Grote Art Deco tafelopzet ca. 1920 met glazen schaal en 3 jongelingen als voet. Geheel staand op gestijleerde sokkel. gesigneerd Mousin. Compositie metaal 30xø31cm. Cond.: G
Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G
Grote antieke petroleumlamp met originele gebloemde kap en amandelgeslepen kristallen reservoir, alabasten met vuurverguld bronzen voet en armaturen, ca. 1880. 75xø21cm., Cond.:G
Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G
Oud Afrikaans schaakspel, gemaakt van tropisch hout en ivoor 20e eeuw, tevens dominostenen van ivoor 48x36cm. Cond.: G
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Oud/antiek handbeschilderd Oosters raamkozijn, gemaakt van metaal en hout 20e eeuw 67x53cm. Cond.: G
Oude karabijn ca. WO I, New England Westinghouse compagnie 1915 met bajonet (onschadelijk) 160cm. Cond.: R
Vier grote/diepe 19e eeuwse tinnen bordne in goede originele staat 31-41cm.
Tafel-petroleumlamp 19e eeuw met handbeschilderde porseleinen voet en handbeschilderd glazen reservoir. Voorstelling van een pijprokende man bij kasteel in landschap 52xø15cm. Cond.: G
Grote lederen dokterstas 2e helft 20e eeuw, gemerkt A. (Etienne AIgner?) in uitstekende staat 40x55x30cm. Cond.: G
Twee stellen 18e-19e eeuwse Franse koperen penkandelaars in zeer goede originele staat 48xø16cm. en 46x14x13cm.
Zes oude veldkijkers 1e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 10-14cm. Cond.: G
Grote tinnen barok kandelaar 18e eeuw met stempels, geheel staand op klauwpoten H.: 49cm. Cond.: G
Porseleinen petroleumlamp ca. 1880 met porseleinen reservoir. Terracotta voet met brons. Kap kapot, verder in goede staat 52xø23cm. Cond.: R
Chinees bronzen vaas 19e eeuw aangepast tot tafellamp zonder de vaas te beschadigen. Vogel- en bloemmotief 52x17x17cm. Cond.: R-G
Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.