Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.
Mahonie fineer 19e eeuwse Engelse likeurkist ca. 1840 met daarin 3 kristallen karaffen. 1 Mist en 1 beschadigd maar compleet met origineel slot en beslag. lichte fineerschade 22x19x18cm. Cond.: R
Prachtig Engels mahoniehouten brievenkistje ca. 1800 met inlegwerk op deksel en bandintarsia. geheel staand op ivoren pootjes. 1 Beslag aan de zijkant is beschadigd, geheel verder in goede originele s...
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Twee Duitse gietijzeren Historisme wand-sierborden ca. 1880; 1x Der Trompeter vonSäckingen, Die Ueberraschung en 1x Der Tromptere von Säckingen, Der erste Kuss. Met originele vergulding in goede origi...
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Stel grote 19e eeuwse messing kaarskandelaars 4-lichts. Prachtig bewerkte voet, in zeer goede staat 65cm.
Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.
Groot kavel zeldzaam verguld latoenkoperen applicaties ca. 1860. groot deel nog nooit gebruikt. te gebruiken voor wandapplicaties, ornamentuur, gordijnbekleding etc. 10-50cm. Cond.: G
Viool in kist, gemerkt Johan Baptist Schweitzer Fecit at Forman Hieronym Amati Pestini. In goede staat met strijkstok 78x24x11cm. Cond.: G
Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...
Bronzen olielamp (Aziatisch of Gothisch), 19e eeuw of ouder. in de vorm van een katachtige met leeuwenkop als borstplaat 8,5x9,5x4cm. Cond.: G
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Twee prachtige grote handgestoken wandconsoles 19e eeuw; 1x etende boer en 1x boerenvrouw met pluimvee in haar hand 35x22x26cm.
Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat 80x48x26cm.
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...
Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.
18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M
Twaalf delen antiek/oud cloisonne 1e helft 20e eeuw o.a; blakers, bureauset, spiegel, fotolijst en schaaltje in goede originele staat 11-21cm.
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.