Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Typemachine
Resultaat: 70 EUR

Prachtige aparte antieke Remington Paragon typemachine in goede originele staat 28x38x37cm.

Diverse blikken
Startprijs 20 EUR

Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G

38 Spaarpotten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G

Staande petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke staande petroleumlamp/olielamp. Voet en reservoir van geblazen glas. Lamp is geëlectrificeerd, H.: 65cm. Cond.: G

Hobbel-varken
Resultaat: 70 EUR

Duits grenenhouten hobbelpaard (hobbelvarken) in goede originele staat 43x90x33cm. Cond.: G

Speculaasplank
Startprijs 30 EUR

Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G

5 Strijkijzers
Startprijs 20 EUR

Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.

Tiffany stijl lampje
Resultaat: 30 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 38xø24cm.

2 Vergulde wandlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee Louis Quinze stijl wandlampen van verguld brons 20e eeuw. in goede staat 55x28x13cm.

Koffie-apparaat
Startprijs 30 EUR

Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.

Wandkastje, Louis Philippe
Resultaat: 30 EUR

Klein Louis Philippe wandkastje met borduurwerk centraal ca. 1870. in goede originele staat 45x27x12cm.

Sieradenkistje, 8-hoekig
Resultaat: 35 EUR

Chinees 8-hoekig sieraden-opbergdoosje met 3 lades, gemaakt van hout en met leder bekleed. Handbeschilderd met bloemen- en vogeldecor 2e helft 20e eeuw 26x20x20cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G

3 Stoofjes + 5 kannen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke vernikkelde stoofjes met kannen en 2 losse kannen o.a; Jugendstil 1e helft 20e eeuw, stoofjes met glas en keramiek. In goede originele staat 17-33cm.

2 Bewerkte planken
Startprijs 25 EUR

Twee delen houtsnijwerk 18e-19e eeuw in goede originele staat 100-160cm.

Jugendstil dienblad
Startprijs 20 EUR

Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R

Groen lampje, vrouw
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil lamp ca. 1900 met compositie metalen voet (armen gelijmd) 46xø15cm. Cond.: R

2 Delen oud tin
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x dekselschaal bewerkt met half-edelstenen in bloemenmotief 12xø17cm. en 1x grote klepkan, Meeuws en Zoon Den Haag 38xø17cm. Cond.: R-G

Art Deco dienblad
Resultaat: 70 EUR

Prachtig Jugendstil presenteerblad met beschilderde keramieken plaquette ca. 1900. In goede originele staat met mooie vormgeving 8x37x21cm.

2 Dienbladen
Resultaat: 35 EUR

Twee keramieken dienbladen ca. 1900; 1x groot met bloemendecor (handgrepen missen) 41x32cm. en 1x kleiner model (tablet kapot) 33x23cm. Cond.: M

3-Delige bureauset
Resultaat: 25 EUR

Prachtig 3-delige zwart marmeren Art Deco bureauset met koper en glazen inktpot. In goede originele staat 16-20cm.

Chocolade comfoor + koffiekan
Resultaat: 60 EUR

Twee kannen ca. 1890; 1x vernikkelde chocoladekan met confoor en 1x tinnen bewerkte koffiekan in originele staat 17-27cm. Cond.: G

Antieke beddepan
Resultaat: 25 EUR

Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.

Schildpad doos
Startprijs 25 EUR

Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schilpad missen 5x18x9cm. Cond.: R

Schildpad doosje
Startprijs 25 EUR

Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R

Snuifflesje, parelmoer
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese parelmoer parfumfles 1e helft 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,5x4x1,5cm.

2 Emaille kannen
Resultaat: 35 EUR

Twee geëmailleerde kannen (koffie- en theekan) ca. 1900 met bloemendecor in goede originele staat 15-26cm.

Sluitgewicht
Startprijs 30 EUR

Bronzen sluitgewicht 9-delig (naar 16e eeuws voorbeeld) in goede staat 10x10xø8cm.

