Twee neushoorn hoorns (Rhinoceros Africanus) L. 47.5 cm. en 30.5cm.gewicht 6.17kg. gemonteerd op een ovaal zwart gelakte plank. Met citus beschrijving afgegeven in 1995 .In 1995 was de leeftijd van d...
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G
Notenhouten Polyphon speeldoos met intarsia en originele messing handvaten (DRGM) ca. 1900. Daarbij een doos met lade en diverse platen in zeer goede staat 17x28x33cm.
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.
Twaalf delen antiek/oud cloisonne 1e helft 20e eeuw o.a; blakers, bureauset, spiegel, fotolijst en schaaltje in goede originele staat 11-21cm.
Koppel Franse pistolen ca. 1840 in lederen koffer (koffer van latere datum) met messing bewerkt doosje voor kogels 45x33x9cm. Cond.: G
18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M
Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G
Twee grote bronzen Neo-renaissance kerkelijke kandelaren 10-lichts met restvergulding in originele staat 19e eeuw 106xø30cm. Cond.: G
Decoratief levensgroot metalen harnas op standaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 194cm. Cond.: G
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Mooie cello met standaard "made at workshop of Andreas Zeller Romania" 20e eeuw in zeer goede staat 112x40x12cm.
Viool in kist, gemerkt Johan Baptist Schweitzer Fecit at Forman Hieronym Amati Pestini. In goede staat met strijkstok 78x24x11cm. Cond.: G
Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat
Grote aparte empire stijl staande lamp met ronde jardiniere van compositie metaal en guirlandes ca. 1880. In goede originele staa t 195x47x46cm. COnd.: G
Grote bronzen plafond hanglamp ca. 1880 Grunderzeit. Deels electrisch, deels met kaarsen. Originele glazen kappen, geheel in goede originele staat 114x90x90cm.
Antiek kleed, gemaakt van Cheetah huiden (plus staartje) in goede staat 200x125cm. Cond.: G
Twee grote zeldzame bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl. tweekleurig brons, 4-lichts in zeer goede originele staat 70x37x19cm.
Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.
Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...
Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse kerkkandelaar met losse console. Messing 10-lichts neo-gotische stijl, glazen stenen in de console en cloissonee in de kandelaar en console. In goede originele staat. 98x33x33cm.