Duitse antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat. L.43 cm.
Twee grote 19e eeuwse koperen appelketels; 1x gaaf 36x37xø26cm. en 1x gerestaureerd 34x42x27cm. Cond.: R-G
Oude bontjas in goede staat met daarbij een nerts stola. Jas L.107cm., stola L.110 cm.
Chinees bronzen vaas met cloisonne ca. 1900 in goede staat 24xø14cm.
Oude Engelse wortelnoten stoof met messing binnenbak en armaturen, geheel staand op klauwpoten 20e eeuw in goede staat 46x30x30cm.
Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R
Acht oude flessen rode wijn, Glos Triomonet 1976 Grand Cru 39xø8cm.
Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken kapstok met origineel bronzen halen ca. 1880 met leeuwekoppen, bloemvaas en ranken. In goede originele staat 9x103x27cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris 20e eeuw met gedetailleerd bewerkt handvat in goede originele staat 49cm.
Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G
Jugendstil-stijl 2-lichts tafellamp met gekleurd glazen kappen en koperen voet in lelieblad vorm, 20e eeuw, 4x25xø4cm., Cond.:G
Antieke witte opaline glazen petroleum lamp, ca.1900, met originele kap. Lamp is in goede staat. 60xØ26cm.
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G
Twee romantische gegoten stenen tuinbeelden, 20e eeuw, 64 en 75cm., Cond.:G
Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G
Oud Indonesisch slagmes met bronzen heft, 1e helft 20e eeuw. (heeft oxydatie)L.54cm., Cond.:G
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede originele staat. 1 Met metaaldraad ingelegd 39-48cm. Cond.: G
Twee grote bronzen kandelaars neo barok 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm. Cond.: G
Twee oude messing kandelaars met albast 20e eeuw in zeer goede staat 29xø13cm. Cond.: G