Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Indonesisch zwaard 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.

Mahonie lepeldoosje
Resultaat: 35 EUR

Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Oude tinnen kraantjes kan Tiel Utrecht, 20e eeuw, 40x23x17cm., Cond.:G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Opaline glazen petroleumlamp met messing armaturen (geëlectrificeerd) 52xø28cm. Cond.: R

Messing bak, openhaard
Resultaat: 30 EUR

Messing houtbak met hengsel ca. 1900 in goede originele staat 32xø42cm. Cond.: G

2 Antieke cassettes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude cassettes; 1x leder ca. 1930 sieradencassette met monogram G.H.C. 31x14x14cm. en 1x notenhout met vakverdeling Art Deco 12x30x21cm. Cond.: R-G

Kerkboek
Resultaat: 30 EUR

Kerkboek met lederen band (beschadigd) 1693 Amsterdam door Daniel van Den Dalen Kerk-Zeeden en de gewoonten Die huiden in gebruik zijn onder de Jooden 17x10x4cm. Cond.: R

Plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Plafoniere ca. 1900 van geslepen glas met messing 32xø34cm. Cond.: G

Gietijzeren weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Tafelbarometer ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal (goudgekleurd) Aneroid barometer 21x14x6cm. Cond.: G

Gasbrander messing ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek messing wandgaslicht ca. 1880, systeem Dr.Auer v.Welsbach. In zeer goede originele staat. 19x17x12cm

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Antieke 19e eeuwse gietijzeren weegschaal met vier gewichten. In goede originele staat. 24x48x25cm.

Bronzen strijkijzer
Resultaat: 30 EUR

Bronzen strijkijzer met bijzondere strijkijzer-afstel. Scheepsmotief en leeuwenpoten 19e eeuw 30x22x14cm. Cond.: G

Kloosterbel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve koperen kloosterbel naar middeleeuws voorbeeld. 20e eew. 32x15x14cm., Cond.:G

Doofpot + koffiemolen
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten koffiemolen RZ. D.R.G.M. ca. 1880, Louis Philippe, en een koperen dofpot met messing ca, 1900 en delfts blauwe knop (licht bedeukt) en twee deel koper. 30-35cm., Cond.:R/G

Cloisonne lampevoet
Resultaat: 30 EUR

Oude Japanse cloisonne lampenvoet met bloemdecor 20e eeuw 29xø13cm. Cond.: G

Kolenkist + borstelkastje
Resultaat: 30 EUR

Grote kopergeslagen kolenkit met landschapsdecor ca. 1890 in goede originele staat 44x40x56cm. en 1 kopergeslagen wandspiegel in redelijke staat 67x38x6cm.

Messing plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Oude messing hanglamp 20e eeuw in Louis Quinze stijl 3-lichts. 1 Kristallen kap mist 45xø36cm. Cond.: R

Set gewichten in blok
Resultaat: 30 EUR

Set antieke bronzen gewichten in blok, 50gr.-1kg. In goede staat. 9x21x6cm.

Cloisonne vaas + schaal
Resultaat: 30 EUR

Japanse cloisonne vaas met bloemen- en vlinderdecor 19xø19,5cm. + een schaaltje ø9,5cm. Cond.: R-G

Chinese theekist
Resultaat: 30 EUR

Grote Chinese theekist met bruin lakwerk en goud-beschildering ca. 1900. Loden binnebak(hengselsmissen) en origineel slot 22x26x35cm. Cond.: R-G

Kruisbeeld
Resultaat: 30 EUR

Kruisbeeld in lijst ca. 1890 van bisquit porselein. Corpus met Jugendstil lijst en bol glas 49x35x8cm. Cond.: G

Goudbrokaat Madonna
Resultaat: 30 EUR

Goudbrokaat Madonna, handwerk 20e eeuw in lijst 44x18cm. Cond.: G

Gestoken gong
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische handgestoken tafelgong met bronzen bewerkte gong. Het houtwerk is met koperdraad ingelegd 20e eeuw 48x30x12cm. Cond.: G