x67cm. en 317x67cm. Cond.: R-G
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in goede staat 38cm.
Grote antieke 19e eeuwse gietijzeren kerstboomstandaard met restvergulding. In goede staat. 21x23x23cm.
Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...
Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...
Hollandse ovale messing tabakdoos, ca.1700, voor-en achterzijde bewerkt met Bijbelse voorstelling en inscriptie. 15x8x4cm.
Twee oude mat gegraveerde glazen vensters met houten omlijsting 1e helft 20e eeuw 53x48x50cm. Cond.: G
Chinese kopergeslagen 19e eeuwse dekselpot met Foo-Hond op het deksel en 4 koppen (hengsels missen). Bodem gescheurd 23x23cm. Cond.: R
Drie oude (blikken) voorraadblikken 1e helft 20e eeuw: 1x Gulden Vlies sigaren (groot), 1x Koffie K. ten Have Thee (groot) 1n x Drostes Cacao 19-56cm. Cond.: R
Diverse oude Afrikaanse figuren en maskers van aardewerk en houtgesneden 20e eeuw (26 delen) 10-40cm. Cond.: G
Grote oude Erres radio met pickup ca. 1960 met mahoneihouten kast. Geheel in goede originele staat 38x55x35cm.
Drie oude verzamelalbums met bakelieten langspeelplaten; 1x Stephen Foster album, 1x On parade en 1x diversen 27-31cm. Cond.: G
Oude electrische kinetische golfspeler van de firma Bradt (Gordon Bradt) 2e helft 20e eeuw 30x27x12cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse saxofoon (parelmoer toetsen) in originele koffer met accesoires, plated (ongepoetst). gemerkt Mark Oswald Adler Markneukirchen. In originele staat 93x23x14cm. Cond.: G
Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige loop. Graveerwerk onder de kolf en bij trekker, in goede staat 36cm.
Decoratieve wandelstok 2e helft 20e eeuw en uurwerk in de knop (Quarts uurwerk), functies niet getest 93cm. Cond.: G
Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,
Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige gegraveerde loop in goede staat 37cm.
Kavel diverse 18e eeuwse houten ornamenten, verguld en met polychromie 30-50cm. Cond.: R
Oude Duitse houtgesneden barometer ca. 1940, beer met glazen ogen. 24,5x16x7cm. Cond.: G
Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten fineer barometer met bandintarsia, tinnen gegraveerde wijzerplaten, twee spiegels en benen knopjes (Nederlandse tekst). In goede originele staat 99x26x5cm.
Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.
Oude Hollandse bakbarometer met tinnen plaat. Notenhout met intarsia. "By Rosselli", naar antiek voorbeeld 130cm. Cond.: G
Engelse gestoken 19e eeuwse eikenhouten barometer in zeer goede staat 80cm.
Oude messing barometer in de vorm van een stuurwiel Aqua-Ris ca. 1950 in goede staat 7xø22cm.
Grote 19e eeuwse messing wandkandelaar in Gothische stijl 56x13x30cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen vergulde godslamp in Gothische stijl met rondom draken in zeer goede staat 50x44x40cm. Cond.: G
Oude messing barometer 1e helft 20e eeuw voor de scheepvaart met ophangoog 5,5x12,5cm.
Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.
Hollandse ebbenhouten met koperen octant, L.J. Hart Amsterdam ca. 1900 in goede staat 32x26x11cm.
Messing microscoop "Household improved microscope" ca. 1900 in goede staat 25cm.
Antiek Engels meetlint in lederen houder, gemerkt Sheffield Chestermann England ca. 1900. In goede originele staat 3xø15cm.
Twee moderne messing tafellampen 2e helft 20e eeuw 54cm. Cond.: G
Twee grote tafellampen 2e helft 20e eeuw: 1x koper en 1x metaal (2-lichts met kappen) 87-105cm. Cond.: G
Oud tafellampje met geslepen glazen kap en glazen pegels. Compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw 38xø15cm. Cond.: G
Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.
Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G
Oude bronzen hanglamp met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 40xø43cm. Cond.: G
Twee antieke messing petroleumlampen ca. 1900: 1x stormlamp en 1x lamp met hengsel 26-33cm.
Oude camee schelp tafellamp met Italiaans landschapsdecor van Napoli 20e eeuw H.: 16cm. Cond.: G
Grote oude Carl Zeiss Jena microscoop nr. 261043 ca. 1930 van gezwart ijzer met chrome. In originele houten kist met accessoires, geheel in zeer goede staat 38x24x30cm.
Zeven delen antiek aardewerk (o.a. oudheid): 1x kannetje groen glazuur, 1x olielampje, 1x potje met beschildering, 4x schaaltjes bruin glazuur 7,5-14cm. Cond.: G
Mahoniehouten wandconsole ca. 1900 met vrouwengezicht in goede staat 60cm.
Oude plafondlamp 2e helft 20e eeuw met glazen facetgeslepen pegels in goede staat 30xø60cm.
Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.
Vier antieke houten met ivoren kegelballen, gemerkt Thomas Taylor Glasgow ca. 1900, ø11cm. Cond.: R-G
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G
Art Deco tafellamp ca. 1930 met marmeren voet en compositie metalen sternen in goede staat 20x35x10cm.
Oude beschilderde glazen fles met dorpsgezicht 1e helft 20e eeuw 60xø33cm. Cond.: G
Zes oude/antieke wandelstokken 1e helft 20e eeuw met handvaten van hoorn, plated en hout 80-95cm. Cond.: G
Aparte plafondlamp, gemaakt van brons en honderden blauwglazen parels 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 40xø28cm.
Duitse dubbelzijdige Duplex Haushalt Wage ca. 1880. Originele beschildering en aan 1 zijde mist de wijzer 29x18x12cm. Cond.: G
Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G
Antieke travertin asbak, ca. 1920, met bronzen duiveltje, gesign.: Schmid Felling (Duitsland). 15x17x13.5cm., In goede staat.
Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.
Twee delen koperwerk 19e eeuw: 1x messing hengselemmer en 1x roodkoperen met messing doofpot. Beide in goede staat 27x42cm.
Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G
Ovaal antiek messing dienblad met eiken, messing spiegel, asbak van Manneken Pis en 5 delen Deco messing. 8-35cm. Cond.: G
Bronzen lampenvoet met vrouwenkoppen en losse bronzen vergulde vrouw in Art Nouveau stijl 20e eeuw met witglazen kap 46xø22cm. Cond.: G
Kavel divers oud messing waaronder een bewerkt 5-delig koffieservies 20e eeuw COnd.: G
Oud gewei van een bok 20e eeuw in goede staat 41x30x12cm. Cond.: G