Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Groot antiek edelhert gewei op houtgesneden plaquette gemonteerd. In goede staat 130x80x42cm.
Oud Hollandse gietijzeren wandornament "Je Maintiendrai" met Hollands wapen, vermoedelijk marechaussee o.i.d. 20e eeuw 24x30cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse piece de milieu ca. 1880, historisme, met geslepen en gegraveerd glas, 2-delig, met min. chip. 52xø26cm., Cond.:G
Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.
Twee 19e eeuwse empire kandelaars van messing en deels plated (plate deels versleten) in goede staat 27,5xø12cm.
Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met originele oude patina in goede staat 24cm. Cond.: G
Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.
Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Chinees bronzen 19e eeuwse bewerkte vaas met decor van bloemen en vogels, meerkleurig. Bodem gerepareerd 24,5xø14cm. Cond.: R-G
Klein 19e eeuws ikoon, porseleinen plaquette met koperen omranding, voorstellend moeder Gods met kindje Jezus 5x3,5x0,4cm. Cond.: G
Ikoon 19e eeuw met porseleinen plaquette, voorstellend Heilige Seraphim. In koperen montuur 6x4,5x0,6cm. Cond.: G