Oud benen miniatuur met damesportret (geschilderd), 2e helft 20e eeuw. 9x8cm., Cond.:G
Twee film-projectoren van metaal ca. 1910-1920; 1x Eka 36x35x11cm. en 1x ongemerkt 25x28x11cm. Cond.: R-G
19e Eeuwse koperen gezwalustaarte appelketel (36x35xø24cm.) en een oud messing comfort met kleine ketel 20e eeuw 31x20xø15cm. Cond.: G
Bronzen pijpenstandaard 19e eeuw in goede originele staat. H.ca.46xø23cm.
Grote kopergeslagen kolenkit met landschapsdecor ca. 1890 in goede originele staat 44x40x56cm. en 1 kopergeslagen wandspiegel in redelijke staat 67x38x6cm.
Zeven delen oud en antiek tinwerk; 2x schenkkan met deksel, 1x zoutstrooier, 1x bord, 1x kaarskandelaar, 1x koffiekan en 1x lepelrek 10-40cm. Cond.: G
Twee delen oud baceliet ca. 1930; 1x zaklantaarn en 1x make-up doos Art Deco 10-13cm. Cond.: G
Oude Engelse wortelnoten stoof met messing binnenbak en armaturen, geheel staand op klauwpoten 20e eeuw in goede staat 46x30x30cm.
Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G
Oude messing hanglamp 20e eeuw in Louis Quinze stijl 3-lichts. 1 Kristallen kap mist 45xø36cm. Cond.: R
3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G
Set antieke bronzen gewichten in blok, 50gr.-1kg. In goede staat. 9x21x6cm.
Japanse cloisonne vaas met bloemen- en vlinderdecor 19xø19,5cm. + een schaaltje ø9,5cm. Cond.: R-G
Drie oude Indonesische krissen, 1x klein gemaakt van been in zeepaardjes-vorm 19-49cm. Cond.: G
Grote hertenvanger ca. 1800 met bronzen en houten heft. Voorstelling met hondekoppen en honden die een wild zwijn aanvallen. In goede originele staat 60x10x3cm. Cond.: G
Twee decoratieve Indonesische krissen 2e helft 20e eeuw 36x14x2cm. Cond.: G
Oud decoratief kromzwaard 1e helft 20e eeuw met velours beklede schede. vernikkeld 96cm. Cond.: G
Zwaard met bronzen grip 20e eeuw (naar oud voorbeeld) in zeer goede staat 95cm.
Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.
Oude karabijn 1941, onschadelijk gemaakt, Cal. 6.5, R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G
Twee oude vuurwapens; 1x vuursteenpistool Oosters en 1x dubbelloops (roet) 21-46cm. Cond.: R
Oude Indonesische kris met bewerkt houten handvat en bewerkte messing schede 50x19x4cm. Cond.: G
Vuursteen donderbus 18e eeuw met bewerkte mahoniehouten kolf en loop, gemerkt Warransted. In goede originele staat 51x14x5cm.
Twee oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw, gemaakt van bruin onyx en brons in zeer goede staat 46x10x10cm. Cond.: G
Messing kerk-kandelaar 18e eeuw in originele staat, geheel staand op leeuwepoten 88xø17cm. Cond.: G
Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R
Grote oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 44x18x18cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws houtsnijwerk; 1x kaarskandelaar en 1x Chinese vergulde console 11-18cm. Cond.: G
Grote Chinese theekist met bruin lakwerk en goud-beschildering ca. 1900. Loden binnebak(hengselsmissen) en origineel slot 22x26x35cm. Cond.: R-G
Weegschaal 3KG ca. 1880 met origineel messing weegbakken en gewichtenset 23x43x10cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse houten kruizen met tinnen Corpus Christie in originele staat 29x15cm. en 26x11cm. Cond.: G
Vroege "Unster" weegschaal ca. 1800 in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Vijftien delen Chinees lakwerk restservies ca. 1930; 5x bordjes, 5x rijstkommen, 5x sake-kopjes. Allen met gouddecor en bloemen 6,5-16cm. Cond.: G
Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G
Gegoten metalen spaarpot 2e helft 20e eeuw voorstellend een arend met twee kuikens 16x17x10cm.
Acht oude flessen rode wijn, Glos Triomonet 1976 Grand Cru 39xø8cm.
