Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzameling boeken
Resultaat: 80 EUR

Verzameling antiquarische boeken 19e eeuw in goede originele band o.a; 18 delen Contes en Vers Voltaire, Satires et poesies uit 1850, 3 delen Tolstoi oorlog en vrede door P. Gouda Quint 1887, 2 delen ...

3 Prenten Jugendstil stijl
Resultaat: 50 EUR

Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G

2 Dozen boeken
Resultaat: 100 EUR

Twee dozen antiquarische boeken o.a; 2 delen M.A. Thiers Histoire De La Revolution Francaise 1840, 1x Die Generale des Kaiserreichs 1846, 6 delen "De 80-jarige oorlog door R. Fruin 1909", 12 banden Sc...

6 Boeken
Resultaat: 25 EUR

Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R

Charles Dickens
Resultaat: 80 EUR

Zeventien delen antiquarische boeken van Charles Dickens ca. 1900, iets vergeeld Cond.: R-G

Boeken, Maarten Toonder
Resultaat: 80 EUR

Verzameling Hollandse antiquarische boeken van Maarten Toonder. Verhuisdoos vol, onder andere Tom Poes etc. Cond.: G

Schwartzwalder boekensteun
Startprijs 50 EUR

Notenhouten Schwarzwald schuifbare boekensteun met mooie kwaliteit snijwerk, 1 korhoen en 1 vos 42x13x11cm. Cond.: R-G

Duitse bijbel
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G

Diverse boeken
Resultaat: 75 EUR

Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G

Marmeren reliëf
Startprijs 70 EUR

Oude marmeren reliëf, bodemvondst (leeftijd onbekend) 17x10x3cm. Cond.: G

Wandapplicaties
Startprijs 250 EUR

Groot kavel zeldzaam verguld latoenkoperen applicaties ca. 1860. groot deel nog nooit gebruikt. te gebruiken voor wandapplicaties, ornamentuur, gordijnbekleding etc. 10-50cm. Cond.: G

Kavel divers
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...

Schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Chinees schaakspel met prachtige figuren. Met lakwerk en leder bekleed, bronzen beslag en slot 2e helft 20e eeuw in goede staat 11x41x21cm.

Houten buste en ladenkastje
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G

2 Pianokandelaars 1880
Startprijs 80 EUR

Twee bronzen historisme piano-kaarskandelaars ca. 1880 in goede originele staat 22cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Resultaat: 25 EUR

Drie delen Chinese voorwerpen 20e eeuw; 2x geisha en 1x lakwerk wandbakje 1e helft 20e eeuw 21-34cm. Cond.: G

Benen putti medaillon
Startprijs 25 EUR

Benen medaillon met Bachus voorstelling ø4cm. Cond.: G

Bronzen wierook-vat
Startprijs 80 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

Japans lakwerk cocktailset
Startprijs 50 EUR

Oud Japans lakwerk 8-delige cocktailset ca. 1930 bestaande uit; tablet, cocktailshaker en 6 cocktailhouders (lakwerk op hout). Rood met goudbeschildering. In goede originele staat 24xø30cm.

Cloisonne vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude Japanse cloissone siervaas (1e helft 20e eeuw?) met diverse voorstellingen in zeer goede staat 31xø12,5cm.

Cloisonne luciferhouder
Startprijs 30 EUR

Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.

Stenson Cook, auto-embleem
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame antieke Stenson Cooke 1773 motorkap embleem (car hood ornament) in redelijke staat 15x11cm.

Barometer, 19e eeuw
Geen vanafprijs

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Hollandse barometer
Resultaat: 110 EUR

Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.

Grote barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke handgestoken wand-barometer met 2 paarden, druiven en bloemen. In goede originele staat 70x34x5cm.

Barometer
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.

2 Antieke thermometers
Resultaat: 60 EUR

Twee aparte thermometers ca. 1900 24-25cm. Cond.: G

Eiken stick barometer
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.

Gestoken kwikbarometer
Resultaat: 190 EUR

Grote eikenhouten houtgestoken wandbarometer met druivenranken en geëmailleerde platen. In goede originele staat 94x38cm.

Barometer met strik
Resultaat: 15 EUR

Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.

Barometer, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G

Sieradenkistje, spiegeltje
Resultaat: 40 EUR

Oosters sieradenkistje met lades en opklapbare spiegel, gemaakt van hout en handbeschilderd leer in goudkleur 2e helft 20e eeuw 21x33x30cm. Cond.: G

Tandarts boor
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke voetaangedreven tandartsboor ca. 1900 van de bekende tandarts uit Enschede "J.E.H. Schuurman". In de oorlog werden Joden stiekem geholpen met deze tandartsboor met gevaar voor eigen l...

Oude citer
Resultaat: 110 EUR

Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.

Barometer, koper
Resultaat: 20 EUR

Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G

Radio + 2 Luidsprekers
Resultaat: 190 EUR

Prachtige oude bakelieten Bush radio ca. 1925 met daarbij twee bakelieten luidsprekers. 1x Dubbelzijdig, gemerkt Philips, 1x schotelvormig Philips. Alles in zeer goede originele staat 25x30x20cm., 21...

Luidspreker Brown H1
Resultaat: 170 EUR

Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.

Citer in kist
Resultaat: 20 EUR

Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.

Viool
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke viool met strijkstok in originele koffer 1e helft 20e eeuw in goede staat 77x23x9cm.

Citer
Resultaat: 160 EUR

Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.

Viool
Resultaat: 50 EUR

Viool gemerkt Stainer ca. 1900 met merk ingebrand in bespeelde staat 60cm. Cond.: G

Accordeon
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.

