Drie oude aanstekers 1e helft 20e eeuw; 1x K.W. Germany met parelmoer (2 stukjes missen), 1x CCZ met leder en 1x KW in kogelvorm 4-7cm. Cond.: R-G
Grote wandbarometer 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junker Electronic in zeer goede staat 94x23x5cm. Cond.: G
Hollandse wandbarometer ca. 1920 in goede originele staat ø18cm. Cond.: G
Blikken brievenweegschaal ca. 1920 op zwart marmeren sokkel, gemerkt Culumbus Bilateral 16x11x6cm. Cond.: G
Drie delen messing 20e eeuw; 1x kanonhuls rondom bewerkt met paddestoelen en kabouters (1942), 1x flamingo en 1x zwaan 21-23cm. Cond.: G
Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G
Oude accordeon ca. 1930 Contasina in goede staat in originele koffer 46x40x23cm. Cond.: G
Twee Italiaanse tinnen klepkannen, gesigneerd Lavorazione Amano met ridderwapens 20e eeuw (1 deksel los) 30x18xø14cm. Cond.: R
Drie messing poederdozen ca. 1930 en 1 lipstickhouder, Guerlain Parius 5-8,5cm. Cond.: G
Twee koperen Louis Seize stijl wand kandelaren twee-lichts, 20e eeuw, in goedestaat. 38x23x11cm.,
Twee bronzen wandblakers 20e eeuw met bloemmotief gegraveerd in zeer goede staat 23x23x12cm.
Hollands 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met comfoor, licht bekrast 37cm. Cond.: R
Kunstwerk ca. 1910 gemaakt van postzegels, voorstellend een vaas met bloem 18x23cm. Cond.: G
Drie antieke tinnen kruiken; 2x BlockZin gemerkt ca. 1900 en 1x 18e eeuws, bedeukt 24-30cm. Cond.: R_G
Drie oude Indonesische wajangpoppen in doos 20e eeuw. In goede originele staat ca. 43-50cm.
Tafel petroleumlamp ca. 1890 met ijzeren voet en opaline glazen reservoir 47xø27cm. Cond.: G
Staande petroleumlamp ca. 1900 met groen glazen reservoir en messing voet in goede staat 51xø14cm.
Zware notenhouten vaasconsole in de vorm van een Afrikaanse olifant 20e eeuw 28x26x30cm. Cond.: G
Voetenstoof 19e eeuw van mahoniehout met koper en hengsel in goede originele staat 11xø26cm.
Eikenhouten gestoken altaarstuk ca. 1900 voorstellend een vis en schaal met draak en eten 57x49cm. Cond.: G
Grote antieke 19e eeuwse koper met messing doofpot en een bronzen 18e eeuwse vijzel. 42xø26cm., en 8xø13cm.,