Tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 42x25xø15cm.
Romeinse bronzen Fibula speld ca. 200 na Christus (Germaan-Romeins) in zeer goede staat 8x4x0,8cm.
Petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en gietijzeren bewerkte voet in goede originele staat en met prachtige originele glazen tulp 53xø20cm.
Drie antieke petroleumlampen ca. 1900; 2x met messing voet, 1x met opaline glazen voet (3 brandglazen missen) 52-65cm.
Prachtige Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met vergulde voet (compositie metaal) en handbeschilderd glazen reservoir met bloemmotief 48xø13cm. Cond.: G
Oude opaline glazen tafellamp (electrisch) 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø22cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1900 met terracotta reservoir, rondom met figuren. messing voet en brander, geheel in goede staat 48cm.
Oude 3-lichts tafellamp met messing voet en Tiffany stijl lampenkap en natuurstenen voet 2e helft 20e eeuw 58x32cm. Cond.: G
Zware grote marmeren lampenvoet met bronzen armaturen (2-lichts) 20e eeuw 32xø18cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1880 met satuma keramieken reservoir en koperen voet en monturen 65xø14cm. Cond.: G
Oude bronzen tafellamp 1e helft 20e eeuw, gemonteerd op houtgestoken voet 47x35x35cm.
Oude messing historisme stijl bijzettafel 20e eeuw met zeemonster-koppen in goede staat 65xø32cm.
Originele Jugendstil gietijzeren bloemtafel met zweepslag- bloemendecor ca. 1900 in goede originele staat 75xø35cm.
Decoratieve bronzen lampenvoet met 17e eeuws figuur in kledendracht, 2e helft 20e eeuw H.: 45cm. Cond.: G
Twee oude/antieke bronzen vuurpotjes op drie poten 9-15cm. Cond.: G
Groot kavel koperwerk 19e-20e eeuw o.a; snotneuzen, kwispedoor, beslag, vaasjes, crucifix, kandelaar, etc. etc. 8-36cm. Cond.; G
Zwitserse toiletset ca. 1950 met 2 speeldozen (1x voor make-up en 1x als sieradendoos), beide functioneren. Tevens een kam, 2 borstels en spiegel met filigrain decor. Gemerkt Thorens 12-33cm. Cond.: G
Chinees bronzen cloisonne vaas 1e helft 20e eeuw met 2 handvatten, vierkante hals en onderop gemerkt. H.: 24cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse doofpotten van koper en messing met porseleinen grepen en knoppen. In redelijk tot goede staat 36-37cm.
Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.
Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x70x13cm.
Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x60x15cm.
Houten kist ca. 1900, bekleed met koperen panelen waarop afbeeldingen staan van Hollandse schilderijen 50x34x35cm. Cond.: G
Messing Jugendstil 9-delige haardset in uitstekende staat ca. 1900. Cond.: G
Mahoniehouten haardscherm met bandintarsia en borduurwerk, in goede originele staat 140x30x24cm.
Vier decoratieve vergulde wand-ornamenturen (kunststof) met engelen etc. 2e helft 20e eeuw 31-40cm. Cond.: G
Drie delen decoratief empire-stijl 2e helft 20e eeuw; 1x dekselcoupe brons (2-kleurig), 2x boekensteun brons (2-kleurig) met putti en marmeren voet. In goede staat 23-36cm.
Art Deco tafellamp ca. 1930 met compositie metalen figuur van vrouw met kruik. In zeer goede originele staat 35cm.
Moderne Art Deco stijl bureaulamp 21e eeuw van messing met groenglazen kap in zeer goede staat 32x26x17cm.
Moderne Tiffany stijl lamp in visvorm 21e eeuw in zeer goede staat 22x30x9cm.
Vier 19e eeuwse Engelse kaarskandelaars; De grote set is in goede staat, de kleinere set is beschadigd 22-25cm. Cond.: R-G
Twee oude bronzen 2-lichts Sevres kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x9cm.
Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.
Oude 5-lichts plated kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 34xø34cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen (identiek, echter 1 zonder electrisch) ca. 1900 in Louis Seize stijl. In goede originele staat 32x28x20cm.
Antieke Jugendstil koffieset met daarbij horend keramieken presenteertablet, koffiekan, theekan, roompot, lepelvaasje, suikerpot, theecomfoor en kan 52x34x20cm. Cond.: G
Oude bronzen lampenvoet 20e eeuw met putti in goede staat 44x20x15cm.
Antieke koperen speeldoos met Chinees landschap, figuren en huisdecor. Dekseldoos en afneembare asbak ca. 1920 in goede staat 8x20x12cm.
Drie oude/antieke wandelstokken; 1x Afrikaans, 1x met paardenhoofd en 1x antiek 87-95cm. Cond.: R-G
Messing, kopergeslagen cachepot (bloempot) ca. 1900 met druivenranken-decor, leeuwenkoppen en leeuwenpoten 21xø24cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kaarskandelaars van koper met porseleinen handbeschilderd tussenstuk ca. 1840. Decor van landschappen in goede staat, 1 voet licht bedeukt 28xø11cm.
Antiek miniatuurportret in ivoren lijst (portret is reproductie) 8,5x7cm. Cond.: G
Antieke miniatuur met ivoren en schildpad omlijsting, voorstellend een damesportret (gesigneerd) 14x12cm. Cond.: G
Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G
Antieke miniatuur met filigrain koperen lijst 6,5x5,5cm. Cond.: G
Miniatuur met boulle omlijsting (schildpad en koperinleg) met portret van dame ca. 1920 in goede staat 11,5x8,5cm.
Miniatuur-portret met boulle omlijsting (koper en schildpad) en been. Gesigneerd 15x12x1cm. Cond.: G
Prachtige oude miniatuur met boulle omlijsting en inlegwerk van schildpad en parelmoer (stukje koper mist) 14x12cm. Cond.: R-G
Prachtig antiek miniatuurportret met zware koperen omlijsting. Mooie kwaliteit geschilderd en gesigneerd Lebon 20x15,5x15cm. Cond.: G
Twee oude geschilderde miniatuurportretten; 1x adelijke dame met ivoren en parelmoer omlijsting 9x10,5cm. en 1x damesbuste met geëboniseerde houten omlijsting 10,5x10cm.
Drie Hollandse antiquarische boeken over Nederlandse historie-penningen uit de 18e eeuw door Gerard van Loon, deel 1,2 en 4. Boeken staan vol met gravures 42x30cm. Cond.: R