3 Lampevoeten
Resultaat: 20 EUR

Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G

8 Delen messing
Startprijs 40 EUR

Acht delen messing 19e-20e eeuw o.a; doofpot 19e eeuw (beschadigd), dekseldoos 19e eeuw, kaarsdover op tabler, steelpan 19e eeuw, vijzel 19e eeuw, emmertje 19e eeuw, peperstrooier 19e eeuw 9-42cm. Con...

4 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...

Theeketel op comfoor
Resultaat: 60 EUR

Prachtig koperen theecomfoor ca. 1870 in zeer goede originele staat 38cm. Cond.: G

Set schaakstukken
Resultaat: 20 EUR

Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.

3 Dienbladen
Resultaat: 40 EUR

Drie keramieken met chromen dienbladen Duitsland ca. 1900 in goede staat 17-34cm.

Gietijzeren heksenketel
Resultaat: 20 EUR

Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G

Camera lens
Startprijs 40 EUR

Grote cameralens in foudraal, Beroflex, made in Japan in zeer goede staat 37xø6,5cm.

12-delige passerset
Startprijs 50 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

Vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G

Goud-weegschaal + bril
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G

4 Diverse camera's
Resultaat: 35 EUR

Vier diverse oude camera's; 1x Shanghai No. 32870, 1x Paxette electromatic Germany, 1x Canon autozoom 814 electronic en 1x Paillard B8 10-26cm. Cond.: R-G

7 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G

Bureaulamp bruin
Resultaat: 60 EUR

Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G

Beddepan + ketel
Startprijs 15 EUR

Roodkoperen beddepan en een zware gietijzeren heksenketel 18e-19e eeuw in goede originele staat 17x28cm. en 97cm.

10 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...

Houten gestoken stoof
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten empire stoof ca. 1810 met ossenbloed-kleur in goede originele staat 18x26x21cm.

Horecazilver
Resultaat: 15 EUR

Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G

Schaal + Vaasje
Resultaat: 15 EUR

Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G

Divers Aziatisch
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G

3 Spiegels
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G

Steen, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G

Fles met boot
Resultaat: 40 EUR

Fles met zeilboot ca. 1900 in goede originele staat 26xø8cm.

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos divers o.a; vijzel, porseleinen en aardewerken vazen, bordje, schilderijtje etc.

Melkbus
Resultaat: 20 EUR

Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G

5 Koperen ketels
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude/antieke roodkoperen ketels Cond.: R-G

Melk en suiker set op blad
Startprijs 10 EUR

Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 2x vijzel (18e eeuw of ouder?) en 1x kaarskandelaar 19e eeuw 9-51cm. Cond.: G

Tegel, Baayens
Startprijs 30 EUR

Tegel, handbeschilderd door Bertus Baayens 1944 in goede staat 31x15cm.

Frans kistje met boulle
Startprijs 280 EUR

Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.

2 Tasjes
Resultaat: 20 EUR

Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G

Mahonie likeurkistje
Startprijs 200 EUR

Mahonie fineer 19e eeuwse Engelse likeurkist ca. 1840 met daarin 3 kristallen karaffen. 1 Mist en 1 beschadigd maar compleet met origineel slot en beslag. lichte fineerschade 22x19x18cm. Cond.: R

Bronzen steelpan
Resultaat: 40 EUR

Zware antieke bronzen steelpan 18e-19e eeuw in goede originele staat 14x39xø18cm.

Bronzen hengselvaas
Startprijs 80 EUR

Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.

2 Kannen, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kannen; 1x tin met hengsel en 1x koper met hengsel in goede originele staat 17-22cm.

7 Delen koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen koperwerk; 2x bewerkte vaas ca. 1900 en 1x 5-delig koperen koffieset ca. 1900 van Daalderop Tiel (Tablet is China) 5-24cm. Cond.: R-G

2 Tinnen schenkkannen
Startprijs 80 EUR

Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.

5 Delen antiek tin
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen tin 19e eeuw; 1x barok tafelbankje met twee kleppem "H.M. 1807", 1x wandbakje in ton-vorm, 1x maatdeksel-kan geëikt, 1x sleefkannetje (Deventer) en 1x beker (Minden). Alles in goede origine...

