Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.
Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G
Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G
Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G
19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R
Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G
Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G
Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.
Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.
Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.
Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G