Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Antieke kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke kandelaars; 1x brons 3-poot ca. 1900, 1x tin 19e eeuw, 1x messing schuifkandelaar 19e eeuw 17-21cm. Cond.: G

Indonesische kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische koperen kandelaar met draken 20e eeuw 43x39xø17cm. Cond.: G

7 Messing kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G

Leeslamp
Resultaat: 26 EUR

Decoratieve 2-lichts leeslamp, gelakt blank metaal, met twee dimmers en geel glazen kap. 2e helft 20e eeuw. 183x50x20cm. Cond.:G

Dekseldoos + vijzel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek ca. 1900; 1x parelmoer doosje met koperen omranding en 1x koperen minivijzel met stamper 3-5,5cm. Cond.: G

Staande messing lamp
Resultaat: 25 EUR

Bronzen tafellamp-voet 2e helft 20e eeuw, neo barok 46xø16cm. Cond.: G

Kleine lamp
Resultaat: 25 EUR

Moderne bureaulamp 21e eeuw in bronskleur met gemarmerde glazen kap en aan-uit draaiknop 36x20x29cm. Cond.: G

7 Onderzetters
Resultaat: 25 EUR

Zeven oude keramieken onderzetters ca. 1920 met nikkelen rand, gemerkt en genummerd (2 haarscheuren) ø8cm. en ø15,5cm. Cond.: G

WMF koffiekan
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse W.M.F. koffiekan ca. 1890 (2 deuken), rondom bewerkt 23x22xø12cm. Cond.: R

Carbid lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude nikkelen carbid fietslamp ca. 1920, Miller British made (1 glaasje mist) 17x17x10cm. Cond.: R

Bronzen vijzel
Resultaat: 25 EUR

Bronzen vijzel 18e eeuw of ouder met stamper 12,4xø13,4cm. Cond.: G

Miniatuur been
Resultaat: 25 EUR

Oud benen miniatuur met damesportret (geschilderd), 2e helft 20e eeuw. 9x8cm., Cond.:G

Bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude bajonet WO II U.C. UOS, oxidatie 37cm. Cond.: R

2 Marmeren "kandelaars"
Resultaat: 25 EUR

Twee oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw, gemaakt van bruin onyx en brons in zeer goede staat 46x10x10cm. Cond.: G

Houten kandelaar + console
Resultaat: 25 EUR

Twee delen 19e eeuws houtsnijwerk; 1x kaarskandelaar en 1x Chinese vergulde console 11-18cm. Cond.: G

2x Corpus op kruis, tin
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse houten kruizen met tinnen Corpus Christie in originele staat 29x15cm. en 26x11cm. Cond.: G

Gietijzeren vijzel, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G

Hoed + handschoenen
Resultaat: 25 EUR

Oude hoedendoos met zwarte hoge hoed en handschoenen 1e helft 20e eeuw.

3 Tinnen borden
Resultaat: 25 EUR

Drie tinnen borden 19e eeuw in goede staat ø23,5-ø33cm. Cond.: G

Grote lamp
Resultaat: 25 EUR

Moderne plafondlamp 21e eeuw met bladmotief 6-lichts 86xø60cm. Cond.: G

7 Antieke sloten
Resultaat: 25 EUR

Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G

3 Kistjes Engeland
Resultaat: 25 EUR

Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G

Mondgeblazen tafellamp
Resultaat: 20 EUR

Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G

Turfkist
Resultaat: 20 EUR

Koperengeslagen kolenkist/turfkist met decor van een schip in goede originele staat 32x40x30cm. Cond.: G

Fotocamera
Resultaat: 20 EUR

Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G

Doosje met lepels
Resultaat: 20 EUR

Engels lepeldoosje 19e eeuw met intarsia. Daarin divers plated bestek 4,5x15x9cm. Cond.: G

2 Bakelieten presenteerbladen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude bakelieten presenteerbladen 47x34cm. en 53x38cm. (Bij 1 is stukje gelijmd, andere is goed) Cond.: R-G

Prisma hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G

Appelketeltje
Resultaat: 20 EUR

Kleine antieke roodkoperen appelketel, 19e eeuw (licht bedeukt) 17x20x14cm., Cond.:R

2 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Twee delen antiek koperwerk; 1x Art Deco wand-luciferhouder kopergeslagen met maangezicht en 1x Jugendstil tablet met plated bloemen ingelegd 23-24cm. Cond.: G

2x Koperen sleef
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen sleven in zeer goede staat. 42-46 cm.

