Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeting of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten bordenrek met parelrand ca. 1900 in goede staat 100x30x11cm.
Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G
Zware oude bronzen kaarskandelaar in barokstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 51cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.
Oude bajonet WO II nr. 5269 K COF 44, in redelijke staat (oxidatie) 38,5cm.
Twee oude/antieke sigarenknippers; 1x messing Art Deco, groene patina en 1x gegraveerd, nikkel met messing gegraveerd ca. 1900 (beide Duitsland) 12-16cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken heilig kruis in goede originele staat 67x34x9cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.
Twee 19e eeuwse kaarskandelaars van koper met porseleinen handbeschilderd tussenstuk ca. 1840. Decor van landschappen in goede staat, 1 voet licht bedeukt 28xø11cm.
Massief tinnen 17e eeuwse wandplaquette, voorstellend een kop met druivenranken en rocaille in goede originele staat
Antieke Humidor van mahoniehout met leder bekleed ca. 1900 met voorstellingen van diverse engelen 14x21x10cm. Cond.: R-G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Zware gietijzeren ketel met stoof (mist handgreep) 19e eeuw 46x32x23cm.
19e Eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Freres Brevetes in goede originele staat 33x26x15cm.
Chinese messing bewerkte bloempot met decor van vliegende draken ca. 1900 20xø28cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.