Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G
Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M
Zeldzame antieke voetaangedreven tandartsboor ca. 1900 van de bekende tandarts uit Enschede "J.E.H. Schuurman". In de oorlog werden Joden stiekem geholpen met deze tandartsboor met gevaar voor eigen l...
Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G
Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.
Grote 29-delige kerststal met verlichting en grote zware figuren (gemaakt van een soort gegoten materiaal). 2e Helft 20e eeuw in goede staat (hond mist 1 poot), 64x82x39cm.
Kavel van 5 oude bronzen bedel-hangers; 1x aap, 1x rennend paard, 1x spaniel, 1x roedel en 1x stier, 2-3,5cm. Cond.: G
Grote messing staande lamp in barokstijl 20e eeuw in goede staat 170xø55cm.
Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.
Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G
Grote Chinese cloissone schaal met bloemendecor ca. 1900 (bodem gemerkt, gesigneerd), in goede staat 8,5xø31cm.
Antiek boter-karn apparaat "Imperial Quarts Blow Butter Churn, made in England" ca. 1900 in goede originele staat 40x18x18cm.
Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
Twee bronzen kaarskandelaars 18e eeuw (of ouder) in goede staat 29cm.
Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.
Twee Jugendstil tinnen presenteerschalen ca. 1900, gesigneerd T. Hinge met vogeldecor (Duitsland) 21x20x3cm. Cond.: G
Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G
Oude camee-schelp lamp met voorstelling ca. 1900 20xø12cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse kandelaars, kaarsdover en 1 vuurvergulde blaker; 1x keramiek (gerestaureerd), 1x wandkandelaar, 1x vuurvergulde blaker en 1 kaarsdover 5-22cm. Cond.: R-G
Franse papieren wereldbol met gietijzeren bewerkte voet ca. 1880, gemaakt door Girard Barrere Paris. Beschadiging bol 59xø30cm. Cond.: R
Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.
Antiek brons bewerkt (rondom met figuren) doosje. Twee pootjes opnieuw aangezet, verder in goede originele staat 5,5x7x4,5cm.