20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Tinnen fruitschaal
Resultaat: 20 EUR

Tinnen chocoladekan op comfoor
Resultaat: 30 EUR

Tinnen kraankan
Resultaat: 40 EUR

Tinnen kraantjeskan ca. 1800 in goede originele staat 42x25xø15cm.

Fibula speld
Resultaat: 75 EUR

Romeinse bronzen Fibula speld ca. 200 na Christus (Germaan-Romeins) in zeer goede staat 8x4x0,8cm.

5 Delen tin/messing
Startprijs 30 EUR

Staande petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en gietijzeren bewerkte voet in goede originele staat en met prachtige originele glazen tulp 53xø20cm.

3 Petroleumlampen
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke petroleumlampen ca. 1900; 2x met messing voet, 1x met opaline glazen voet (3 brandglazen missen) 52-65cm.

Olielamp
Resultaat: 100 EUR

Prachtige Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met vergulde voet (compositie metaal) en handbeschilderd glazen reservoir met bloemmotief 48xø13cm. Cond.: G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Oude opaline glazen tafellamp (electrisch) 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø22cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 30 EUR

Petroleumlamp, figuren
Resultaat: 50 EUR

Petroleumlamp ca. 1900 met terracotta reservoir, rondom met figuren. messing voet en brander, geheel in goede staat 48cm.

Tiffany lamp, figuur
Resultaat: 80 EUR

Oude 3-lichts tafellamp met messing voet en Tiffany stijl lampenkap en natuurstenen voet 2e helft 20e eeuw 58x32cm. Cond.: G

2 Lampen
Startprijs 15 EUR

Marmeren lampevoet
Resultaat: 35 EUR

Zware grote marmeren lampenvoet met bronzen armaturen (2-lichts) 20e eeuw 32xø18cm. Cond.: G

Olielamp
Resultaat: 60 EUR

Petroleumlamp ca. 1880 met satuma keramieken reservoir en koperen voet en monturen 65xø14cm. Cond.: G

4 Lampevoeten
Startprijs 30 EUR

Staande lamp
Startprijs 140 EUR

Oude bronzen tafellamp 1e helft 20e eeuw, gemonteerd op houtgestoken voet 47x35x35cm.

Plantentafel
Startprijs 80 EUR

Oude messing historisme stijl bijzettafel 20e eeuw met zeemonster-koppen in goede staat 65xø32cm.

Bloemtafeltje, gietijzer
Resultaat: 120 EUR

Originele Jugendstil gietijzeren bloemtafel met zweepslag- bloemendecor ca. 1900 in goede originele staat 75xø35cm.

Bronzen beeld, lamp
Startprijs 75 EUR

Decoratieve bronzen lampenvoet met 17e eeuws figuur in kledendracht, 2e helft 20e eeuw H.: 45cm. Cond.: G

2 Bronzen vuurpotjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke bronzen vuurpotjes op drie poten 9-15cm. Cond.: G

Diverse koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel koperwerk 19e-20e eeuw o.a; snotneuzen, kwispedoor, beslag, vaasjes, crucifix, kandelaar, etc. etc. 8-36cm. Cond.; G

Koperen pannenset (9x)
Resultaat: 190 EUR

Messing kroonlamp
Startprijs 50 EUR

Messing tabaksdoos
Startprijs 300 EUR

Koperen ketel
Startprijs 75 EUR

Borstelset
Resultaat: 70 EUR

Zwitserse toiletset ca. 1950 met 2 speeldozen (1x voor make-up en 1x als sieradendoos), beide functioneren. Tevens een kam, 2 borstels en spiegel met filigrain decor. Gemerkt Thorens 12-33cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 40 EUR

Chinees bronzen cloisonne vaas 1e helft 20e eeuw met 2 handvatten, vierkante hals en onderop gemerkt. H.: 24cm. Cond.: G

Koperen schaal
Resultaat: 15 EUR

Oude Oosterse koperen schaal 1e helft 20e eeuw 10xø24,5cm.

