Vroeg antieke gietijzeren mal met in reliëf een koning met kroon (Middeleeuws?) 2,6xø8,5cm. Cond.: G
Prachtige kopergeslagen paraplubak met interieurvoorstelling en figuren uitgewerkt ca. 1890 67x27x32cm. Cond.: G
Prachtige messing gedreven Historisme bloempot staande op leeuwenpoten ca. 1880. Voorstelling met putto en familiewapen 21xø21cm. Cond.: G
Grote oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 44x18x18cm. Cond.: G
Vijftien delen Chinees lakwerk restservies ca. 1930; 5x bordjes, 5x rijstkommen, 5x sake-kopjes. Allen met gouddecor en bloemen 6,5-16cm. Cond.: G
Grote houten letterbak met diverse zilvertin figuren 20e eeuw 83x38cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bronzen vijzels met stamper. 1x replica met tekst, 1x biedermeier en 1x met rillen (18e eeuw?) 10-11.3xø 12.3-13cm.
Grote 19e eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.
Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G
Twee beddepannen 18e en 19e eeuw in goede originele staat 79-85cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren paraplustandaard met druipbak. 70x43x23cm., Cond.:G
Oude gobelin 1e helft 20e eeuw, romantisch paar in kledendracht 37x37cm. Cond.: G
Jugendstil messing gasbrander met koperen ketel ca. 1900 97xø23cm. Cond.: G
Weegschaal 3KG ca. 1880 met origineel messing weegbakken en gewichtenset 23x43x10cm. Cond.: G