Grote oude Chinese bronzen console-voet 20x35x35cm. Cond.: G
Oud Chinees beeldje 20e eeuw van Chinese wijsheer met pagoda 15cm. Cond.: G
Grote staande gong van messing ca. 1910, licht bewerkt Jugendstil in goede staat 85x34xø25cm.
Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse brons gegoten putti plaquettes: 1x met blaasinstrument 22z13z2,5cm. en 1x met insteekstiften 23x13x2cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse messing met roodkoperen tabaksdoos met teksten (moeilijk leesbaar). Barok gravering, rondom "een is een der" 17x4,3x3cm. Cond.: G
Drie oude voorwerpen met brons 20e eeuw; 1x bronzen hert met porseleinen voet, 1x dekselpot met bronzen ramskoppen en porselein en 1x briefverzwaarder met bronzen ramskop 8-27cm. Cond.: G
Oude decoratieve wandconsole 2e helft 20e eeuw met glasplaat 110x28x30cm. Cond.: G
Twee moderne plated design schalen ca. 1980: 1x Monika Mulder met opengewerkt floraal decor en 1x ongesigneerd 30-44cm. Cond.: G