Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen kandelaar leeuwekop
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse messing 2-lichts kandelaar met leeuw en Amsterdams wapen 20e eeuw 24x23x10cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote blaker, 1x tabaksdoos en 1x kruitbus 8-34cm. Cond.: G

8 Tinnen bakjes + lepels
Resultaat: 25 EUR

Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G

Tinnen setje
Resultaat: 20 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Stel kandelaars, 6-armig
Resultaat: 20 EUR

Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G

Schaal met oren
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G

2 Dekseldoosjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G

4 Ketels + Doofpot
Resultaat: 20 EUR

Vier koperen ketels en 1 doofpot 19e eeuw Cond.: R

Diverse Hummel schilderijtjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 9 Hummel(stijl) prenten in lijst, ook twee-dimensionaal 9-30cm. Cond.: G

5 Antieke boeken
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...

Haardstel + Houtbak
Resultaat: 20 EUR

Messing haardstel 3-delig ca. 1900. Daarbij een houtbak 18e eeuw. In goede originele staat 24-65cm. Cond.: G

2 Wandlichten
Resultaat: 20 EUR

Twee 2-lichts messing wandlichten in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x11x19cm. Cond.: G

Fietslamp + Pepermolen
Resultaat: 20 EUR

Antieke fietslamp Luxor en een koperen pepermolen (bewerkt) 11-25cm. Cond.: R-G

6 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Zes delen divers brons/messing oud; 1x bronzen anker, 1x bel, 1 bewerkt penbakje, 1x kopergeslagen plaquette, 1x opiumgeld (bronzen vogel) en 1x asbak Art Deco (plated) 4-22cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Wit opalineglazen petroleumlamp met originele kap ca. 1900 in goede staat 42xø20cm.

10 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 10 delen divers oud/antiek; 1x centimeter in houder, 1x brievenclip chemische werke Cerer Jugendstil, 1x lakstempel antiek, 1x kleine loep, 1x zakmes (C. Schlieper Batavia), 2x potloden, 2x ...

Doos div. + kloosterbel
Resultaat: 20 EUR

Groot kavel divers oud koperwerk; wandlampen, kloosterbel, etc. etc. Cond.: R

2 Akers
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen akers, 1x met en 1x zonder deksel. beide in goede originele staat 25xø34cm. en 27xø31cm.

2x Kruisbeeldje
Resultaat: 20 EUR

Twee messing kruisbeelden ca. 1900 in goede originele staat 14-43cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse ketels; 1x koper 28x31x17cm. en 1x koper 33x30xø23cm.

Ketel met tuit
Resultaat: 20 EUR

Prachtige antieke kopergeslagen ketel met tuit in zeer goede staat 31x40xø25cm.

5 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vijf 19e eeuwse tinnen borden (1 gescheurd, rest goed) ø21cm. Cond.: G-M

Dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Art Deco messing gehamerde dekseldoos, gemerkt D.H. jawuar 1929 Duitsland. Deksel met monogram E.R. in zeer goede staat 6x15x9cm.

2 Houten wandplaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G