Twee 19e eeuwse kaarskandelaars van koper met porseleinen handbeschilderd tussenstuk ca. 1840. Decor van landschappen in goede staat, 1 voet licht bedeukt 28xø11cm.
Antieke 19e eeuwse hertevanger met brons en originele schede van leder en 1 mesje extra (1 mist). Verder in goede originele staat (koppelbevestiging mist), oude patina 75cm.
Zeldzame bronzen met koperen inktpot, voorstellend 3 staande kraanvogels met reservoir ca. 1900. In goede originele staat 20xø17cm.
Grote bronzen 3-lichts hanglamp met putti 20e eeuw in goede originele staat 68x45x40cm. Cond.: G
Decoratieve grote bronzen tafellamp met putti. 4-Lichts met kristallen pegels 20e eeuw op marmeren voet. In zeer goede staat 70x30x24cm.
Grote 19e eeuwse houten kandelaar, 1e helft 19e eeuw, twee-kleurig geschilderd. H.138cm., In goede originele staat.
Soaanhouten 19e eeuwse beschilderde hoedendoos met handbeschilderd opschrift "Wer am Werktagschafft, dem bringt der Gerstensaft am Sonntag neue Kraft". In zeer goede originele staat 21x52x33cm.
Twee keramieken vazen (kaarskandelaren) met vergulde ornamentuur ca. 1870, donkerblauwe glazuur. Chips af bij keramieken voet 31x15xø9cm. Cond.: R-G
Roodkoperen gegraveerd tablet ca. 1900 met voorstelling van wild-zwijun en diverse putti op jacht. In goede originele staat 86x33x3cm.
Messing Jugendstil 9-delige haardset in uitstekende staat ca. 1900. Cond.: G
Grote 19e eeuwse koperen waterpomp op eikenhouten plank. In goede originele staat 176x45x40cm.