3-Delige antieke altaarset, bestaande uit een heilig kruis en twee kaarskandelaars, ca.1880.Compositie metaal, 18-40 cm., Cond.:G
Antieke Engelse weegschaal, met lade en gewichten, ca. 1890, mahonie met messing. 50x35x18cm., Cond.:G
Bronzen 19e eeuwse Neogotische kerkelijke kandelaar (pen mist). In goede staat 26xø16cm.
Vier delen oud/antiek koper; 1x hengselpot 19e eeuw, 1x appelketel 19e eeuw, 1x steelpannetje en 1x waterketel 19e eeuw Cond.: R
Twee oude kraantjeskannen 20e eeuw; 1x koper en 1x tin 38cm. Cond.: G
Grote opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 in goede staat 66xø18cm.
Twee koperen ketels 19e eeuw; 1x groot Biedermeier 37xø28cm. en 1x 30x30xø19cm. Cond.: R-G
Zware antieke plated deurklopper in de vorm van een hand 20x5x6cm. Cond.: G
Vier verrekijkers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat o.a; Tasco, Apollo, Row, sportglass 9-11cm. Cond.: G
Decoratief messing scheepscompas 2e helft 20e eeuw met verstelbare messing cirkels o.a; met sterrenbeelden, gradenmaten etc. Gesigneerd F.L. West London 7xø14cm. Cond.: G
Decoratieve bakkerskar met beschilderd hout "Frische Brötchen" 2e helft 20e eeuw 30x46x23cm. Cond.: G
Oude/antieke koperen stormlamp Anchor 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 30xø11cm. Cond.: R
Prachtige vroeg antiek spinnewiel 1e helft 19e eeuw. Duitsland met intarsia en benen sierdelen, tevens een vlasspoel extra (wolrad). Beide in zeer goede originele staat 129x86x50cm. en 105x75x40cm.
Oude lakstempel en briefopener in papieren doos, 20e eeuw. In goede originele staat. 2.5x22x7cm., Cond.:G
Amerikaanse tuner 50-er jaren, Conn Strobotuner, Conn LTD Elkhart Indiana U.A. Patent Serial No. 32116. In erg goede originele staat 20x25x18cm.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken, ca.1900 in goede originele staat. 46x80 en 49x54cm.