2 Doofpotten
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse doofpotten van koper en messing met porseleinen grepen en knoppen. In redelijk tot goede staat 36-37cm.

Pot kacheltje
Resultaat: 140 EUR

Kachel
Startprijs 140 EUR

Haardscherm
Startprijs 280 EUR

Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.

Haardscherm
Startprijs 35 EUR

Messing aker
Resultaat: 40 EUR

Koperen 19e eeuwse aker met hengsel 27xø45cm. Cond.: R-G

Engelse voorzet haard
Startprijs 100 EUR

Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x70x13cm.

Engelse voorzet haard
Startprijs 100 EUR

Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x60x15cm.

Houten kist met koper
Resultaat: 40 EUR

Houten kist ca. 1900, bekleed met koperen panelen waarop afbeeldingen staan van Hollandse schilderijen 50x34x35cm. Cond.: G

Messing haardset
Startprijs 30 EUR

Messing 4-delige haardset 19e eeuw in goede staat 49-60cm.

Openhaard stel
Startprijs 90 EUR

Messing Jugendstil 9-delige haardset in uitstekende staat ca. 1900. Cond.: G

2 Messing houtbakken
Startprijs 30 EUR

Mahonie haardstel
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten haardscherm met bandintarsia en borduurwerk, in goede originele staat 140x30x24cm.

Bronzen trompetvaas
Startprijs 60 EUR

2 Tiffany lampen, vierkant
Resultaat: 110 EUR

2 Art Deco kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Tiffany lamp, vierkant
Resultaat: 135 EUR

4 Delen verguld
Resultaat: 40 EUR

Vier decoratieve vergulde wand-ornamenturen (kunststof) met engelen etc. 2e helft 20e eeuw 31-40cm. Cond.: G

Engelhoofd op voet
Resultaat: 40 EUR

Engelhoofd op voet
Resultaat: 40 EUR

Tiffany lamp
Startprijs 75 EUR

3 Delen empire-stijl
Resultaat: 80 EUR

Drie delen decoratief empire-stijl 2e helft 20e eeuw; 1x dekselcoupe brons (2-kleurig), 2x boekensteun brons (2-kleurig) met putti en marmeren voet. In goede staat 23-36cm.

Art Deco lamp
Resultaat: 30 EUR

Art Deco tafellamp ca. 1930 met compositie metalen figuur van vrouw met kruik. In zeer goede originele staat 35cm.

Bureaulamp, groen
Resultaat: 50 EUR

Moderne Art Deco stijl bureaulamp 21e eeuw van messing met groenglazen kap in zeer goede staat 32x26x17cm.

Tiffany lamp
Startprijs 75 EUR

Tiffany lamp, vis
Resultaat: 50 EUR

Moderne Tiffany stijl lamp in visvorm 21e eeuw in zeer goede staat 22x30x9cm.

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 55 EUR

4 Messing kandelaars
Startprijs 40 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse kaarskandelaars; De grote set is in goede staat, de kleinere set is beschadigd 22-25cm. Cond.: R-G

2 Sevres kandelaars
Startprijs 250 EUR

Twee oude bronzen 2-lichts Sevres kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x9cm.

2 Kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Bronzen kandelaar
Startprijs 100 EUR

2 Bronzen wandluchters
Startprijs 40 EUR

2 Pianokandelaars
Startprijs 25 EUR

2 Kandelaren, boedha
Startprijs 60 EUR

Kandelaar
Startprijs 110 EUR

Grote 19e eeuwse 5-lichts bronzen kaarskandelaar in goede staat 71cm.

Joodse kandelaar
Startprijs 30 EUR

Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.

Verzilverde kandelaar
Startprijs 20 EUR

Oude 5-lichts plated kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 34xø34cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen wandlampen (identiek, echter 1 zonder electrisch) ca. 1900 in Louis Seize stijl. In goede originele staat 32x28x20cm.

