Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G
Messing haardstel 3-delig ca. 1900. Daarbij een houtbak 18e eeuw. In goede originele staat 24-65cm. Cond.: G
Twee 2-lichts messing wandlichten in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x11x19cm. Cond.: G
Antieke fietslamp Luxor en een koperen pepermolen (bewerkt) 11-25cm. Cond.: R-G
Zes delen divers brons/messing oud; 1x bronzen anker, 1x bel, 1 bewerkt penbakje, 1x kopergeslagen plaquette, 1x opiumgeld (bronzen vogel) en 1x asbak Art Deco (plated) 4-22cm. Cond.: G
Wit opalineglazen petroleumlamp met originele kap ca. 1900 in goede staat 42xø20cm.
Groot kavel divers oud koperwerk; wandlampen, kloosterbel, etc. etc. Cond.: R
Twee 19e eeuwse koperen akers, 1x met en 1x zonder deksel. beide in goede originele staat 25xø34cm. en 27xø31cm.
Twee messing kruisbeelden ca. 1900 in goede originele staat 14-43cm.
Twee 19e eeuwse ketels; 1x koper 28x31x17cm. en 1x koper 33x30xø23cm.
Prachtige antieke kopergeslagen ketel met tuit in zeer goede staat 31x40xø25cm.
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (1 gescheurd, rest goed) ø21cm. Cond.: G-M
Art Deco messing gehamerde dekseldoos, gemerkt D.H. jawuar 1929 Duitsland. Deksel met monogram E.R. in zeer goede staat 6x15x9cm.
Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G