Mondstukken, instrumenten
Startprijs 25 EUR

Kavel oude/antieke messing mondstukken van blaasinstrumenten 6,5-9cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 90 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.

Jugendstil jardiniere
Startprijs 20 EUR

Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 80 EUR

Paar bronzen barok kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat H.:19cm.

13 Ree-geweien
Resultaat: 80 EUR

Dertien reebok geweien op houten plank gemonteerd ca. 35cm. Cond.: G

12 Ree-geweien
Resultaat: 70 EUR

Twaalf reebok geweien op houten plank gemonteerd ca. 35cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet in goede originele staat 20cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhertgewei, 15 ender. In goede staat. 90x110cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei 14 ender, in goede staat. 108x73cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei, 11 ender, in goede staat. 120x96x58cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei, 11 emnder, in goede staat. 102x82x50cm.

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet. In goede originele staat 16-20cm.

Bronzen kandelaar, 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.

2 Jugendstil kandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

Messing inktstel
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.

Koperen waterpomp
Resultaat: 40 EUR

Koperen wand-waterpomp in goede originele staat 64x28x18cm.

2 Seinlampen
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke seinlampen; 1x koperen N.S. Spoorwegen seinlamp J.A. van Dijk en Zoon Utrecht ca. 1900 en 1x seinlamp uit 1942 WOII Lake Fields Birmingham 23,5-32,5cm. Cond.: G

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.

3 Branders + Soldeerbout
Startprijs 30 EUR

Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.

Joodse perkamentrol
Resultaat: 30 EUR

Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.

5 Delen koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek koperwerk; 1x treef 19e eeuw, 1x haal 19e eeuw, 1x poffertjespan 19e eeuw en 2x wafelijzers 29-54cm. Cond.: G

3 Deel divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G

Aandenken oorlogsschip
Resultaat: 50 EUR

Bronzen aandenken v.d. Spaanse schepen Viscaya en Almirante Oquendo 1898 met opschrift "Cast from metal taken from the spanisch armored cruisers Viscaya and Almirante Oquendo, destroyed ny the United ...

2 Koperen kannen
Resultaat: 10 EUR

Twee oude koperen kannen; 1x schenkkan gemaakt van een kanonskogel-huls anno 1944, bewerkt en 1x koperen ketel ca. 1900. Beide in goede staat 16-29cm.

Bel + Peerketel
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G

Pan en kolenkit
Resultaat: 60 EUR

Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x kolenkit (zwaluwstaart 40xø28cm. en 1x pan met grepen 11xø33cm. Beide in goede originele staat

2 Hengselpannen
Resultaat: 45 EUR

Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel in goede originele staat ø28-ø33cm.

Bronzen pan, 3-poot
Startprijs 60 EUR

Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.

4 Replica pistolen
Resultaat: 70 EUR

Vier oude replica pistolen naar oud voorbeeld (onschadelijk), gemaakt van gietijzer en hout 24x39cm. Cond.: G

2 Vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bronzen vijzels met stamper; 1x 19e eeuw 11xø12,5cm. en 1x 17e/18e eeuw 8xø12cm. Cond.: G

3 Messen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Oosterse dolken; 2x lang met bewerkte heft en schede (beschadigd) en 1x met benen heft 48x67cm. Cond.: R

3 Geweren
Resultaat: 140 EUR

Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M

Japanse dolk, 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G

4 Geweren, reproductie
Resultaat: 120 EUR

Vier decoratieve wapens 20e eeuw bestaande uit een set koppelpistolen en een set voorladers 47-124cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen vijzels ca. 1800 met stamper in goede originele staat 11xø13cm. en 11xø12cm.

Kris
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Indonesische kris 20e eeuw met maskers- en figurendecor. bewerkte houten schede. Geheel in zeer goede originele staat 63x24x4cm.

Kris
Resultaat: 45 EUR

Grote oude Indonesische kris 20e eeuw met figuren- en maskersdecor in zeer goede originele staat 62x22x4cm.

Schilmes, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.

Italiaans pistool, zwartkruit
Resultaat: 85 EUR

Grote Italiaanse zwartkruit pistool 2e helft 20e eeuw Cal.44, in goede staat 54cm.

Oorlogskijker
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse infanterie kijker 1918, gemerkt Rangefinder infantry no2 Barr + Stroud (Mk III), Nr. 11209 A 1918, patent 1903, RangeFinder 91xø11cm. Cond.: R-G

Divers WO II
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel diverse WO II, onder andere foto's, plattegronden en landkaarten

Map brieven
Resultaat: 60 EUR

Map met diverse oude/antieke brieven naar/van bekende personen en/of instanties

2 Toneelkijkers
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G

Chinees kompas
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G

Messing altaarstuk
Resultaat: 20 EUR

Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.

Ventilator ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Ventilator ca. 1900 van Utrecht Holland E.M.J. Getest en fuctionerend 46x36cm. Cond.: R-G

2 Verrekijkers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude/antieke verrekijkers 1e helft 20e eeuw; 1x Sportal (kleiner) en 1x ongemerkt (groter) 11-15,5cm. Cond.: R-G

Pijpenrek met 7 gezichten
Startprijs 40 EUR

Oud wand-pijpenrek van beschilderd gips met 6 tabakspijpen 20e eeuw 53x17x9cm. Cond.: G

Smeedijzeren boeien
Startprijs 40 EUR

Smeedijzeren handboeien 18e-19e eeuw in originele staat 45x10x4cm. Cond.: G

3 Delen brons/koper
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...

Bronzen kaarsenkroon
Startprijs 40 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.