Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.
Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G
Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.
Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R
Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G
Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.
Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G
Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G
Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G
Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G
Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G
Drie delen antiek koperwerk; 1x kopergeslagen jardiniere 19e eeuw 25x50x21cm., 1x koperen houtbak 19e eeuw 32xø46cm. en 1x trechter 19e eeuw 22xø21cm. In goede originele staat
Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.
Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.