Jugendstil lamp van Jan Eisenloeffel (1876 - 1957) in complete staat met originele patina. vernikkeld koper, origineel glas en typische Jan Eisenloeffel bewerking. Smal ruitje onderin mist, 100xø52cm....
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...
Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Grote koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) hanglamp ca. 1910 met typische Jan Eisenloeffel kenmerken in goede originele staat 40xø55cm.
Koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) Jugendstil hanglamp ca. 1910 in goede originele staat 30xø50cm.
Zware voorlader ca. 19e eeuws. met notenhouten kolf en bronzen monturen, dikke loop 2,7cm, Geweer werd gebruikt bij Gildeschutters bij het koningsschieten. Mechanisme moet worden nagekeken, verder in ...
Gietijzeren 18e eeuwse bron in de vorm van een zeemeermin en een oesterschelp. Kraan en schroeven zijn van latere datum, 1 vleugel van meermin vervangen. Verder in goede originele staat 99x36x33cm. Co...
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Prachtig zeldzaam 17e eeuws poortslot met zeldzaam sleutelmes in goede originele staat 27x19x12cm. en 33x6x1cm.
Schitterende 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist (uitklapbaar met lakstempel, garnituur, inktpotjes etc. etc. ) in zeer goede staat 17x28x38cm. Cond.: G
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.
Groot kavel met 19e eeuws linnen; diverse rollen etc., enkele damast. In goede originele staat
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.
Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G
Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G
Roodkoperen 4-delig servies van Jan Eisenloeffel ca. 1910 in goede originele staat (paar minimale deukjes) 5-16cm. Cond.: G
Twee bronzen 19e eeuwse kaarskandelaars empire 1e helft 19e eeuw met schildpadden, Griekse godin en ibis poten. In goede originele staat 45cm.
Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen vazen met draken-, floraal- en vogeldecor. In goede originele staat 35xø13cm.
Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.
Grote bronzen 5-lichts hanglamp met grote compositie metalen figuur voorstellend een meisje met schaap 20e eeuw 94xø54cm. Cond.: G