Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Oude doosjes
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke houten doosjes; 1x naaidoos van noten0fineer ca. 1840, 1x houten doos met Chinees decor ca. 1930 (zwrt/goud/rood), 1x rood-gelakte Chinese doos met paradijsvogel-decor 20e eeuw en 1x...

Kijkdoos
Resultaat: 45 EUR

Oude vooroorlogse Duitse Weltkriegs diorama van 1914 met 9 glazen dia's in goede staat 10x6x4cm.

Russische lakdoos
Resultaat: 80 EUR

Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van liefdespaar. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 2e helft 20e eeuw 17x15x3cm.

Russische lakdoos
Resultaat: 90 EUR

Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van drie krijgers te paard. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 14x16x3cm.

Empire kraankan
Resultaat: 25 EUR

Originele empire tinnen kraankan ca. 1820 in originele staat 34x15x15cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Startprijs 140 EUR

Twee tinnen kaarskandelaars ca. 1890 met als stam een jongen en een meisje. In goede originele staat 20xø9cm.

Tinnen kraanpot
Resultaat: 40 EUR

Tinnen kraantjeskan ca. 1800 met houten handvat (gebroken maar compleet) 39x24xø14cm. Cond.: R

Tinnen schotel Duits
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.

Divers tin
Resultaat: 30 EUR

Divers tin 18e-19e eeuw in goede staat 9-28cm.

9 Tinnen maatbekers
Resultaat: 40 EUR

Negen delige antieke tinnen maatset, 19e eeuw, met eikstempels. In zeer goede staat. 5-25cm.

7 Tinnen kannen
Resultaat: 40 EUR

Zeven tinnen kannen 19e eeuw o.a; chocoladekan 18-26cm. Cond.: R-G

6 Delen tin
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud tin; 3x tinnen borden 20e eeuw ø21cm. , 3x tinnen kandelaars (2x Kamphof Zwolle en 1x 19e eeuw), 22-25cm. Cond.: R-G

2 Blikken kraankannen
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse beschilderde kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 41x46cm.

3 Delen tin
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud/antiek tin; 1x snotneus, 1x bierpul met gravure ca. 1900 en 1x theepot ca. 1900. 16-28cm. Cond.: R-G

Divers tin
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel divers tin 19e-20e eeuw o.a; klepkannen, borden, schalen, bekers, koffiekannen etc. 10-40cm. Cond.: R-G

Tinnen chocoladekan op comfoor
Startprijs 40 EUR

Tinnen chocoladeketel met comfoor 1e helft 19e eeuw in goede staat 27x27xø20cm.

Tinnen chcocladekan
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Kleine opaline-glazen hangpetroleumlamp ( zgn. schippertje) ca. 1880 in goede staat 44xø32cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Oude majolica hang-petroleumlamp met kaarskandelaren 20e eeuw in goede staat 65xø58cm. Cond.: G

Olielamp
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Franse opalineglazen tafellamp, geëlektrificeerd 76xø45cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Hoge 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met glazen reservoir in goede originele staat 75xø18cm.

Olielamp, wit/messing
Startprijs 50 EUR

Antieke tafelpetroleumlamp met melkglazen bewerkt reservoir en messing bewerkte voet in de vorm van een Korinthische zuil, ca. 1890. In goede originele staat. 86xø16cm.

2 Petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Twee tafel-petroleumlampen ca. 1900; 1x met tinnen voet en blauwglazen reservoir en 1x compositie-metalen voet en keramieken gebloemde voet. (glazen kap heeft een barst, geëlektrificeerd) 47-59cm. Con...

4 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke petroleumlampen (incompleet) o.a; opaline, albast, mat glas, etc. 30-50cm. Cond.: G