Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kandelaars
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaars van koper met porseleinen handbeschilderd tussenstuk ca. 1840. Decor van landschappen in goede staat, 1 voet licht bedeukt 28xø11cm.

Hanglamp, zakmodel
Resultaat: 150 EUR

Zak-kroonluchter ca. 1900 in Louis Seize stijl 10-lichts met kristal. In goede originele staat 75x71x62cm.

Herte-gewei
Resultaat: 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei 14 ender, in goede staat. 108x73cm.

Zwitserse sabel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse hertevanger met brons en originele schede van leder en 1 mesje extra (1 mist). Verder in goede originele staat (koppelbevestiging mist), oude patina 75cm.

Gietijzeren tafeltje
Startprijs 150 EUR

Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.

Tafelopzet Jugendstil
Resultaat: 150 EUR

Jugendstil tafelopzet ca. 1900 met groenkleurig mondgeblazen glazen schaal (mat geschulpt). Voet met zweepslagmotief, tweekleurig compositie metaal in zeer goede originele staat 25x29x28cm.

Jugendstil inktpot
Startprijs 150 EUR

Zeldzame bronzen met koperen inktpot, voorstellend 3 staande kraanvogels met reservoir ca. 1900. In goede originele staat 20xø17cm.

Bijbelstandaard
Resultaat: 500 EUR

Historisme muziekstandaard ca. 1880 met wit marmeren bladhouder, rijkelijk bewerkt. Compositie metaal, bronskleurig in goede staat 110x35x28cm.

Hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos ca. 1850 in zeer goede originele staat met originele beschildering en opschrift "Des Herzens beste Zeit ist die Zufriedenheit" 15x24x41cm.

Hanglamp, putti
Resultaat: 135 EUR

Grote bronzen 3-lichts hanglamp met putti 20e eeuw in goede originele staat 68x45x40cm. Cond.: G

Stalamp, kristal en putti
Resultaat: 150 EUR

Decoratieve grote bronzen tafellamp met putti. 4-Lichts met kristallen pegels 20e eeuw op marmeren voet. In zeer goede staat 70x30x24cm.

Houten kandelaar
Startprijs 140 EUR

Grote 19e eeuwse houten kandelaar, 1e helft 19e eeuw, twee-kleurig geschilderd. H.138cm., In goede originele staat.

2 Tinnen kandelaren
Startprijs 140 EUR

Twee tinnen kaarskandelaars ca. 1890 met als stam een jongen en een meisje. In goede originele staat 20xø9cm.

Hoedendoos
Resultaat: 135 EUR

Soaanhouten 19e eeuwse beschilderde hoedendoos met handbeschilderd opschrift "Wer am Werktagschafft, dem bringt der Gerstensaft am Sonntag neue Kraft". In zeer goede originele staat 21x52x33cm.

2 Kandelaars
Resultaat: 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G

2 Kandelaren, vaasjes
Startprijs 120 EUR

Twee keramieken vazen (kaarskandelaren) met vergulde ornamentuur ca. 1870, donkerblauwe glazuur. Chips af bij keramieken voet 31x15xø9cm. Cond.: R-G

Koperen plaquette, jacht
Startprijs 120 EUR

Roodkoperen gegraveerd tablet ca. 1900 met voorstelling van wild-zwijun en diverse putti op jacht. In goede originele staat 86x33x3cm.

Openhaard stel
Startprijs 120 EUR

Messing Jugendstil 9-delige haardset in uitstekende staat ca. 1900. Cond.: G

Jugendstil schaal ca. 1900
Startprijs 120 EUR

Prachtige grote vernikkelde Jugendstil presenteerschaal ca. 1900 met karper-motief (lichte oxidatie) in originele staat 64x32cm. Cond.: G

2x Applique met spiegel
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Duitse bronzen historisme wandluchters (voor 3 kaarsen) met koppen, ranken en spiegel, ca. 1880. In goede staat. 51x24x15cm.

Bronzen vaas
Startprijs 120 EUR

Chinees bronzen vaas ca. 1900 met draken- en Foohondendecor in goede staat 24xø12,5cm.

2 Bronzen chin. vazen
Startprijs 120 EUR

Twee oude bronzen Chinese siervazen

Pomp op eiken plank
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse koperen waterpomp op eikenhouten plank. In goede originele staat 176x45x40cm.

Russisch bakelieten lamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.