Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boek, Johannes Bunyan
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek "Christen en Christennereis naar de eeuwigheid door Johannes Banyan met 100 platen en het portret van den schrijver" ca. 1900, 28x19x1,5cm. Cond.: R-G

Statenbijbel, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...

Boek, Slot te Muiden
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G

3 Bijbels
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke bijbels: 1x "Bevatte alle de boeken des ouden en nieuwen verbonds door J.H. van der Palm, 1x "Alle boeken des nieuwen verbonds" en 1x "Het boek Job te Leyden bij Du Mortier en zoon MDCCCX...

Diverse boeken
Startprijs 35 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a: "Classics of exploitation" (10-delig), Geschiedenis der Wereld in woord en beeld (5-delig) en 2 delen A. Dandert Cond.: G

Diverse boeken
Startprijs 35 EUR

Kavel diverse antiquarische boeken o.a: "The nature book" (5-delig), Victor Hugo, A. Daudet, P. Loti, Oeuvres de Moliere etc. Cond.: R-G

Boek, ANWB 1926
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek van de ANWB uit 1926 "Ons Eigen Land" 40x30x4,5cm. Cond.: R-G

Boek, De Peinzende Kristen
Startprijs 35 EUR

Antiquarisch boek 18e eeuw, "De Peinzende Kristen of bundel van stichtelijke gedachten voor de eenzaamheid door Petrus Broes Amsterdam", bevat diverse gravures 13x5x23cm. Cond.: R

3 Barok kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke tinnen barok kaarskandelaars ca. 1800 in goede staat 16-18cm.

2 Kandelaren, vrouw
Startprijs 125 EUR

Twee bronzen empire stijl kaarskandelaren 20e eeuw (waarschijnlijk electrisch geweest) 24cm. Cond.:G

2 Kandelaren + gewichten
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud brons: 2 kandelaren en een sluitgewicht 20e eeuw in goede staat 4-21cm.

Kandelaar
Startprijs 30 EUR

Gietijzeren kaarskandelaar ca. 1880 in goede staat 27cm.

2 Kandelaren
Startprijs 20 EUR

Twee decoratieve gegoten kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 35xø14cm. Cond.: G

Houten kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote houten barok kaarskandelaar ca. 1800 Duitsland met originele polychromie, kaarspin mist 85cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee oude bronzen kaarslandelaren in Empire stijl ca. 1920 ( 1 binnenhals mist, licht vervormd) 22cm. Cond.: R-G

Vroege kandelaar
Startprijs 80 EUR

Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.

WMF kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote oude Duitse plated W.M.F. 30-lichts kaarskandelaar (ongepoetst) nin barok vormgeving. In goede originele staat 25x30x12cm.

Messing samovaar
Startprijs 20 EUR

Oude electrische plated samovaar 2e helft 20e eeuw met extra plated schaal in goede staat 45cm.

Schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.

2 Kandelaren, 17e eeuw
Startprijs 800 EUR

Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Startprijs 20 EUR

Oud miniatuur portret in notenhouten lijst met intarsia 20e eeuw 12,5x12,5cm. Cond.: G

2 Miniatuur portretjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude geschilderde miniatuurportretten; 1x adelijke dame met ivoren en parelmoer omlijsting 9x10,5cm. en 1x damesbuste met geëboniseerde houten omlijsting 10,5x10cm.

Miniatuur op ivoor
Startprijs 25 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

5 Miniaturen
Startprijs 200 EUR

Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G