Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Oude tafel-petroleumlamp in Jugendstil-stijl 2e helft 20e eeuw van compositie metaal 70cm. Cond.: G

Eiken kistje, boek
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse bijbelkist met metalen beslag en slot (Duitsland) in goede staat 10x45x36cm.

Olielamp
Resultaat: 60 EUR

Petroleumlamp ca. 1880 met satuma keramieken reservoir en koperen voet en monturen 65xø14cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee Zuid-Duitse lindenhouten barok kandelaren ca. 1800 met originele beschildering en bladgoud (laat op sommige plaatsen los) 61cm. Cond.: R

Geweer-lamp
Resultaat: 60 EUR

Aparte antieke tafellamp, gemaakt van een kolf van een 19e eeuws Frans geweer. In goede staat 85xø35cm.

2 Koperen kranen
Resultaat: 60 EUR

Twee grote koperen kranen 19e eeuw in goede originele staat 18-32cm.

Kris, Indonesië
Resultaat: 60 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 49cm. Cond.: G

Bokaal
Resultaat: 60 EUR

Grote decoratieve dekselbokaal met bronzen monturen, ramskoppen etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø18cm.

Lamp, Ferrari
Resultaat: 60 EUR

Ferrari design tafellamp in de vorm van een toekan, Design Verona modena Brevette ca. 1980 (kunsttof) 22x18x7cm. Cond.: G

Hoedendoos + hoed
Resultaat: 60 EUR

Hoedendoos met hoed ca. 1890 (hoed goed, hoedendoos beschadigd) 22x30x36cm. Cond.: R

Divers messing deurbeslag
Resultaat: 60 EUR

Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G

Houten kruis, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Meetinstrument 18e eeuw van ebbenhout en messing 20x6x7cm. Cond.: G

Oud kanon
Resultaat: 60 EUR

Oud ijzeren met eikenhouten kanon ca. 1930 met opschrift "Stafsjö Bruk" in goede staat 18x36x16cm.

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 55 EUR

Twee grote vernikkelde 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x37x37cm.

Doos plaatjesalbums
Resultaat: 55 EUR

Kavel diverse Duitse vooroorlogse boeken met verzamelplaatjes ca. 1930 o.a; Olympia 1938, Olympia 1932, Der Deutsche Wehrmacht, Der Weltkrieg (2x), Gestalten der Weltgeschichte, Deutsche Märchen, Deut...

2 Banjo's + viool
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke snaarinstrumenten ca. 1900 met 1 strijkstok; 2x mandoline en 1x viool (beschadigd) 60-72cm. Cond.: R

Sieradenkastje, Tibetaans
Resultaat: 55 EUR

-Tibetaans sieradenkistje met leder bekleed en beschilderd met decor van flora en vogels 21e eeuw 21x30x25cm.

Antiek gereedschap
Resultaat: 55 EUR

Kavel diverse gereedschap ca. 1930 o.a; meetapparatuur, passers, booraccesoires, frezen etc. In cassette 11x45x39cm. Cond.: G

Spiegel in koperen lijst
Resultaat: 55 EUR

Oude kopergeslagen wandspiegel 1e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel (klein stukje weg van koper) 51x26cm. Cond.: R-G

2 Lampen Rusland
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Russische scheepvaart seinlampen (blauw en rood). Vermoedelijk marine 50-er jaren in goede originele staat 25xø18cm.

Marmelade-houder
Resultaat: 50 EUR

Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.

Antiek zwaard
Resultaat: 50 EUR

Antiek zwaard met bronzen heft (bodemvondst, 18e eeuw?). Gegraveerd met nr. 14, Cond.: M-R L.:72cm.

2 Bijlen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude bijlen 18e-19e eeuw (oxidatie), waarschijnlijk gebruikt als decoratie voor landgoed of kasteel. Vermoedelijk Duitsland 75-82cm. Cond.: R-G

Ketel op comfoor
Resultaat: 50 EUR

Theecomfoor ca. 1900 van compositie metaal en keramieken plaquettes, daarbij een antieke theepot van vernikkeld messing 33x21x15cm. Cond.: G