Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur been
Resultaat: 25 EUR

Oud benen miniatuur met damesportret (geschilderd), 2e helft 20e eeuw. 9x8cm., Cond.:G

2 Projectoren
Startprijs 65 EUR

Twee film-projectoren van metaal ca. 1910-1920; 1x Eka 36x35x11cm. en 1x ongemerkt 25x28x11cm. Cond.: R-G

3 Delen koper/messing
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse koperen gezwalustaarte appelketel (36x35xø24cm.) en een oud messing comfort met kleine ketel 20e eeuw 31x20xø15cm. Cond.: G

Messing pijpen
Resultaat: 20 EUR

Bronzen pijpenstandaard 19e eeuw in goede originele staat. H.ca.46xø23cm.

Molensteen
Resultaat: 200 EUR

Grote zandsteen molensteen 19e eeuw in goede staat ø98cm.

Kolenkist + borstelkastje
Resultaat: 30 EUR

Grote kopergeslagen kolenkit met landschapsdecor ca. 1890 in goede originele staat 44x40x56cm. en 1 kopergeslagen wandspiegel in redelijke staat 67x38x6cm.

Divers tin
Startprijs 15 EUR

Zeven delen oud en antiek tinwerk; 2x schenkkan met deksel, 1x zoutstrooier, 1x bord, 1x kaarskandelaar, 1x koffiekan en 1x lepelrek 10-40cm. Cond.: G

2 Delen bakeliet
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud baceliet ca. 1930; 1x zaklantaarn en 1x make-up doos Art Deco 10-13cm. Cond.: G

Engelse stoof
Resultaat: 50 EUR

Oude Engelse wortelnoten stoof met messing binnenbak en armaturen, geheel staand op klauwpoten 20e eeuw in goede staat 46x30x30cm.

Koperen kan
Resultaat: 10 EUR

Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G

Messing plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Oude messing hanglamp 20e eeuw in Louis Quinze stijl 3-lichts. 1 Kristallen kap mist 45xø36cm. Cond.: R

3 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G

Set gewichten in blok
Resultaat: 30 EUR

Set antieke bronzen gewichten in blok, 50gr.-1kg. In goede staat. 9x21x6cm.

Cloisonne vaas + schaal
Resultaat: 30 EUR

Japanse cloisonne vaas met bloemen- en vlinderdecor 19xø19,5cm. + een schaaltje ø9,5cm. Cond.: R-G

3 Krissen (1 klein)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen, 1x klein gemaakt van been in zeepaardjes-vorm 19-49cm. Cond.: G

Hertenvanger 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Grote hertenvanger ca. 1800 met bronzen en houten heft. Voorstelling met hondekoppen en honden die een wild zwijn aanvallen. In goede originele staat 60x10x3cm. Cond.: G

2 Krissen
Resultaat: 20 EUR

Twee decoratieve Indonesische krissen 2e helft 20e eeuw 36x14x2cm. Cond.: G

Blaaspijp
Startprijs 40 EUR

Oosterse benen blaaspijp met draak 20e eeuw 137cm. Cond.: R-G

Kromzwaard
Startprijs 30 EUR

Oud decoratief kromzwaard 1e helft 20e eeuw met velours beklede schede. vernikkeld 96cm. Cond.: G

Blank zwaard
Resultaat: 80 EUR

Zwaard met bronzen grip 20e eeuw (naar oud voorbeeld) in zeer goede staat 95cm.

Vuursteen pistool
Startprijs 900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.

Bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude bajonet WO II U.C. UOS, oxidatie 37cm. Cond.: R

Karabijn
Resultaat: 100 EUR

Oude karabijn 1941, onschadelijk gemaakt, Cal. 6.5, R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G

2 Geweren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude vuurwapens; 1x vuursteenpistool Oosters en 1x dubbelloops (roet) 21-46cm. Cond.: R

Kris
Resultaat: 35 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkt houten handvat en bewerkte messing schede 50x19x4cm. Cond.: G

Oosterse donderbus
Startprijs 480 EUR

Vuursteen donderbus 18e eeuw met bewerkte mahoniehouten kolf en loop, gemerkt Warransted. In goede originele staat 51x14x5cm.

