Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.
Kerkboek met lederen band (beschadigd) 1693 Amsterdam door Daniel van Den Dalen Kerk-Zeeden en de gewoonten Die huiden in gebruik zijn onder de Jooden 17x10x4cm. Cond.: R
Antieke 19e eeuwse gietijzeren weegschaal met vier gewichten. In goede originele staat. 24x48x25cm.
Bronzen strijkijzer met bijzondere strijkijzer-afstel. Scheepsmotief en leeuwenpoten 19e eeuw 30x22x14cm. Cond.: G
Decoratieve koperen kloosterbel naar middeleeuws voorbeeld. 20e eew. 32x15x14cm., Cond.:G
Oude Japanse cloisonne lampenvoet met bloemdecor 20e eeuw 29xø13cm. Cond.: G
Oude messing hanglamp 20e eeuw in Louis Quinze stijl 3-lichts. 1 Kristallen kap mist 45xø36cm. Cond.: R
Set antieke bronzen gewichten in blok, 50gr.-1kg. In goede staat. 9x21x6cm.
Goudbrokaat Madonna, handwerk 20e eeuw in lijst 44x18cm. Cond.: G
Oude Indonesische handgestoken tafelgong met bronzen bewerkte gong. Het houtwerk is met koperdraad ingelegd 20e eeuw 48x30x12cm. Cond.: G