Oude tafel-petroleumlamp in Jugendstil-stijl 2e helft 20e eeuw van compositie metaal 70cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse bijbelkist met metalen beslag en slot (Duitsland) in goede staat 10x45x36cm.
Petroleumlamp ca. 1880 met satuma keramieken reservoir en koperen voet en monturen 65xø14cm. Cond.: G
Twee Zuid-Duitse lindenhouten barok kandelaren ca. 1800 met originele beschildering en bladgoud (laat op sommige plaatsen los) 61cm. Cond.: R
Aparte antieke tafellamp, gemaakt van een kolf van een 19e eeuws Frans geweer. In goede staat 85xø35cm.
Twee grote koperen kranen 19e eeuw in goede originele staat 18-32cm.
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 49cm. Cond.: G
Grote decoratieve dekselbokaal met bronzen monturen, ramskoppen etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø18cm.
Ferrari design tafellamp in de vorm van een toekan, Design Verona modena Brevette ca. 1980 (kunsttof) 22x18x7cm. Cond.: G
Hoedendoos met hoed ca. 1890 (hoed goed, hoedendoos beschadigd) 22x30x36cm. Cond.: R
Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G
Meetinstrument 18e eeuw van ebbenhout en messing 20x6x7cm. Cond.: G
Oud ijzeren met eikenhouten kanon ca. 1930 met opschrift "Stafsjö Bruk" in goede staat 18x36x16cm.
Twee grote vernikkelde 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x37x37cm.
Kavel diverse Duitse vooroorlogse boeken met verzamelplaatjes ca. 1930 o.a; Olympia 1938, Olympia 1932, Der Deutsche Wehrmacht, Der Weltkrieg (2x), Gestalten der Weltgeschichte, Deutsche Märchen, Deut...
Drie antieke snaarinstrumenten ca. 1900 met 1 strijkstok; 2x mandoline en 1x viool (beschadigd) 60-72cm. Cond.: R
-Tibetaans sieradenkistje met leder bekleed en beschilderd met decor van flora en vogels 21e eeuw 21x30x25cm.
Kavel diverse gereedschap ca. 1930 o.a; meetapparatuur, passers, booraccesoires, frezen etc. In cassette 11x45x39cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen wandspiegel 1e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel (klein stukje weg van koper) 51x26cm. Cond.: R-G
Twee grote Russische scheepvaart seinlampen (blauw en rood). Vermoedelijk marine 50-er jaren in goede originele staat 25xø18cm.
Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.
Antiek zwaard met bronzen heft (bodemvondst, 18e eeuw?). Gegraveerd met nr. 14, Cond.: M-R L.:72cm.
Twee oude bijlen 18e-19e eeuw (oxidatie), waarschijnlijk gebruikt als decoratie voor landgoed of kasteel. Vermoedelijk Duitsland 75-82cm. Cond.: R-G
Theecomfoor ca. 1900 van compositie metaal en keramieken plaquettes, daarbij een antieke theepot van vernikkeld messing 33x21x15cm. Cond.: G