Wand kandelaar
Startprijs 40 EUR

Tablet + Koffieset
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil koffieset met daarbij horend keramieken presenteertablet, koffiekan, theekan, roompot, lepelvaasje, suikerpot, theecomfoor en kan 52x34x20cm. Cond.: G

Lamp met putti
Resultaat: 35 EUR

Oude bronzen lampenvoet 20e eeuw met putti in goede staat 44x20x15cm.

Rook-comfoor met speeldoos
Startprijs 80 EUR

Antieke koperen speeldoos met Chinees landschap, figuren en huisdecor. Dekseldoos en afneembare asbak ca. 1920 in goede staat 8x20x12cm.

3 Wandelstokken
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke wandelstokken; 1x Afrikaans, 1x met paardenhoofd en 1x antiek 87-95cm. Cond.: R-G

5 Delen divers
Startprijs 40 EUR

2 Duitse plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Car Hood, Dodge Royal
Startprijs 50 EUR

Gedreven bloempot
Resultaat: 30 EUR

Messing, kopergeslagen cachepot (bloempot) ca. 1900 met druivenranken-decor, leeuwenkoppen en leeuwenpoten 21xø24cm. Cond.: G

6 Tablets
Startprijs 40 EUR

2 Kandelaars
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaars van koper met porseleinen handbeschilderd tussenstuk ca. 1840. Decor van landschappen in goede staat, 1 voet licht bedeukt 28xø11cm.

Bureauset, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Bureaulamp, nikkel
Startprijs 40 EUR

Miniatuur portret
Resultaat: 40 EUR

Antiek miniatuurportret in ivoren lijst (portret is reproductie) 8,5x7cm. Cond.: G

2 Miniatuur portretten
Startprijs 100 EUR

Miniatuur portret
Resultaat: 50 EUR

Antieke miniatuur met ivoren en schildpad omlijsting, voorstellend een damesportret (gesigneerd) 14x12cm. Cond.: G

Miniatuur portret, meisje
Resultaat: 20 EUR

Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G

Miniatuur, dame met strik
Startprijs 75 EUR

Antieke miniatuur met filigrain koperen lijst 6,5x5,5cm. Cond.: G

Miniatuur, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Miniatuur met boulle omlijsting (schildpad en koperinleg) met portret van dame ca. 1920 in goede staat 11,5x8,5cm.

Miniatuur, moeder met kind
Resultaat: 20 EUR

Miniatuur, schilddame boulle lijstje
Startprijs 175 EUR

Miniatuur-portret met boulle omlijsting (koper en schildpad) en been. Gesigneerd 15x12x1cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Resultaat: 70 EUR

Prachtige oude miniatuur met boulle omlijsting en inlegwerk van schildpad en parelmoer (stukje koper mist) 14x12cm. Cond.: R-G

Miniatuur, schilddame strik
Startprijs 100 EUR

Prachtig antiek miniatuurportret met zware koperen omlijsting. Mooie kwaliteit geschilderd en gesigneerd Lebon 20x15,5x15cm. Cond.: G

Miniatuur, schilddame veren hoed
Startprijs 125 EUR

2 Miniatuur portretjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude geschilderde miniatuurportretten; 1x adelijke dame met ivoren en parelmoer omlijsting 9x10,5cm. en 1x damesbuste met geëboniseerde houten omlijsting 10,5x10cm.

Diverse boeken
Resultaat: 35 EUR

3 Delen boekwerken
Startprijs 375 EUR

Drie Hollandse antiquarische boeken over Nederlandse historie-penningen uit de 18e eeuw door Gerard van Loon, deel 1,2 en 4. Boeken staan vol met gravures 42x30cm. Cond.: R

3 Bijbels
Resultaat: 260 EUR

Handgeschreven boek
Resultaat: 130 EUR