Twee gietijzeren paardenhoofden met ring voor aan de wand 2e helft 20e eeuw 26x15x18cm. Cond.: G
Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G
Metalen harnas (miniatuur model) 20e eeuw met hellebaard 90cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.
Moderne Art Deco stijl metalen bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x20x34cm.
Oud porseleinen ei (Fabergé stijl) 19xø9cm. en oude ikoon (beide 2e helft 20e eeuw) 12x14x1,3cm. Cond.: G
Zes oude/antieke fotolijsten 19e-20e eeuw, o.a. met intarsia, marmer en geëboniseerd hout 13-36cm. Cond.: G
Messing 5-delige haardset 19e eeuw met schelpvormige voet in goede staat 70x30x22cm.
Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.
Draaihaal 19e eeuw, gietijzeren pan en weegschaal 37x125cm. Cond.: G
Koperen 19e eeuwse houtbak, beschadigd aan de onderkant 32x47cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse gietijzeren bewerkte kolenkit ( 1 stift van de klep is afgebroken) verder in goede staat. 30x55x36cm.
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Grote 18e eeuwse roodkoperen genagelde aker met hengsel, in goede originele staat 35x59cm.
Koperen met messing doofpot, 19e eeuw in redelijk tot goede staat 39xø28cm.
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R
Grote 18e-19e eeuwse koperen hengsel-aker in redelijke staat (bodem lekt) 35xø53cm.
Antiquarisch boek 18e eeuw, "Het Vereenigd Nederland door J.F. Martinet met gravures, landkaarten en signatures te Amsterdam door Johannes Allart 21x12x5cm. Cond.: R-G
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1741 door Jacob en Henry Keur. Origineel lederen band, bronzen beslag en sloten (restauratie), bevat gravures 11x25x38cm. Cond.: R-G
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G