16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Messing 19e eeuwse penkandelaar staand op leeuwenpootjes in goede originele staat 52cm. Cond.: G

Messing kaarsenstandaard
Resultaat: 60 EUR

Tinnen kan
Resultaat: 60 EUR

Sigarettendoos
Resultaat: 60 EUR

Art Deco notenhouten sigarettendoos met mechanisme (eend pakt 1 sigaret uit de doos) ca. 1930-1940. Ingelegd met diverse houtsoorten 11x17x10cm. Cond.: G

Schildpaddoosje met 3 haarsieraden
Resultaat: 60 EUR

Grote bewerkte kandelaar
Resultaat: 60 EUR

Grote latoenkoperen penkandelaar 19e eeuw in barokstijl. Mooi bewerkt in zeer goede originele staat 73x23x21cm. Cond.: G

2 Lakstempels
Resultaat: 60 EUR

Twee lakstempels 19e eeuw o.a; Jugendstil 2,5-9cm. Cond.: G

4 Beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Vier oude bronzen figuren; 1x Historisme figuur (lakstempel) ca. 1880, 2x bronzen leeuw Waterloo en 1x Manneken Pis Brussel 5-12cm. Cond.: G

7 Brillen, o.a. goud
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse brillen 8-13cm. Cond.: R-G

Kolenkit
Resultaat: 60 EUR

Engelse mahoniehouten kolenkit 19e eeuw in originele staat 40x32x41cm. Cond.: G

Houten thee-emmer
Resultaat: 60 EUR

Hollandse Biedermeier theestoof ca. 1850 met koperen binnenbak en hengsel 35xø29cm. Cond.: G

Samovaar met ketel
Resultaat: 60 EUR

Samovaar met koperen keteltje ca. 1900 50x27x24cm. Cond.: R

Empire stijl lamp
Resultaat: 55 EUR

Grote bronzen empire stijl stalamp in de vorm van een Corintische zuil 2e helft 20e eeuw 93xø15cm. Cond.: G

2 Engelse kandelaars
Resultaat: 55 EUR

Twee paar Engelse messing kaarskandelaars 19e eeuw in goede originele staat 20-29cm.

2 Delen koperwerk
Resultaat: 55 EUR

Twee delen oud/antiek koperwerk; 1x appelketel 19e eeuw in zeer goede staat 27x26xø17cm. en 1x Oosterse ketel ca. 1930 bewerkt 22x31xø21cm. Beide in goede originele staat

5 Speeldoosjes
Resultaat: 55 EUR

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Majolica petroleumlamp ca. 1900 Jugendstil in goede originele staat 56xø30cm.

4 Boeken Deutsche Ortswaen
Resultaat: 50 EUR

Pors. barometer met beeldje
Resultaat: 50 EUR

2 Cloisonne vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Japanse cloisonne vazen 20e eeuw met geel drakenmotief en bloemenvoorstelling. Beide in zeer goede staat 33xø10cm. Cond.: G

Appelketel
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke 19e eeuwse messing appelketel, tuitklepje mist, 24x37xø24cm. Cond.:G

Schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Decoratief schaakspel van eikenhout met metaalinleg en metalen pionenn 2e helft 20e eeuw. Tingieter H.G. Kolk 9x32x32cm. COnd.: G

Staande lamp, bronzen voet
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen stalamp met zwart marmeren voet, staand op leeuwepoten 2e helft 20e eeuw. Tweelichts in goede staat 74x25x20cm.

Diverse camera's 8x
Resultaat: 50 EUR

Acht oude camera's o.a; Comet Film 127, Goerz Frontor Achromat, Brwonie D by Kodak, AGFA, Kenilworth Model II en Era Box Zeiss 12-18cm. Cond.: R-G