Prachtige Italiaanse accordeon, gemerkt Rossini in koffer. In uitstekende staat 38x36x19cm.
Antiek miniatuurportret met wortelnoten omlijsting ca. 1900 in goede staat 12x13cm. Cond.: G
Decoratieve compositie metalen tafellamp met 3 figuren, vrouw met boek en musicerende kinderen. 2e Helft 20e eeuw in goede staat 57x25x16cm.
Antiek emaille reclamebord, Singer naaimachienen 1935, emaillerie Belge Brux. Bijgeschilderde beschadigingen 90x60cm. Cond.: M-R
Bronzen olielamp (Aziatisch of Gothisch), 19e eeuw of ouder. in de vorm van een katachtige met leeuwenkop als borstplaat 8,5x9,5x4cm. Cond.: G
Kleine Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet. Bronskleurig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36xø21cm.
Ivoren reis-schrijfset, 7-delig 19e eeuw in originele lederen houder. In goede originele staat 26x19x2cm.
Originele 17e-18e eeuwse smeedijzeren enkelboeien in goede originele staat 76cm. Cond.: G
Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G
Oude Italiaanse accordeon, Borsinen Castel Fidaro. In goede originele staat
Drie koperen scheerbekkens 18e-19e eeuw in originele staat (1 scheur) 16-18cm. Cond.: R-G
Bronzen staande kandelaar 17e-18e eeuw op hoge gebogen 3-spant, kaarsendop niet origineel 29x15x16cm. Cond.: R
Messing vijzel 19e eeuw en Neo-Renaissance deurbel (brons) in goede staat
Decoratief houten beschilderd carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.
Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 37cm.
Aparte kopergeslagen plafondlamp uit Palembang, Sumatra, 19e eeuw, met koperen bollen en appels. in goede originele staat 70x90x90cm.
Twee tinnen tabakspijpen in foudraal en 1 losse foudraal 19e eeuw in goede originele staat 22-28cm.