Verzameling antiquarische boeken 19e eeuw in goede originele band o.a; 18 delen Contes en Vers Voltaire, Satires et poesies uit 1850, 3 delen Tolstoi oorlog en vrede door P. Gouda Quint 1887, 2 delen ...
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Twee dozen antiquarische boeken o.a; 2 delen M.A. Thiers Histoire De La Revolution Francaise 1840, 1x Die Generale des Kaiserreichs 1846, 6 delen "De 80-jarige oorlog door R. Fruin 1909", 12 banden Sc...
Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R
Zeventien delen antiquarische boeken van Charles Dickens ca. 1900, iets vergeeld Cond.: R-G
Verzameling Hollandse antiquarische boeken van Maarten Toonder. Verhuisdoos vol, onder andere Tom Poes etc. Cond.: G
Notenhouten Schwarzwald schuifbare boekensteun met mooie kwaliteit snijwerk, 1 korhoen en 1 vos 42x13x11cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G
Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G
Oude marmeren reliëf, bodemvondst (leeftijd onbekend) 17x10x3cm. Cond.: G
Groot kavel zeldzaam verguld latoenkoperen applicaties ca. 1860. groot deel nog nooit gebruikt. te gebruiken voor wandapplicaties, ornamentuur, gordijnbekleding etc. 10-50cm. Cond.: G
Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...
Chinees schaakspel met prachtige figuren. Met lakwerk en leder bekleed, bronzen beslag en slot 2e helft 20e eeuw in goede staat 11x41x21cm.
Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G
Twee bronzen historisme piano-kaarskandelaars ca. 1880 in goede originele staat 22cm. Cond.: G
Drie delen Chinese voorwerpen 20e eeuw; 2x geisha en 1x lakwerk wandbakje 1e helft 20e eeuw 21-34cm. Cond.: G
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Oud Japans lakwerk 8-delige cocktailset ca. 1930 bestaande uit; tablet, cocktailshaker en 6 cocktailhouders (lakwerk op hout). Rood met goudbeschildering. In goede originele staat 24xø30cm.
Oude Japanse cloissone siervaas (1e helft 20e eeuw?) met diverse voorstellingen in zeer goede staat 31xø12,5cm.
Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.
Zeldzame antieke Stenson Cooke 1773 motorkap embleem (car hood ornament) in redelijke staat 15x11cm.
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.
Grote antieke handgestoken wand-barometer met 2 paarden, druiven en bloemen. In goede originele staat 70x34x5cm.
Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Grote eikenhouten houtgestoken wandbarometer met druivenranken en geëmailleerde platen. In goede originele staat 94x38cm.
Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G
Oosters sieradenkistje met lades en opklapbare spiegel, gemaakt van hout en handbeschilderd leer in goudkleur 2e helft 20e eeuw 21x33x30cm. Cond.: G
Zeldzame antieke voetaangedreven tandartsboor ca. 1900 van de bekende tandarts uit Enschede "J.E.H. Schuurman". In de oorlog werden Joden stiekem geholpen met deze tandartsboor met gevaar voor eigen l...
Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.
Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G
Prachtige oude bakelieten Bush radio ca. 1925 met daarbij twee bakelieten luidsprekers. 1x Dubbelzijdig, gemerkt Philips, 1x schotelvormig Philips. Alles in zeer goede originele staat 25x30x20cm., 21...
Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.
Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.
Oude/antieke viool met strijkstok in originele koffer 1e helft 20e eeuw in goede staat 77x23x9cm.
Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.
Viool gemerkt Stainer ca. 1900 met merk ingebrand in bespeelde staat 60cm. Cond.: G
Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.
Kavel oude/antieke messing mondstukken van blaasinstrumenten 6,5-9cm. Cond.: G
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.
Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.
Paar bronzen barok kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat H.:19cm.
Dertien reebok geweien op houten plank gemonteerd ca. 35cm. Cond.: G
Twaalf reebok geweien op houten plank gemonteerd ca. 35cm. Cond.: G
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet in goede originele staat 20cm.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet. In goede originele staat 16-20cm.
Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.
Twee oude/antieke seinlampen; 1x koperen N.S. Spoorwegen seinlamp J.A. van Dijk en Zoon Utrecht ca. 1900 en 1x seinlamp uit 1942 WOII Lake Fields Birmingham 23,5-32,5cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.
Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.
Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.
Vijf delen antiek koperwerk; 1x treef 19e eeuw, 1x haal 19e eeuw, 1x poffertjespan 19e eeuw en 2x wafelijzers 29-54cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G
Bronzen aandenken v.d. Spaanse schepen Viscaya en Almirante Oquendo 1898 met opschrift "Cast from metal taken from the spanisch armored cruisers Viscaya and Almirante Oquendo, destroyed ny the United ...
Twee oude koperen kannen; 1x schenkkan gemaakt van een kanonskogel-huls anno 1944, bewerkt en 1x koperen ketel ca. 1900. Beide in goede staat 16-29cm.
Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x kolenkit (zwaluwstaart 40xø28cm. en 1x pan met grepen 11xø33cm. Beide in goede originele staat
Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel in goede originele staat ø28-ø33cm.
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Vier oude replica pistolen naar oud voorbeeld (onschadelijk), gemaakt van gietijzer en hout 24x39cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G
Drie oude Oosterse dolken; 2x lang met bewerkte heft en schede (beschadigd) en 1x met benen heft 48x67cm. Cond.: R
Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M
Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G
Vier decoratieve wapens 20e eeuw bestaande uit een set koppelpistolen en een set voorladers 47-124cm. Cond.: G
Twee bronzen vijzels ca. 1800 met stamper in goede originele staat 11xø13cm. en 11xø12cm.
Grote oude Indonesische kris 20e eeuw met maskers- en figurendecor. bewerkte houten schede. Geheel in zeer goede originele staat 63x24x4cm.
Grote oude Indonesische kris 20e eeuw met figuren- en maskersdecor in zeer goede originele staat 62x22x4cm.
Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.
Grote Italiaanse zwartkruit pistool 2e helft 20e eeuw Cal.44, in goede staat 54cm.
Oude Engelse infanterie kijker 1918, gemerkt Rangefinder infantry no2 Barr + Stroud (Mk III), Nr. 11209 A 1918, patent 1903, RangeFinder 91xø11cm. Cond.: R-G
Groot kavel diverse WO II, onder andere foto's, plattegronden en landkaarten
Map met diverse oude/antieke brieven naar/van bekende personen en/of instanties
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.
Ventilator ca. 1900 van Utrecht Holland E.M.J. Getest en fuctionerend 46x36cm. Cond.: R-G
Twee oude/antieke verrekijkers 1e helft 20e eeuw; 1x Sportal (kleiner) en 1x ongemerkt (groter) 11-15,5cm. Cond.: R-G
Oud wand-pijpenrek van beschilderd gips met 6 tabakspijpen 20e eeuw 53x17x9cm. Cond.: G
Smeedijzeren handboeien 18e-19e eeuw in originele staat 45x10x4cm. Cond.: G
Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.