Drie oude Russische oorkondes met emaille WO II (of ouder), in zeer goede originele staat 6x2,5cm.
Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Antieke Amerikaanse National kassa "Dayton Ohio 1892", in goede originele staat 62x47x40cm.
Schailpad sigarenhouder 19e eeuw met zilver inleg in zeer goede originele staat 14x7x2cm.
Oud Oosters vergrootglas met jade?, in goede staat 20e eeuw, 16cm. Cond.: G
Koperen kalender met sterrenbeelden, maanden en dagen. Spaanse en Latijnse tekst ca. 1900 5x21,5cm. Cond.: G
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.
Groot kavel van diverse fossielen o.a; scarabee, vis, etc. etc. 4-12cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.
Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.
Mahonie fineer 19e eeuwse Engelse likeurkist ca. 1840 met daarin 3 kristallen karaffen. 1 Mist en 1 beschadigd maar compleet met origineel slot en beslag. lichte fineerschade 22x19x18cm. Cond.: R
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Groot kavel zeldzaam verguld latoenkoperen applicaties ca. 1860. groot deel nog nooit gebruikt. te gebruiken voor wandapplicaties, ornamentuur, gordijnbekleding etc. 10-50cm. Cond.: G
Viool in kist, gemerkt Johan Baptist Schweitzer Fecit at Forman Hieronym Amati Pestini. In goede staat met strijkstok 78x24x11cm. Cond.: G
Bronzen olielamp (Aziatisch of Gothisch), 19e eeuw of ouder. in de vorm van een katachtige met leeuwenkop als borstplaat 8,5x9,5x4cm. Cond.: G
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.
18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.