Messing 19e eeuwse penkandelaar staand op leeuwenpootjes in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Art Deco notenhouten sigarettendoos met mechanisme (eend pakt 1 sigaret uit de doos) ca. 1930-1940. Ingelegd met diverse houtsoorten 11x17x10cm. Cond.: G
Grote latoenkoperen penkandelaar 19e eeuw in barokstijl. Mooi bewerkt in zeer goede originele staat 73x23x21cm. Cond.: G
Vier oude bronzen figuren; 1x Historisme figuur (lakstempel) ca. 1880, 2x bronzen leeuw Waterloo en 1x Manneken Pis Brussel 5-12cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten kolenkit 19e eeuw in originele staat 40x32x41cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier theestoof ca. 1850 met koperen binnenbak en hengsel 35xø29cm. Cond.: G
Grote bronzen empire stijl stalamp in de vorm van een Corintische zuil 2e helft 20e eeuw 93xø15cm. Cond.: G
Twee paar Engelse messing kaarskandelaars 19e eeuw in goede originele staat 20-29cm.
Twee delen oud/antiek koperwerk; 1x appelketel 19e eeuw in zeer goede staat 27x26xø17cm. en 1x Oosterse ketel ca. 1930 bewerkt 22x31xø21cm. Beide in goede originele staat
Majolica petroleumlamp ca. 1900 Jugendstil in goede originele staat 56xø30cm.
Twee Japanse cloisonne vazen 20e eeuw met geel drakenmotief en bloemenvoorstelling. Beide in zeer goede staat 33xø10cm. Cond.: G
Grote antieke 19e eeuwse messing appelketel, tuitklepje mist, 24x37xø24cm. Cond.:G
Decoratief schaakspel van eikenhout met metaalinleg en metalen pionenn 2e helft 20e eeuw. Tingieter H.G. Kolk 9x32x32cm. COnd.: G
Oude bronzen stalamp met zwart marmeren voet, staand op leeuwepoten 2e helft 20e eeuw. Tweelichts in goede staat 74x25x20cm.
Acht oude camera's o.a; Comet Film 127, Goerz Frontor Achromat, Brwonie D by Kodak, AGFA, Kenilworth Model II en Era Box Zeiss 12-18cm. Cond.: R-G