Vier delen divers; 3x sigarettenhouder, 1x spiegeltje, 1x meerschuim 7-12cm. Cond.: G
Majolica petroleumlamp ca. 1900 Jugendstil in goede originele staat 56xø30cm.
Grote Japanse tafellamp in de vorm van een Japanse vrouw. Jade imitatie 2e helft 20e eeuw 48x15x16cm. Cond.: G
Vier grote/diepe 19e eeuwse tinnen bordne in goede originele staat 31-41cm.
Art Nouveau Jugendstil koffiestel ca. 1900 2-kleurig. Messing en koper, gemerkt C. Kurz en Co Tifl 1668. 5-Delig, paar lichte deukjes 24x37x29cm. Cond.: G
Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Schildpad met ivoren theedoosje 19e eeuw met binnendeksel, origineel slotje en pootjes 7x11x7,5cm. Cond.: G
Grote kerkelijke console 19e eeuw, beschilderd gips in goede staat 58x52x38cm.
Koperen barok stijl wandspiegel met cherubijn koppen en twee kaarskandelaars. 20e eeuw. 36x30x12cm. Cond.:G
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G
Oud Oosters bronzen kistje met cloisonne 1e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 6,5x11,5x8cm. Cond.: G
Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.
Modern VW reclamebord van emaille, gelithografeerd nr. 379/500 in zeer goede staat .
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Oude Oosterse gebedsrol met rondom Oosterse tekens 20e eeuw in goede originele staat 30cm. Cond.: G
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G