Indonesische houtgesneden tafellamp met beweegbare bloem 20e eeuw in goede staat 41xø13cm. Cond.: G
Grote zandsteen vijzel 18e eeuw of ouder (stuk gelijmd), verder in goede originele staat 38x36cm. Cond.: G
Twee oude carbid fietslampen, Luxor en Pico, in zeer goede staat (geëlectrificeerd) 17x18x9cm. en 17x16x8cm. Cond.: G
Moderne tafellamp 21e eeuw met bronskleurig bladmotief (5-lichts) 53x51x51cm. Cond.: G
Kruisbeeld in lijst ca. 1890 van bisquit porselein. Corpus met Jugendstil lijst en bol glas 49x35x8cm. Cond.: G
Twee oude messing miniatuur kandelaars; 1x 19e eeuwse schuifkandelaar en 1x kandelaar 20e eeuw 6-7cm. Cond.: G
Goudbrokaat Madonna, handwerk 20e eeuw in lijst 44x18cm. Cond.: G
Duits messing postzegelbakje ca. 1930, ges. geschutzt met uilskop op het deksel 2x8x4cm. Cond.: G
Twee Italiaanse tinnen klepkannen, gesigneerd Lavorazione Amano met ridderwapens 20e eeuw (1 deksel los) 30x18xø14cm. Cond.: R
Bronzen vijzel met stamper 18e eeuw in goede originele staat (Spanje?) 9xø13cm. Cond.: G
Oude Indonesische handgestoken tafelgong met bronzen bewerkte gong. Het houtwerk is met koperdraad ingelegd 20e eeuw 48x30x12cm. Cond.: G
Drie oude Italiaanse Fayence borden met tinnen omranding 20e eeuw ø26cm. Cond.: G
3-Delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R
Drie antieke kandelaars; 1x brons 3-poot ca. 1900, 1x tin 19e eeuw, 1x messing schuifkandelaar 19e eeuw 17-21cm. Cond.: G
Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.
Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.
Grote houten letterbak met diverse zilvertin figuren 20e eeuw 83x38cm. Cond.: G
Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G
Vijf antieke kaarskandelaars 18e-19e eeuw van messing en 1x ijzer, met schuif en lekbak 6-15cm. Cond.: G
Oude telefoon, gemerkt Jydsk met goede originele beschildering en bakeliet 31x18x14cm. Cond.: G
Metalen kolenkit 19e eeuw met schep ca. 1870 in originele staat 44x27x46cm. Cond.: G
Drie delen houtwerk met metalen band 20e eeuw; 1x eikenhouten vat met deksel en handvaten 52x50x34cm. 1x eikenhouten asbak 7xø13cm. en 1x eiken pot 18xø18cm. Cond.: G
Aparte houten pijp met aluminium. 3-delig met kijkglaasje 20e eeuw. Met opschrift Port Said 14cm. Cond.: G
Vier decoratieve tafellampen met goudkleurige kap en voet 2e helft 20e eeuw 47-55cm. Cond.: G
Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G
Oude Indonesische koperen kandelaar met draken 20e eeuw 43x39xø17cm. Cond.: G
Twee vroege lemmeten (zonder heft); 1x degen met renaissance masker versiering van brons 17e eeuw (Duits?), 1x lemmet van sabel 18e eeuw (bodemvondst) 73-78cm. Cond.: R
Oude hoedendoos met zwarte hoge hoed en handschoenen 1e helft 20e eeuw.
Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bronzen vijzels met stamper. 1x replica met tekst, 1x biedermeier en 1x met rillen (18e eeuw?) 10-11.3xø 12.3-13cm.
Twee 18e eeuwse Frans koperen schenkkannen (vertint) in goede originele staat 14-24cm.
Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M
Grote moderne stalamp 21e eeuw, 7-lichts, bruinkleurig met bronskleurig bladmotief (+ dimmer) 169xø62cm. Cond.: G
Moderne plafondlamp 21e eeuw, bronskleurig 8-lichts 118x80x41cm. Cond.: G
Decoratieve 2-lichts leeslamp, gelakt blank metaal, met twee dimmers en geel glazen kap. 2e helft 20e eeuw. 183x50x20cm. Cond.:G
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Twee oude Hollandse eikenhouten kinder-schooltassen met kerfsnede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x5cm. Cond.: G
Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G
Koetsstoof 19e eeuw, koper met eikenhout en hengselgrip. In goede originele staat 18x16x47cm.
Kist divers antiek ijzerwerk; beslag, gereedschap etc. Cond.: R
Drie delen houten lakwerk. 1x roodhouten schotel (met Joods teken), 1x tablet tablet met rozenbeschildering en 1x presenteertablet, bloembeschilderd 1e helft 20e eeuw Japans 25-52cm. Cond.: R-G
Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G
Twee oude zonnebrillen; 1x RayBan en 1x Polaroid in goede staat 4-17cm. Cond.: G
Castra, handwerk op zijde, valk op tak 19x15cm. Cond.: G
Koperen kandelaar mer brede voet 19e eeuw, 23xø12cm. Cond.: G
Twee smeedijzeren bloempot standaards ca. 1910 in goede originele staat 97xø43cm.
Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G
Koperen schouw-insteek om water warm te houden 19e eeuw 20x30x16cm. Cond.: G
Oud koperbeslagen houten kistje, rondom bewerkt 1e helft 20e eeuw met bloemen en leeuw afgebeeld 9x18x8cm. Cond.: G
Ijzeren weegschaal ca. 1800 in goede originele staat 60x25x50cm. Cond.: G