Trompet
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve messing cavalerie trompet met koord 32cm. Cond.: G

4 Damasten nachtwaden
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke damasten nachtgewaden Cond.: G

Toerenmeter Engels Smith
Resultaat: 20 EUR

Oude Smiths toerental-meter Smiths Instruments Ltd London. In originele foudraal met accesoires in zeer goede staat 18x6x10cm. Cond.: G

Staande messing lamp
Resultaat: 20 EUR

Bronzen tafellamp met albasten voet, Neo barok 2e helft 20e eeuw 74x34x34cm. Cond.: G

4 Make-up doosjes
Resultaat: 20 EUR

Vier oude plated make-up doosjes ca. 1930 7-8cm. Cond.: G

Kruis
Resultaat: 20 EUR

Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G

Doofpot + Kookpot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x doofpot met porseleinen grip en knop en 1x kookpot met ijzeren hengsel 20-40cm. Cond.: G

Koffiebrander en emmer
Resultaat: 20 EUR

Antieke gietijzeren koffiebrander (26xø25cm.) en emmer (28xø26cm.) (bedeukt) ca. 1880 Cond.: R-G

Antieke koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Koetslamp ca. 1910, licht beschadigd 40x17x15cm. Cond.: R

3 Delen koper/messing
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse koperen gezwalustaarte appelketel (36x35xø24cm.) en een oud messing comfort met kleine ketel 20e eeuw 31x20xø15cm. Cond.: G

Messing pijpen
Resultaat: 20 EUR

Bronzen pijpenstandaard 19e eeuw in goede originele staat. H.ca.46xø23cm.

2 Delen bakeliet
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud baceliet ca. 1930; 1x zaklantaarn en 1x make-up doos Art Deco 10-13cm. Cond.: G

2 Krissen
Resultaat: 20 EUR

Twee decoratieve Indonesische krissen 2e helft 20e eeuw 36x14x2cm. Cond.: G

2 Fietslampen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude carbid fietslampen, Luxor en Pico, in zeer goede staat (geëlectrificeerd) 17x18x9cm. en 17x16x8cm. Cond.: G

Kleine lamp
Resultaat: 20 EUR

Moderne tafellamp 21e eeuw met bronskleurig bladmotief (5-lichts) 53x51x51cm. Cond.: G

Diverse kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke kaarskandelaars 18e-19e eeuw van messing en 1x ijzer, met schuif en lekbak 6-15cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee tinnen kandelaars ca. 1800 ca. 20cm. Cond.: G

4 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G

Voetenstoof met handgreep
Resultaat: 20 EUR

Koetsstoof 19e eeuw, koper met eikenhout en hengselgrip. In goede originele staat 18x16x47cm.

2 Zonnebrillen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude zonnebrillen; 1x RayBan en 1x Polaroid in goede staat 4-17cm. Cond.: G

2 IJzeren vijzels, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud en antiek; 1x chocolade-schenkkan 20e eeuw tin, 1x moccakan ca. 1900 tin en 1x antieke comfoor met koperen kan 18-34cm. Cond.: G

4 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Vier oude koperen kandelaars; 1x ca. 1800, 1x 19e eeuw en 1x 1e helft 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

Divers bestek
Resultaat: 20 EUR

Divers bestek, plated etc. 20e eeuw Cond.: G

4 Hengselpannen gietijzer
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G

Gietijzeren vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren tuinvaas, grijs beschilderd en bewerkt 42xø31cm. Cond.: G

Grote lamp
Resultaat: 20 EUR

Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G

Divers houten huisraad
Resultaat: 20 EUR

Diverse delen 19e eeuws houten huisraad met onder andere; gereedschap, blaker, vijzel, stamper en scheepskatrol 19x30cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Histrorisme weegschaal ca. 1880 met koperen bakken in originele kleur, lichte oxidatie 13x50x12cm. Cond.: G

Koekblik
Resultaat: 20 EUR

Oud blikken koekblik 1939-1945, ter ere van het einde van WO II. Diverse landen en portretten van Stalin, Chruchill en Eisenhower 24xø16cm. Cond.: R

Koperen tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Messing tabakspot ca. 1900, gemerkt Tiel K.P.M. Holland in goede originele staat 17xø12cm.

