Oude Russische oorkonde met emialle, CCCP, hamer, sikkel, vlag en lint. In zeer goede originele staat 10x3,5cm.
Drie oude Russische oorkondes met emaille WO II (of ouder), in zeer goede originele staat 6x2,5cm.
Lederen bewerkte foudraal met likeurkaraffen bekerstop ca. 1900 Cond.: G
Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Vier delen Chinees oud/antiek (en India); 1x cloisonne schenkkan 19e eeuw (zwaar beschadigd), 1x bronzen trekpot met Chinese tekens (gesigneerd), 1x Indiase cloisonne kom (20e eeuw) en 1x antieke cloi...
Koperen kalender met sterrenbeelden, maanden en dagen. Spaanse en Latijnse tekst ca. 1900 5x21,5cm. Cond.: G
Grote compositie-metalen lampenvoet, voorstellend een putti ca. 1880. Arm gelijmd en vinger weg 75x23x17cm. Cond.: R
Groot kavel van diverse fossielen o.a; scarabee, vis, etc. etc. 4-12cm. Cond.: G
Notenhouten Schwarzwald schuifbare boekensteun met mooie kwaliteit snijwerk, 1 korhoen en 1 vos 42x13x11cm. Cond.: R-G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.
Hollandse theedoos ca. 1800 van notenfineer met bandintarsia, origineel slot en sleutel met hengsel. Stukje fineer mist 10x19x10,5cm. Cond.: R-G
Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Twee Duitse gietijzeren Historisme wand-sierborden ca. 1880; 1x Der Trompeter vonSäckingen, Die Ueberraschung en 1x Der Tromptere von Säckingen, Der erste Kuss. Met originele vergulding in goede origi...
Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.
Viool in kist, gemerkt Johan Baptist Schweitzer Fecit at Forman Hieronym Amati Pestini. In goede staat met strijkstok 78x24x11cm. Cond.: G
Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Twee prachtige grote handgestoken wandconsoles 19e eeuw; 1x etende boer en 1x boerenvrouw met pluimvee in haar hand 35x22x26cm.
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.