Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...
Drie oude Oosterse houtgestoken kistjes 1e helft 20e eeuw en later 14-25cm. Cond.: G
Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...
Twee oude Chinese bamboe penseelpotten met fijn geschreven Chinese schriften ca. 1930 in zeer goede staat 13,5xø5,5cm.
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Antieke Japanse lakdoos met daarin drie beschilderde waaiers, 2 van been en 1 van hout. ( 1 waaier papier geplakt), ca. 1900, 7x35x8cm., Cond.: R/G
Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...
Grote Russische handbeschilderde lakdoos, gesigneerd. Met motief van arreslee in zeer goede staat 3x8x17,7cm.
Twee oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met postkoets en figuren 17x6x4cm., 1x met arreslee en figuren 3x11x4cm. Cond.: G
Drie oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met heilig decor 3x6x6cm. en 2x met arresleedecor 3x6x9cm. en 4x7x8cm. Cond.: G
Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...
Prachtig 3-delig theecomfoor ca. 1900 bestaande uit; 1 tablet met Jugendstil tegel en comfoor met beschilderd glas en theekan van vernikkeld messing 30x18x16cm. Cond.: G
Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.
Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 39xø18cm. Cond.: R-G
Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.
Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 22xø13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.
Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G
Twee oude kopergeslagen doosjes; 1x Oud Indonesisch met schrifjgedeelte (ook messing) en 1x WMF met decor van zeilboot ca. 1930 18-28cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse kandelaars, kaarsdover en 1 vuurvergulde blaker; 1x keramiek (gerestaureerd), 1x wandkandelaar, 1x vuurvergulde blaker en 1 kaarsdover 5-22cm. Cond.: R-G
Oude Oosterse koperen vispan en dekselbak, 20e eeuw en een steengoed kruik (mogelijk 17/18e eeuw). In goede staat, 15-64cm.
Oude nerts bontjas in zeer goede staat met etiket "Heek peelterijen Almelo" 82cm. Cond.: G