9x Divers koper
Resultaat: 20 EUR

Negen delen koperwerk 18e-19e-20e eeuw; 1x schenkkan bewerkt ca. 1900, 1x pannetje met steel ca. 1900, 1x poffertjespan 19e eeuw, 1x sieremmertje 19e eeuw, 2x doofpot 19e-20e eeuw, 2x driepoot graper ...

Kroonlamp
Resultaat: 20 EUR

Messing bol kroonluchter met 6-armen, ca.1920, 100xø57cm.,Cond.:G

Oude plafoniere
Resultaat: 20 EUR

Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van bewerkt koper met glas 15xø44cm. Cond.: G

6 Delen vroeg tin
Resultaat: 20 EUR

Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G

Tinnen bord
Resultaat: 15 EUR

Gegraveerd tinnen 19e eeuws sierbord met stempels, bloemvaasmotief en geschulpte rand. In zeer goede staat ø30cm.

Cross chrome pen
Resultaat: 15 EUR

Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.

Messing dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G

Art Deco dekselbakje
Resultaat: 15 EUR

Houten Art Deco beschilderd dekselbakje met snijwerk (bruin/rood/zwart). Ongemerkt in zeer goede staat 7xø12cm. Cond.: G

4 Houten opbergdoosjes
Resultaat: 15 EUR

Vier oude houten opbergdoosjes (bewerkt); 1x Djatihouten doos Java, 1x Teakhouten doos Java, 1x antiek bestekdoosje noten en 1x Ajatihouten doosje Cond.: R-G

Jugendstil inktstel
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil messing schrijfset( inktstel) Glazen reservoirs ontbreken, ca.1900,7x12x13cm., Cond.:G

3 Messing wandlampjes
Resultaat: 15 EUR

Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G

Koperen tabakspot
Resultaat: 15 EUR

Koperen bewerkte tabakspot ca. 1890 Cond.: G

26 Delen Japans lakwerk
Resultaat: 15 EUR

26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...

Aziatische ronde lakwerkdoos
Resultaat: 15 EUR

Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.

Kerfsnede dienblad
Resultaat: 15 EUR

Hollands kerfsnede dienblad met vogel- en vlinderdecor ca. 1910. In zeer goede originele staat 53x35cm. Cond.: G

3 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G

IJzeren vijzel 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G

Duits Art Deco kistje
Resultaat: 15 EUR

Duits messing postzegelbakje ca. 1930, ges. geschutzt met uilskop op het deksel 2x8x4cm. Cond.: G

Bijzondere pijp
Resultaat: 15 EUR

Aparte houten pijp met aluminium. 3-delig met kijkglaasje 20e eeuw. Met opschrift Port Said 14cm. Cond.: G

2 Vertinde waterkannen
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Frans koperen schenkkannen (vertint) in goede originele staat 14-24cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 15 EUR

Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G

Geborduurde afbeelding, valk
Resultaat: 15 EUR

Castra, handwerk op zijde, valk op tak 19x15cm. Cond.: G

Bronzen blaker
Resultaat: 15 EUR

Koperen blaker 19e eeuw in goede originele staat 7x15xø12cm.

Bronzen deurklopper
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper 20e eeuw 12x7x5cm. Cond.: G

Appelketel
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen appelketel 19e eeuw (gezwaluwstaart) 21x24xø17cm. Cond.: G

Messing kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Messing kraantjeskan 19e eeuw 34xø17cm. Cond.: G

3 Delen antiek
Resultaat: 15 EUR

Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G

Oude barometer
Resultaat: 10 EUR

Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G

Cloisonne vaasje
Resultaat: 10 EUR

Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.

Tinnen bekers
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G

3 Mini-krissen
Resultaat: 10 EUR

Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G

Koperen kan
Resultaat: 10 EUR

Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G