2 Marmeren "kandelaars"
Resultaat: 25 EUR

Twee oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw, gemaakt van bruin onyx en brons in zeer goede staat 46x10x10cm. Cond.: G

Kerk-kandelaar
Resultaat: 65 EUR

Messing kerk-kandelaar 18e eeuw in originele staat, geheel staand op leeuwepoten 88xø17cm. Cond.: G

Vroege barok kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R

Bronzen kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 44x18x18cm. Cond.: G

Houten kandelaar + console
Resultaat: 25 EUR

Twee delen 19e eeuws houtsnijwerk; 1x kaarskandelaar en 1x Chinese vergulde console 11-18cm. Cond.: G

Chinese theekist
Resultaat: 30 EUR

Grote Chinese theekist met bruin lakwerk en goud-beschildering ca. 1900. Loden binnebak(hengselsmissen) en origineel slot 22x26x35cm. Cond.: R-G

Weegschaal + Gewichten
Resultaat: 35 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1880 met origineel messing weegbakken en gewichtenset 23x43x10cm. Cond.: G

2x Corpus op kruis, tin
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse houten kruizen met tinnen Corpus Christie in originele staat 29x15cm. en 26x11cm. Cond.: G

Weegschaal "Unster"
Startprijs 50 EUR

Vroege "Unster" weegschaal ca. 1800 in goede originele staat 48cm. Cond.: G

Loden gewicht
Startprijs 15 EUR

Vroeg loden gewicht ca. 1600? (ongeëikt!) 5xø4,3cm.

15 Delen Chinees lakwerk
Resultaat: 40 EUR

Vijftien delen Chinees lakwerk restservies ca. 1930; 5x bordjes, 5x rijstkommen, 5x sake-kopjes. Allen met gouddecor en bloemen 6,5-16cm. Cond.: G

IJzeren vijzel 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G

Metalen spaarpot
Startprijs 35 EUR

Gegoten metalen spaarpot 2e helft 20e eeuw voorstellend een arend met twee kuikens 16x17x10cm.

8x Grand Cru 1976
Resultaat: 50 EUR

Acht oude flessen rode wijn, Glos Triomonet 1976 Grand Cru 39xø8cm.

Lamp als bloem
Startprijs 130 EUR

Indonesische houtgesneden tafellamp met beweegbare bloem 20e eeuw in goede staat 41xø13cm. Cond.: G

Zandsteen vijzel
Startprijs 100 EUR

Grote zandsteen vijzel 18e eeuw of ouder (stuk gelijmd), verder in goede originele staat 38x36cm. Cond.: G

2 Fietslampen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude carbid fietslampen, Luxor en Pico, in zeer goede staat (geëlectrificeerd) 17x18x9cm. en 17x16x8cm. Cond.: G

Kleine lamp
Resultaat: 20 EUR

Moderne tafellamp 21e eeuw met bronskleurig bladmotief (5-lichts) 53x51x51cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 30 EUR

Kruisbeeld in lijst ca. 1890 van bisquit porselein. Corpus met Jugendstil lijst en bol glas 49x35x8cm. Cond.: G

2 Miniatuur kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee oude messing miniatuur kandelaars; 1x 19e eeuwse schuifkandelaar en 1x kandelaar 20e eeuw 6-7cm. Cond.: G

Goudbrokaat Madonna
Resultaat: 30 EUR

Goudbrokaat Madonna, handwerk 20e eeuw in lijst 44x18cm. Cond.: G

Duits Art Deco kistje
Resultaat: 15 EUR

Duits messing postzegelbakje ca. 1930, ges. geschutzt met uilskop op het deksel 2x8x4cm. Cond.: G

2 Tinnen klepkannen
Startprijs 40 EUR

Twee Italiaanse tinnen klepkannen, gesigneerd Lavorazione Amano met ridderwapens 20e eeuw (1 deksel los) 30x18xø14cm. Cond.: R

Bronzen vijzel, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Bronzen vijzel met stamper 18e eeuw in goede originele staat (Spanje?) 9xø13cm. Cond.: G

Gestoken gong
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische handgestoken tafelgong met bronzen bewerkte gong. Het houtwerk is met koperdraad ingelegd 20e eeuw 48x30x12cm. Cond.: G

3 Borden, tinnen rand
Startprijs 60 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence borden met tinnen omranding 20e eeuw ø26cm. Cond.: G

Tinnen setje
Startprijs 20 EUR

3-Delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R

3 Antieke kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke kandelaars; 1x brons 3-poot ca. 1900, 1x tin 19e eeuw, 1x messing schuifkandelaar 19e eeuw 17-21cm. Cond.: G

Fruitschaal
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.

Indonesisch zwaard 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.

Letterbak, zilvertin fig.
Resultaat: 40 EUR

Grote houten letterbak met diverse zilvertin figuren 20e eeuw 83x38cm. Cond.: G

Gietijzeren vijzel, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G

Diverse kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke kaarskandelaars 18e-19e eeuw van messing en 1x ijzer, met schuif en lekbak 6-15cm. Cond.: G

Telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude telefoon, gemerkt Jydsk met goede originele beschildering en bakeliet 31x18x14cm. Cond.: G

Kleine lamp
Startprijs 15 EUR

Moderne tafellamp 21e eeuw in bronskleur 43xø18cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee tinnen kandelaars ca. 1800 ca. 20cm. Cond.: G

