16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Altaarset 3-delig
Resultaat: 30 EUR

3-Delige antieke altaarset, bestaande uit een heilig kruis en twee kaarskandelaars, ca.1880.Compositie metaal, 18-40 cm., Cond.:G

Antieke weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse weegschaal, met lade en gewichten, ca. 1890, mahonie met messing. 50x35x18cm., Cond.:G

Messing kaarsenstandaard
Resultaat: 30 EUR

Bronzen 19e eeuwse Neogotische kerkelijke kandelaar (pen mist). In goede staat 26xø16cm.

4 Delen koper
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud/antiek koper; 1x hengselpot 19e eeuw, 1x appelketel 19e eeuw, 1x steelpannetje en 1x waterketel 19e eeuw Cond.: R

2 Kraantjeskannen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude kraantjeskannen 20e eeuw; 1x koper en 1x tin 38cm. Cond.: G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 in goede staat 66xø18cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 30 EUR

Twee koperen ketels 19e eeuw; 1x groot Biedermeier 37xø28cm. en 1x 30x30xø19cm. Cond.: R-G

Deurklopper
Resultaat: 30 EUR

Zware antieke plated deurklopper in de vorm van een hand 20x5x6cm. Cond.: G

Tinnen stelletje
Resultaat: 30 EUR

Heilige staf
Resultaat: 30 EUR

Divers kopwerk
Resultaat: 25 EUR

4 Moderne kijkers
Resultaat: 25 EUR

Vier verrekijkers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat o.a; Tasco, Apollo, Row, sportglass 9-11cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Decoratief messing scheepscompas 2e helft 20e eeuw met verstelbare messing cirkels o.a; met sterrenbeelden, gradenmaten etc. Gesigneerd F.L. West London 7xø14cm. Cond.: G

Pijp
Resultaat: 25 EUR

Bakkerskar
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve bakkerskar met beschilderd hout "Frische Brötchen" 2e helft 20e eeuw 30x46x23cm. Cond.: G

Stoofje met glas
Resultaat: 25 EUR

Stormlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke koperen stormlamp Anchor 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 30xø11cm. Cond.: R

Spinnewiel
Resultaat: 25 EUR

Prachtige vroeg antiek spinnewiel 1e helft 19e eeuw. Duitsland met intarsia en benen sierdelen, tevens een vlasspoel extra (wolrad). Beide in zeer goede originele staat 129x86x50cm. en 105x75x40cm.

IJzeren pot, 3 tangen
Resultaat: 25 EUR

Design lamp
Resultaat: 25 EUR

Lampevoet
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen barokstijl tafellamp in goede staat 60x13x14cm. Cond.: G

Briefopener + lakstempel
Resultaat: 20 EUR

Oude lakstempel en briefopener in papieren doos, 20e eeuw. In goede originele staat. 2.5x22x7cm., Cond.:G

Conn Strobotuner
Resultaat: 20 EUR

Amerikaanse tuner 50-er jaren, Conn Strobotuner, Conn LTD Elkhart Indiana U.A. Patent Serial No. 32116. In erg goede originele staat 20x25x18cm.

2 Bordenrekken
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke eikenhouten bordenrekken, ca.1900 in goede originele staat. 46x80 en 49x54cm.