Grote 19e eeuwse Engelse tinnen braadschaal (warmhoudschaal), gemerkt Shan en Fisher patentees Sheffield, in goede originele staat 8x58x40cm.
Vroeg 19e eeuwse tinnen Empire kraantjeskan op houten voet in originele staat (gemerkt A.P.) 45cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1900 met porseleinen en koperen voet. Groen glazen reservoir (messing voet beschadigd) 50cm. Cond.: R
Grote Galle-stijl 3-kleurige glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 53xø35cm.
Bronzen tafellamp ca. 1900 Jugendstil (was ooit glaslamp). Keramieken voet (paar chips onder af) 63cm. Cond.: R-G
Antieke tafelpetroleumlamp met melkglazen bewerkt reservoir en messing bewerkte voet in de vorm van een Korinthische zuil, ca. 1890. cond. R resevoir gerestaureerd. 86xø16cm.
Oude messing hallamp met facetgeslepen mat glas (3-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 43xø19cm.
Antiek emaille petroleumstel (3-delig), gemerkt Becam in zeer goede originele staat.
Grote oude bronzen cloisonne staande lamp 152xø30cm. (192xø30cm.) Cond.: G
Twee delen antiek brons China: 1x visslot met sleutel en 1x vaas met draken en vogels 18-15cm. Cond.: G