Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.
Mahoniehouten fineer likeurkist ca. 1820 empire. Geen inhoud, oudere restaurartie. In goede staat 27x18x19cm.
Hollandse theedoos ca. 1800 van notenfineer met bandintarsia, origineel slot en sleutel met hengsel. Stukje fineer mist 10x19x10,5cm. Cond.: R-G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm.
Notenhouten Schwarzwald schuifbare boekensteun met mooie kwaliteit snijwerk, 1 korhoen en 1 vos 42x13x11cm. Cond.: R-G
Groot kavel van diverse fossielen o.a; scarabee, vis, etc. etc. 4-12cm. Cond.: G
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.
Grote compositie-metalen lampenvoet, voorstellend een putti ca. 1880. Arm gelijmd en vinger weg 75x23x17cm. Cond.: R
Koperen kalender met sterrenbeelden, maanden en dagen. Spaanse en Latijnse tekst ca. 1900 5x21,5cm. Cond.: G
Oud Oosters vergrootglas met jade?, in goede staat 20e eeuw, 16cm. Cond.: G
Vier delen Chinees oud/antiek (en India); 1x cloisonne schenkkan 19e eeuw (zwaar beschadigd), 1x bronzen trekpot met Chinese tekens (gesigneerd), 1x Indiase cloisonne kom (20e eeuw) en 1x antieke cloi...
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat ca 1920. 39xø16cm.
Schailpad sigarenhouder 19e eeuw met zilver inleg in zeer goede originele staat 14x7x2cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Antieke historisme Duitse gietijzeren plantentafel met druivenranken en cherubijn-koppen ca. 1900. In goede originele staat 71x30x30cm.
Antieke Amerikaanse National kassa "Dayton Ohio 1892", in goede originele staat 62x47x40cm.
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 37x60x43cm.
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Lederen bewerkte foudraal met likeurkaraffen bekerstop ca. 1900 Cond.: G
Drie oude Russische oorkondes met emaille WO II (of ouder), in zeer goede originele staat 6x2,5cm.