Kolenbak
Resultaat: 60 EUR

Metalen kolenkit 19e eeuw met schep ca. 1870 in originele staat 44x27x46cm. Cond.: G

3 Delen houtwerk
Startprijs 30 EUR

Drie delen houtwerk met metalen band 20e eeuw; 1x eikenhouten vat met deksel en handvaten 52x50x34cm. 1x eikenhouten asbak 7xø13cm. en 1x eiken pot 18xø18cm. Cond.: G

Bijzondere pijp
Resultaat: 15 EUR

Aparte houten pijp met aluminium. 3-delig met kijkglaasje 20e eeuw. Met opschrift Port Said 14cm. Cond.: G

7 Diverse blikken
Resultaat: 10 EUR

Zeven diverse antieke blikken 5-17cm. Cond.: R

4 Moderne stalampjes
Resultaat: 80 EUR

Vier decoratieve tafellampen met goudkleurige kap en voet 2e helft 20e eeuw 47-55cm. Cond.: G

2 Moderne stalampjes
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G

Indonesische kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische koperen kandelaar met draken 20e eeuw 43x39xø17cm. Cond.: G

2 Lemetten, 17e-18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee vroege lemmeten (zonder heft); 1x degen met renaissance masker versiering van brons 17e eeuw (Duits?), 1x lemmet van sabel 18e eeuw (bodemvondst) 73-78cm. Cond.: R

Hoed + handschoenen
Resultaat: 25 EUR

Oude hoedendoos met zwarte hoge hoed en handschoenen 1e helft 20e eeuw.

3 Tinnen borden
Resultaat: 25 EUR

Drie tinnen borden 19e eeuw in goede staat ø23,5-ø33cm. Cond.: G

Bordenrek
Resultaat: 225 EUR

Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.

Weegschaal + gewichtenset
Startprijs 60 EUR

Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G

4 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G

3 Vijzels
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke bronzen vijzels met stamper. 1x replica met tekst, 1x biedermeier en 1x met rillen (18e eeuw?) 10-11.3xø 12.3-13cm.

2 Vertinde waterkannen
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Frans koperen schenkkannen (vertint) in goede originele staat 14-24cm.

2 Oefendegens
Startprijs 20 EUR

Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M

Grote lamp
Startprijs 20 EUR

Grote moderne stalamp 21e eeuw, 7-lichts, bruinkleurig met bronskleurig bladmotief (+ dimmer) 169xø62cm. Cond.: G

Grote lamp
Startprijs 20 EUR

Moderne plafondlamp 21e eeuw, bronskleurig 8-lichts 118x80x41cm. Cond.: G

Leeslamp
Resultaat: 26 EUR

Decoratieve 2-lichts leeslamp, gelakt blank metaal, met twee dimmers en geel glazen kap. 2e helft 20e eeuw. 183x50x20cm. Cond.:G

Divers tin
Startprijs 15 EUR

Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.

2 Eiken schooltasjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude Hollandse eikenhouten kinder-schooltassen met kerfsnede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x5cm. Cond.: G

2 Koperen ketels
Resultaat: 15 EUR

Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G

Voetenstoof met handgreep
Resultaat: 20 EUR

Koetsstoof 19e eeuw, koper met eikenhout en hengselgrip. In goede originele staat 18x16x47cm.

Kist divers ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Kist divers antiek ijzerwerk; beslag, gereedschap etc. Cond.: R

3 Delen lakwerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen houten lakwerk. 1x roodhouten schotel (met Joods teken), 1x tablet tablet met rozenbeschildering en 1x presenteertablet, bloembeschilderd 1e helft 20e eeuw Japans 25-52cm. Cond.: R-G

Bronzen kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G

2 Zonnebrillen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude zonnebrillen; 1x RayBan en 1x Polaroid in goede staat 4-17cm. Cond.: G

Geborduurde afbeelding, valk
Resultaat: 15 EUR

Castra, handwerk op zijde, valk op tak 19x15cm. Cond.: G

Kerkkandelaar 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Koperen kandelaar mer brede voet 19e eeuw, 23xø12cm. Cond.: G

2 Plantenstandaards
Startprijs 200 EUR

Twee smeedijzeren bloempot standaards ca. 1910 in goede originele staat 97xø43cm.

Band 18e eeuwse boeken, 3 delen
Resultaat: 85 EUR

Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G

Koperen vulapparaat
Startprijs 15 EUR

Koperen schouw-insteek om water warm te houden 19e eeuw 20x30x16cm. Cond.: G

Documentenkistje
Startprijs 10 EUR

Oud koperbeslagen houten kistje, rondom bewerkt 1e helft 20e eeuw met bloemen en leeuw afgebeeld 9x18x8cm. Cond.: G

IJzeren weegschaal
Startprijs 20 EUR

Ijzeren weegschaal ca. 1800 in goede originele staat 60x25x50cm. Cond.: G