Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen klepkan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

Lamp met kamelen
Resultaat: 25 EUR

Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G

Koperen waterspuit
Startprijs 25 EUR

Koperen waterspuit 19e eeuw in originele goede staat 84cm.

Doofpot
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.

Messing vonkenscherm
Resultaat: 25 EUR

Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G

Parelmoer kaartenhouder
Startprijs 25 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

Doos boeken
Startprijs 25 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 25 EUR

Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R

Houten buste en ladenkastje
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G

Benen putti medaillon
Startprijs 25 EUR

Benen medaillon met Bachus voorstelling ø4cm. Cond.: G

Accordeon
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.

Mondstukken, instrumenten
Startprijs 25 EUR

Kavel oude/antieke messing mondstukken van blaasinstrumenten 6,5-9cm. Cond.: G

Aandenken oorlogsschip
Resultaat: 50 EUR

Bronzen aandenken v.d. Spaanse schepen Viscaya en Almirante Oquendo 1898 met opschrift "Cast from metal taken from the spanisch armored cruisers Viscaya and Almirante Oquendo, destroyed ny the United ...

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G

2 Bewerkte planken
Startprijs 25 EUR

Twee delen houtsnijwerk 18e-19e eeuw in goede originele staat 100-160cm.

2 Delen oud tin
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x dekselschaal bewerkt met half-edelstenen in bloemenmotief 12xø17cm. en 1x grote klepkan, Meeuws en Zoon Den Haag 38xø17cm. Cond.: R-G

2 Dienbladen
Resultaat: 35 EUR

Twee keramieken dienbladen ca. 1900; 1x groot met bloemendecor (handgrepen missen) 41x32cm. en 1x kleiner model (tablet kapot) 33x23cm. Cond.: M

3-Delige bureauset
Resultaat: 25 EUR

Prachtig 3-delige zwart marmeren Art Deco bureauset met koper en glazen inktpot. In goede originele staat 16-20cm.

Antieke beddepan
Resultaat: 25 EUR

Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.

Schildpad doos
Startprijs 25 EUR

Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schilpad missen 5x18x9cm. Cond.: R

Schildpad doosje
Startprijs 25 EUR

Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R

10 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 2x vijzel (18e eeuw of ouder?) en 1x kaarskandelaar 19e eeuw 9-51cm. Cond.: G

Pijp
Startprijs 25 EUR

Antieke porseleinen tabakspijp met reewildvoorstelling, ca.1900. (haarscheur in pijpekop. 57x7x4cm., Cond.:R