Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Band 18e eeuwse boeken, 3 delen
Resultaat: 85 EUR

Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G

Eiken documentenkistje 1870
Resultaat: 80 EUR

Antiek eiken documentenkistje, ca.1890, met handgedtoken panelen. In zeer goede staat. 22x37x24cm.

Grote plafoniere
Resultaat: 80 EUR

Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G

11 Flessen rode wijn
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 11 flessen rode wijn; 1x Windsor Vineyards Cabernet Savignon California Burns and Gilliam, 2x Los Royales 2000 Reserva, 1x Saint-Leon Mühler Besse premieres cotes de Bordeaux 1883, 1x Mis en...

Bronzen plaquette Kruisweg
Resultaat: 80 EUR

Grote oude bronzen plaquette met diverse voorstellingen betreft de kruisweg van Jezus, 1e helft 20e eeuw. 18x25x1cm., Cond.:G

Bontjas
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Dino Valioni bontjas met houtjes-touwtjes sluiting in zeer goede staat 98cm. Cond.: G

Blank zwaard
Resultaat: 80 EUR

Zwaard met bronzen grip 20e eeuw (naar oud voorbeeld) in zeer goede staat 95cm.

4 Moderne stalampjes
Resultaat: 80 EUR

Vier decoratieve tafellampen met goudkleurige kap en voet 2e helft 20e eeuw 47-55cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 80 EUR

Oude bronzen hanglamp met glazen verbindingsstukken en gekleurde kristallen pegels 20e eeuw in zeer goede staat 66xø44cm.

Blauw glazen hanglamp
Resultaat: 75 EUR

Grote blauw glazen met messing plafondlamp in Louis-Seize stijl, bestaande uit honderden blauw glazen schijfjes. 48xø28cm.

Bokaal
Resultaat: 75 EUR

Kerkelijke messing dekselbokaal ca. 1890, rondom bewerkt in goede originele staat 24xø11cm. Cond.: G

Staande lamp, messing voet
Resultaat: 75 EUR

Grote bronzen tafellampvoet 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x23x23cm. Cond.: G

2 Kandelaren, Empire stijl
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren ca. 1870 met zwart marmer, in goede staat. 21xø9.5cm.

Grote kris
Resultaat: 70 EUR

Grote oude kris met prachtig snijwerk, uit Indonesië, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, L.71cm.Cond.:G

Grote kris
Resultaat: 70 EUR

Prachtige oude kris met prachtig snijwerk en rest vergulding. Waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. L.67cm., Cond.:G

Prismen hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G

8x Opiumgewichten
Resultaat: 70 EUR

Acht delen oude bronzen opiumgewichten 4-7cm. Cond.: G

2 Noten wandconsoles
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Oude zakkroonluchter met prismen glas in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw.(ketting kapot) In goede staat. 66xø45cm.

Opgezette eekhoorn
Resultaat: 70 EUR

Oud opgezet eekhoorntje met denneappel op stam in zeer goede staat 23x20x21cm. Cond.: G

Messing sextant 1941
Resultaat: 70 EUR

Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.

2 Doosje, boulle techniek
Resultaat: 70 EUR

Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G

3 Messing kandelaars
Resultaat: 65 EUR

Drie grote messing kandelaars ca. 1900 in goede staat 41-45cm. Cond.: G

Cloisonne tafelset
Resultaat: 65 EUR

Cloisonne zout- en peperstel ca. 1900. 4-Delige set bestaande uit; zoutvaatje, peperstrooier, mosterdpotje met lepel en draagcomfoor. In zeer goede staat met open motief 11x20x7cm. Cond.: G