Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gewei-lamp
Resultaat: 80 EUR

Oude gewei-lamp 20e eeuw in goede staat 59x69x62cm.

Landmeet apparaat
Startprijs 240 EUR

Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeting of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten bordenrek met parelrand ca. 1900 in goede staat 100x30x11cm.

2 Delen Oosters
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G

Hanglamp, zakmodel
Resultaat: 150 EUR

Zak-kroonluchter ca. 1900 in Louis Seize stijl 10-lichts met kristal. In goede originele staat 75x71x62cm.

Knikkerspel
Resultaat: 10 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.

Kerfsnede kistje
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek met kerfsnede ca. 1900; 1x presenteertablet met koperen grepen 52x35cm. en 1x kistje met initialen J.E 15x33x27cm. Beide in goede originele staat

Kandelaar met pen
Resultaat: 30 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar in barokstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 51cm.

20 Sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.

Bajonet
Startprijs 30 EUR

Oude bajonet WO II nr. 5269 K COF 44, in redelijke staat (oxidatie) 38,5cm.

2 Sigarenknippers
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke sigarenknippers; 1x messing Art Deco, groene patina en 1x gegraveerd, nikkel met messing gegraveerd ca. 1900 (beide Duitsland) 12-16cm. Cond.: G

Kruis
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten gestoken heilig kruis in goede originele staat 67x34x9cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.

2 Kandelaars
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaars van koper met porseleinen handbeschilderd tussenstuk ca. 1840. Decor van landschappen in goede staat, 1 voet licht bedeukt 28xø11cm.

Tinnen deurklopper
Startprijs 225 EUR

Massief tinnen 17e eeuwse wandplaquette, voorstellend een kop met druivenranken en rocaille in goede originele staat

Sigarenkist
Startprijs 80 EUR

Antieke Humidor van mahoniehout met leder bekleed ca. 1900 met voorstellingen van diverse engelen 14x21x10cm. Cond.: R-G

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Ketel + stoof
Resultaat: 50 EUR

Zware gietijzeren ketel met stoof (mist handgreep) 19e eeuw 46x32x23cm.

Divers tin
Resultaat: 35 EUR

Negen delen oud en antiek tin; 1x grote schaal, 4 maten, brandewijnkom, schenkschaaltje en 2 kandelaars 7-27cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Antieke koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Freres Brevetes in goede originele staat 33x26x15cm.

Chinese messing bloembak
Startprijs 30 EUR

Chinese messing bewerkte bloempot met decor van vliegende draken ca. 1900 20xø28cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.