4 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G

Stuurwiel (boot)
Resultaat: 40 EUR

Origineel mahoneihouten antiek scheeps-stuurwiel in goede originele staat ø60cm.

2 Tinnen klepkannen
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen klepkannen met duimrust in goede originele staat 17-18cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G

Mahonie likeurkistje
Startprijs 175 EUR

Mahoniehouten fineer likeurkist ca. 1820 empire. Geen inhoud, oudere restaurartie. In goede staat 27x18x19cm.

2 Tinnen klepkannen
Startprijs 80 EUR

Twee tinnen klepkannen 19e eeuw met duimrust; (1x met snaveltuit) in goede originele staat 18-21cm.

Empire plafondlamp
Startprijs 80 EUR

Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.

Tinnen wandschotel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke tinnen wandschotel met portret van B. v. Meer 1882. Verso gesigneerd Gebr. Arens Fect Nijmegen 1906, ø40cm. Cond.: G

Tinnen schotel Duits
Startprijs 30 EUR

Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.

6 Tinnen maatbekers
Resultaat: 40 EUR

Zes 19e eeuwse tinnen maatbekers met grip en eikstempels 8-21cm. Cond.: G

Klein doosje
Startprijs 80 EUR

Antiek brons bewerkt (rondom met figuren) doosje. Twee pootjes opnieuw aangezet, verder in goede originele staat 5,5x7x4,5cm.

2 Tinnen tabletten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude/antieke tinnen tabelets (bewerkt); 1x 19e eeuw in barok vormgeving (stempels) 29x29cm. en 1x 20e eeuw ovaal "Finn Zinn 95%" 38,5x24cm. Cond.: G

Tinnen koffiekan en theebus
Resultaat: 35 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x grote koffiekan (gemerkt) en 1x gemerkte theebus. Beide in zeer goede originele staat 10-28cm.

Wortelnoten kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten sieradenkistje ca. 1930 in goede staat

2 Houten kistjes
Resultaat: 50 EUR

Twee houten kistjes 17e-18e eeuw met origineel beslag (1 slotje mist) 7,5x21,5x10cm. en 8x22x13cm.

Schildpad doos
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot.Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.

Diverse doosjes
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse kistjes en houders 19e-20e eeuw; 1x Oosters beschilderde dekseldoos van hout 19e eeuw, 2x tafelstukken (consoles) 19e eeuw houtgesneden, 1x kruik met smeedijzeren beslag 19e eeuw, 1x hou...

Antiek kistje
Resultaat: 30 EUR

Houten kistje 19e eeuw met slot, origineel beslag en ringbeslag. In goede staat (schrnaier vervangen) 10x23x17cm.

Kist, messing beslag
Startprijs 190 EUR

Grote opbergkist met lades en deksel met messing beslag ca. 1880. in zeer goede originele staat 30x38x23cm.

Theekist, 18e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Wortelnoten 18e eeuws theekistje met origineel beslag en sleutel. In zeer goede staat. 15x23x15cm.

Kistje met spel
Startprijs 180 EUR

Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.

2 Appelketels
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige kleine roodkoperen 19e eeuwse appelketels in goede originele staat (licht bedeukt) ø12-ø15cm.

Schildpad sigarenkoker
Startprijs 80 EUR

Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.

Kruis met Christus
Resultaat: 85 EUR

Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Schristie en Boulle inleg in goede staat 26x14cm.

2 Delen tin/brons
Resultaat: 120 EUR

Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G

Aansteker Dunhill
Resultaat: 70 EUR

Aansteker Dunhill. Verguld Slank model met blauw/goudkleurig geemailleerd oppervlak. 65x24 mm.

2 Heilige kruizen
Resultaat: 140 EUR

Twee Corpus Christies 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw van been en 1x 19e eeuw van ivoor 17-24cm. Cond.: G

Plafoniere
Resultaat: 50 EUR

Antieke plafoniere ca. 1890 met glas en bewerkte omranding in goede staat 16xø33cm.

Kroonluchter Italië
Resultaat: 90 EUR

Grote Italiaanse 12-armige kroonluchter van brons en hout, 20e eeuw in goede staat 100xø87cm.